Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Bezhlavé komentáře

+27
dark wolf
longi
Mills
Johny_h
Mates
Abak
Vais Tomáš
redhot
Mr.Freeman
Delta4
Lubos
krtek
Peny
Elwira
sob
Vojt@
jirpa
Čtvrťa - HSK
jakub
Makaroon
Forest
Tompson
kuba(
Šáfa
Rampa
SErgei
Marshal
31 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 4 z 6]

76Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Dec 13, 2011 5:41 pm

Forest


Admin
Admin

jak říká Abak, ta MNSka už je miimo, dnes už je překonána...

77Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Dec 13, 2011 6:58 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Forest napsal:jak říká Abak, ta MNSka už je miimo, dnes už je překonána...

Taky tady jde o to, jestli chce dělat určitý období nebo mu je úplně jedno, z jaký doby to bude

78Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Dec 13, 2011 7:06 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Chlapy, mě je to v podstatě jedno z jakýho období to je, dostal jsem na vestu 2500 a od sebe můžu maximálně 500přidat, jde mi o to, že chci vestu ve vzoru 95(zeleném), jelikož jediné co v tom vzoru nemám, je už jen ta vesta Smile a tak jsem přišel na tuhle cenově přijatelnou, ale ty další co mi radíte jsem na netu nenašel zaslušné ceny pro mě a tuhle mi vymlouváte, což i chápu, takže fakt nevím Smile

79Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Dec 13, 2011 7:09 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

projeď si www.armyburza.cz při troše štěstí tam narazíš na vestu UNI07 od SPM za slušný prachy. a tu můžu vřele doporučit Smile Do tý slaňovačky fakt nic nedáš.

80Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Dec 13, 2011 8:07 pm

Delta4

Delta4
představený uživatel

Tompson má pravdu,já z armyburzy mám UNI 07 uplne novou z výstrojaku za 3000 fakt si to projed,a UNI ti vrele doporucuji..mám ji a nemohu si na nedostatek mista nebo nekomfortnost stezovat a vypadá huste Very Happy

81Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Dec 14, 2011 12:15 am

Forest


Admin
Admin

Šáfa napsal:
Forest napsal:jak říká Abak, ta MNSka už je miimo, dnes už je překonána...

Taky tady jde o to, jestli chce dělat určitý období nebo mu je úplně jedno, z jaký doby to bude

málo kdo zde dělá nějaký období, navíc o něm ani nepsal Wink

82Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Dec 23, 2011 8:42 am

Čtvrťa - HSK

Čtvrťa - HSK
představený uživatel

Bezhlavé komentáře - Stránka 4 PF_2012_web

http://www.hsk.ctvrta.cz

83Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Sun Jan 01, 2012 5:45 pm

Mates

Mates
představený uživatel

Čau chtěl bych vám popřát všechno nejlepší do nového roku a ať se vám daří nejen v airsoftu,škole/práci ,ale i v osobním životě. Wink

84Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Sun Feb 26, 2012 6:36 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Obracím se sem, protože zkrátka nemůžu sehnat nikoho kdo by se mnou jel na koncert Marilyna Mansona.
Je to 15.7.12 ale lístky se musej koupit co nejdřív. Jelikož se mi pořád nedaří nikoho sehnat, tak se ptám: Posloucháte ho někdo a jeli by jste semnou na jeho koncert?

85Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Jul 25, 2012 5:13 pm

mkofik

mkofik
Admin
Admin

tak jsem se vrátil a koukám že se to tu dost zhoršilo,seznam adminů mě usadil,ale je to vaše rozhodnutí koho si dáte za admina/moderátora,rady ohledně zbraní-oprav atd. mě dostal také o nejlepším z nejlepších raději nebudu ani hovořit,jinak jsem tu jen ohledně akcí
dobře to tu prostě spustlo,dříve se tu stále něco řešilo at už akce tak spousta jinejch věcí a celkově to tu žilo,jsem zklamán,ale né až tak moc

86Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Jul 26, 2012 10:26 am

Lubos

Lubos
Admin
Admin

SAS03 napsal:tak jsem se vrátil a koukám že se to tu dost zhoršilo,seznam adminů mě usadil,ale je to vaše rozhodnutí koho si dáte za admina/moderátora,rady ohledně zbraní-oprav atd. mě dostal také o nejlepším z nejlepších raději nebudu ani hovořit,jinak jsem tu jen ohledně akcí
dobře to tu prostě spustlo,dříve se tu stále něco řešilo at už akce tak spousta jinejch věcí a celkově to tu žilo,jsem zklamán,ale né až tak moc

