Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Bezhlavé komentáře

+27
dark wolf
longi
Mills
Johny_h
Mates
Abak
Vais Tomáš
redhot
Mr.Freeman
Delta4
Lubos
krtek
Peny
Elwira
sob
Vojt@
jirpa
Čtvrťa - HSK
jakub
Makaroon
Forest
Tompson
kuba(
Šáfa
Rampa
SErgei
Marshal
31 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 5 z 6]

101Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Jul 31, 2012 7:53 am

Mates

Mates
představený uživatel

Tak abych se taky přidal...
Jak už to tu padlo,podle mě to tu začlo umírat od té doby co odešel starší Kofik. Taky jak tak koukám přestaly se celkově pořádat akce na trutnovsku.Když jsem sem přišel asi před 3 rokama tak tady byla nahlášená akce každý výkend a minimálně 10 lidí tam přišlo. Teď je to takový že se to napíše na Facebook a napíšou tam 4 lidi že přídou a nakonec to zkončí tak že je tam 5 lidí ve kterejch se fakt hrát nedá. Tudíž se ptám: To ste fakt tak zlenivěly? Proč už to není takový jako to bylo? Pamatuju si jak mi asi před rokem a půl říkali známí z České Třebové jaký to tu máme dobrý,že je tady hodně akcí atd. A dnes? Trutnovsko= mrtvo! Sad Co vim tak hodně lidí ne jenom na trutnovsku ale i jinde přestali hrát soft jenom kvůli tomu že nebyly akce. To fakt necháme aby Airsoft na trutnovsku(i v Čr) vymřel a nebo aby to bylo takový,že to budou akce jenom pro zvané atd.?
Nebo taky: Snažil sem se pořádat akci na začátku sezóny a co z toho bylo? Hodně lidí mě poslalo do pr***e,řeklo mi že sem jenom nějakej kindersák(možná sem,ale možná taky ne a co jako) atd.
Takže poslední prosba: Zkusme to napravit,pojďme pořádat nějakou akci na konec léta Smile Hodně lidí to ocení,ať už školou povinní nebo prací povinní. Kdo by do toho šel se mnou a uspořádal akci na rozloučení s létem? Smile
S pozdravem Piňďa
P.S.: Trochu sem se rozvášnil a psal né moc k tématu,omlouvám se Very Happy


Nevadí stejně si to ti přečtu asi jenom já. Luboš

102Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Jul 31, 2012 11:01 am

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Také jsem pro. Udělat na závěr léta nějakou pěknou akci, ale zkusit jiný styl. Né to, že jeden se sere s vymějšlením scénáře, bo třeba jen místa a lehkého stylu hry, a všichni mu pak akorát nadaj že to stejně bude stát za h..no ať se na to radši vysere. Pojďme zkusit udělat jednu společnou akci, kterou budou vymýšlet všichni, a každý názor bude vítán. Společně vymysleme místo akce, datum aby mohlo co nejvíce lidí, a scénář. Udělat to prostě tak, aby se to každému líbilo, a potom si to všeci užijeme na plný gule :-)
Kdo by do toho šel, nechť se přihlásí. Na tomto se opravdu ukáže, zda je to opravdu všechno jne o lidech.
Kulím zdar! cheers

103Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Jul 31, 2012 12:43 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

V sekci adminů jsem navrhoval sraz za účelem vymyšlení, jak fórum oživit a také s nápadem, vytvořit společnou akci, při které ukážem, že stále dokáže být soft na Trutnovsku dobrý...bohužel sme tuším nedošli ani k návrhu termínu slezu a věc rychle utichla.. Very Happy

104Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Jul 31, 2012 2:12 pm

mkofik

mkofik
Admin
Admin

pánovat akci s 20 lidma najednou je blbost,musí to vzít do rukou někdo kdo už něco pořádal a má zkušenosti atd. já ted pořádám akci a tam nidko pořádně ani nejede,netuším proč,ale každem má plno kecu že nemá peníze - k čemu peníze? kamarádi nebo rodina vás vždy odveze,nemají věci - kčemu věci? na tuto akci stačí kvér a kule s baterkama a prostě něco na sebe a nemusí to být husto peklo nějaká vesta nebo něco podobného , sačí jídlo a noda + spacák s celtou nebo ponchem.

105Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Jul 31, 2012 4:16 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Jak píše Kofik. Všichni se na něco vymlouvaj...
Vážně, kdo můžete, jeďte na tu akci. Já kdybych nenahrával zrovna s kapelou a nebyl zníčenej práce, tak tam jsem jak na koni, A to i kdybych měl jít pěšky!
Kam se poděly časy, kdy se napsalo že bude "střílečka" a sešlo se 50 lidí.. Nebo když se dělaly opakování akcí (viz. třeba SUPáckej Hot Case nebo Krugiho Drogové kartely...).

106Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Tue Jul 31, 2012 4:29 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

Very Happy ono asi smysl v dnešní době jít na AS je asi jiný než když jsem začínal já nebo ti starší. Bohužel po poslední akci které jsem byl přítomen s mladými Airsofťáky což bylo před rokem v lomu tak jsem usoudil, že intervence starších nepomůže a svědcená voda už vůbec ne. Ignorování základních bezpečnostních pravidel a pravidel obecně mě utvrdila v tom, že pořádání akcí pro okolní lidi mladší 18 let a ještě hůře okolo 15ti let je o zdraví. Doufám že se to zlepšilo nebo že jste zmoudřely ale absolutní nechutenství většiny (nechci to slovo použít ale musím) Kindersáků poslouchat staršího a zkušenějšího je otřesná. Kofik si letmo asi pamatuje moje začátky jelikož na Trutnovskou jsem zavítal málokdy ale když se začínalo jezdili jsme na AS akce aby jsme se od starších něco naučili, odreagovaly jsme se bez zdravotní úhony, vymetaly se i tříhodinový střílečky za barákem a všichni jsme si to užili ale všechno mělo svá pravidla a povinosti pro všechny a když se to nedodržuje tak se není čemu divit že to všude v okolí tak umírá (ono už to téměř umřelo) a když se ani vy Kindersáci nedokážete dohodnout na klasické střílečce bez našich Very Happy dětkovských Very Happy pravidel tak kde asi bude chyba.

Pokud se mnou někdo nesouhlasí prosím o vyjádření (bez vulgarit) jak to vidí on.

107Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 01, 2012 8:17 am

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

Co na to říct.... vše co zde kofik, Luboš nebo Maršál napsali je pravda, pravda a znovu pravda. Posrali to mladí naprostým nerespektováním starších a zkušenějších nebo vlastně jakýchkoliv autorit. Mladí mají být budoucností, ne to pohřbívat, protože staří už nemají tolik času (práce popř. škola). Když jsem byl na gymplu, chodili jsme do lesa 2x-3x týdně, ale ne střílet, ale trénovat. Přiznejte si, kdo byl někdy v dohledné době v lese jen na "trénovačku"? Další problém, ale to je jen můj subjektivní názor, je, že každý musí být spešl. Začne dělat airsoft po měsíci je SEAL. Já dělám airsoft/reenacting 6 let, a až doteď jsem dělal pěchotu. To, co byste dělali každý kdybyste přišli do armády. a po 6 letech se začínám zaučovat u spec. jednotky. CO tím chci říct, že důležitá je pokora pánové, začínat od nejnižších blátožroutů s podřadnýma základnovýma úkolama, jako plnění pytlů hlínou atd, a máte jistotu, že z vás vyleze nějaký dobrý materiál, o který budou mít třeba lidé od zaběhaných speciálů zájem (třeba Thompson ví o čem mluvím.vím,děkuju,prdelko). A dále bych vás chtěl požádat, přiznávejte. není to nic špatného, no tak jste to dostali, no a co, je to jen hra. Ale neznám nic horšího, než když střílíte člověku z 20 metrů do zad, on se otočí, rozhlédne se, neuvidí vás, tak zase střílí. Říkám to, protože tohle je specialita hlavně těch mladých, a opravdu vás žádám, tohle ten airsoft taky zabíjí, protože třeba ty zkušené mazáky to leda tak nasere že už s vámi nebudou chtít jezdit.

108Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 01, 2012 11:14 am

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Jinak Vojtův nápad je moc dobrý, určitě bych něco takového udělal, a to co v nejbližším termínu, protože situace (samozřejmě podle mého názoru :-D) nevypadá moc dobře,a aby se na to lidi zase nevykašlali.
Vím že už něco podobného proběhlo, ale nevím kde. Tak podávejte návrhy na místo. Co říkáte na sobotu 11.8. nebo 18.8. ?

PS: Nechci tady machrovat s nějakejma velkejma záchranejma akcema, a byl bych rád kdyby se toho ujal i někdo starší, popř. jenom starší ;-) Ale proboha už něco dělejme. scratch

109Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 01, 2012 3:19 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Makaroon napsal: Ale proboha už něco dělejme. scratch
Ty už si hlavně kup tu torbu Very Happy

110Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 01, 2012 4:25 pm

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel


Co říkáte na sobotu 11.8.

***** kdyby jsi dával pozor tak víš, že na ten datum tady dělá kofik akci.

111Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 01, 2012 5:10 pm

Mates

Mates
představený uživatel

Vais Tomáš napsal:

Co říkáte na sobotu 11.8.

***** kdyby jsi dával pozor tak víš, že na ten datum tady dělá kofik akci.
Vaisi? Buď sem úplně slepej,ale pokud vim tak je to 3.-5.8. 2012

112Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 01, 2012 5:11 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

No, tak pokud vím, tak v sekci je kofikova akce na Prurubech 3-5.8. ;-) A pokud mě zrak nešálí, tak jiná akce tam hlášená není ne? :*

113Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 01, 2012 7:55 pm

mkofik

mkofik
Admin
Admin

akce je ted 3-5 ve scénáři je datum který měl platit původně,ale pro nedostatek lidí je to posunuté proto kdo chtěl přifrčet měl kontaktovat velení na jedné straně něbo přímo mě a bylo by mu zdělo přesné datum

114Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 01, 2012 9:46 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

SAS03 napsal:akce je ted 3-5 ve scénáři je datum který měl platit původně,ale pro nedostatek lidí je to posunuté proto kdo chtěl přifrčet měl kontaktovat velení na jedné straně něbo přímo mě a bylo by mu zdělo přesné datum

Ok, ale o tom jsem já nemohl vědět že? Wink Tak tedy 18.8. nebo 25.8.
Ale prosí, co nejvíce lidí aby potvrdilo datum, nebo aby podaly jiný návrh. Místo už se dá dořešit kdykoliv, ale je důležité aby se sešlo co nejvíce lidí. A hlavně bych poprosil o hojnou účast adminů. Wink Díky Smile

115Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Aug 02, 2012 11:53 am

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

víkend okolo 18.8. je tady fesťák, to si myslím že spousta lidí nepřijde

116Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Aug 02, 2012 4:02 pm

Mills

Mills
představený uživatel

Jak už tady padlo, pro lidi který choděj do práce, případně jsou na nějaký náročnější škole, nemaj na to pořádně čas. A kolikrát když je čas není zae nálada. Já osobně dělám dvanáctky, takže volnej akorát každej druhej víkend, a jsou i jiný aktivity který by člověk rád dělal.

Další věc je, že ty akce kolikrát stojej za hovno, v první řadě to kazí nepřiznavači, malý terminátoři, ale bohužel ise občas najdou nesmrtelní u těch starších "mazáků", což asi zamrzí nejvíc.

Dělat nějaký srazy za účelem zlepšení kvality