Je to mrtvé vše se přesunulo na Ksichtknihu a já jsem tu jen ze sentimentality jelikož se tu nic neřeší tak sem jednou až 2x deně jen mrknu

87Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Jul 26, 2012 1:57 pm

mkofik

mkofik
Admin
Admin

jako nechápu proč je tu tohle blbé pozadí kdo na to přišel že to bude takto krásné a hlavně nic neříkajíci,kdyby se stím něco udělao tak to tu zas bude žít,seznam adminů to samé,pročistit vlákna a zas by to tu žilo

88Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Jul 26, 2012 3:05 pm

SErgei

SErgei
představený uživatel

Já si myslim že pozadí ani seznam adminů s neučastí lidí tady nemá nic společnýho....většina se přesunula na FB a ani předtím už to tady nebyla žádná hitparáda...je to prostě mrtvý Wink

89Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Jul 26, 2012 8:41 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

To je i můj názor dokud budou lidi blbí a budou dávat na FB všechno o všech se všemi a okolo všeho tak to tu bude mrtví a pochybuju že se to někdy oživí FB ovládl všetšinu diskuzí z fór všech odvětví až na fora jejiž uživatelé nechtějí aby se o jejich aktivitách dozvěděl někdo veřejně a tak mají svá fora jako my máme zde sem se málo kdo nepohodlný dostane na FB se dostane díky přátelství kdokoli

90Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Jul 26, 2012 9:31 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Tak tu stránku jednoduše zrušte :-D Navíc myslim že velký úpadek měl též odchod kofika st. což asi zabolelo nejen forko, ale i většinu z nás Sad

91Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Jul 27, 2012 1:33 am

Johny_h

Johny_h

Tak já se taky půjdu pobavit na ten váš fácébók. Jak se tam tam skupina jmenuje?

92Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Jul 27, 2012 5:45 am

mkofik

mkofik
Admin
Admin

makarone odešel jsem díky takovejm jako jseš ty,protže nečete co se zde píše a zakládáte nová témata a ptáte se na to co se psalo o jeden řádek vejš a pak ty vaše keci že si tu honíme ega a vše mažeme a káždému dáváme ban atd. a ty jsi byl hlavní strůjce těchto věcí,krugi mě říkal at to tu zas vedu,ale ty by jsi byl první kdo by měl zákaz dokud by ti nebylo 18 nebo by jsi nezačal číst věci které jsou o rádek vejš.
A vše má smysl jak vzhled tak lidi kteří to vedou,vzhled ti řekne o čem to tu je a že se to forum asi i žije,lidi kteří to vedou se o to musejí i postarat a né tu být jednou za měsíc 2min a pak pryč od tud,FB je nepřehledné ohledně všeho(akcí,prodeje věcí) a mnoho dalšího.

makarone ještě k tobě:když jsem odcházel napsal jsem že budou "3" volná místa hlavně pro ty co tu nečtou a jsou to hnupové a ty jsi byl ještě s jedním první kteří psali a kolik je těch míst a když jsem ti to napsal znova že "3" a že to to pravé pro tebe tak jsem si dělal prdel,ale ty a ten druhej jste psali ještě asi 5X kolik že je těch míst volnejch a můžu to být teda já ten admin a stále dokola,tak pak se nediv že tě má každej za hnupa s IQ houpacího koně kterj nepobere ani pár vět.U mě jsi od té doby na černém seznamu a tam budeš asi až do smrti a nebo se to zlepší až přestaneš psát blbosti a ptát se na blbosti.

jinak FB bych nechal jen na věci jako bude akce mrkněte na forko více inva je tam tam také pište kdo jedete atd.
prodám to a to je to zde přehlednější něž to FB

93Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Jul 27, 2012 7:08 am

mkofik

mkofik
Admin
Admin

takhle je to lepší a a když se to občasa obnění nebude to na škodu,promazat různá témata,osobně bych zrušil pár lidem funkci admin ti co nejsou už funkčí a věřím že to tu zas bude žít,ale chce to zvít pevně do rukou a trochu se o to starat

94Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Obnova fórka Fri Jul 27, 2012 7:20 am

Čtvrťa - HSK

Čtvrťa - HSK
představený uživatel

Souhlasím s Kofikem. Skupinu na facebooku jsem zakládal z toho důvodu, aby se tam dávali odkazy na forum. Je velká škoda, jak forum upadlo, protože to je skvělá věc a hlavně přehledná oproti FB. Tady jsme každej představenej, víme s kým si píšeme a je to nějaká uzavřená komunita ...

Doufám, že si někdo z toho co psal Kofik vezme a fórum bude zase žít sunny



Naposledy upravil Čtvrťa - HSK dne Fri Jul 27, 2012 7:34 am, celkově upraveno 1 krát

http://www.hsk.ctvrta.cz

95Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Jul 27, 2012 7:24 am

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Uznávám, máš pravdu že jsem se choval jako debil, ale pokud vím, tak jsem na post admina nikdy nešel a nežádal o to. ;-) Na to veř, že opravdu koule nemám, to si mě s někým pleteš. A pokud vím, poslední hádky, štvanice a vše kolem toho rozpoutal jakýsi Jakub S. S těma egama apod. máš pravdu, byly to takový naše puběrťácký výlevy, ale pokud sis všimnul, tak už to nějakej ten pátek je, a pd tý doby se tady nic podobnýho neřešilo ;-) Jestli jsem nebo nejsem na tvým seznamu, to je mi celkem jedno. Já to neovlivním, chci s tebou bejt za dobře protože vím že se dokážeme rozumně domluvit, a ne jnom kvůli opravám kvéru který už si stejně dělám většinu sám. No, co jsem chtěl, to jsem napsal, víc ti k tomu neřeknu.
Věřím ve tvůj zdravý rozum a úsudek. Do pr...e rozhodně nikomu lézt nebudu.

Čágo. cheers

96Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Jul 27, 2012 7:26 am

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Jinak ta stránka na fb špatná není, ale je to prostě o lidech. Pokud budou chtít aby forko žilo, nebudou všechno řešit tam, jen dávat odkazy sem, a potom to půjde jak píše čtvrťa aspol. Cool

97Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Jul 27, 2012 7:57 am

Lubos

Lubos
Admin
Admin

dík Kofi že si dal impulz o zlepšení já ho dával několikrát ale já jsem No Facebookoví kokot tak mě nikdo nebral vážně Very Happy

98Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Jul 27, 2012 1:09 pm

mkofik

mkofik
Admin
Admin

těch lidí co tu prudilo bylo vícero,ale jak říkám třeba se to jednou zlepší

99Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Jul 27, 2012 5:36 pm

krtek

krtek
představený uživatel

Výhodu toho FB bych viděl to, že adminům ušetři spoustu práce s promazáváním témat tady od OT.

Jinak jsem určitě pro zachvování fóra. A to hlavně tím, že veškerý infa o akcích se vrátí sem a stejně tak bazar. Je to tu mnohem přehlednější.
V infu o akcích by bylo vhodné taky to aby se tam opravdu neobjevoval off topic. Myslim že napsat komentář akci že nejedu není vůbec podstatnej.


Má to sloužit k tomu, že v prvním příspěvku bude komplet info a jen příspěvky o počtu zůčastněných. Ostatní diskuze o tom co se tam bude dít atd může vesele dál probíhat na FB. Alespoň by člověku nebylo k blití hned jak otevře forum.

Viz jedna z akcí, kde se na dvou stránkách 5x změnil scénář a diskutovalo se o tom, jestli se budou opejkat buřty. To si myslim že se dá řešit jinde.
Zvedlo by to asi i účast na akcích. Člověk by alespoň hned jasně viděl cca účast a obsah akce a nemusel by se prokousávat hovnama na pěti stránkách.

Howgh domluvil jsem.

100Bezhlavé komentáře - Stránka 4 Empty Re: Bezhlavé komentáře Mon Jul 30, 2012 6:10 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

a zas tu je mrtvo takouvou radost jsem měl že to tu začalo po intervenci Kofa žít ale asi to byl jeden z posledních nádechů před smrtí fora jak tak koukám

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 4 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru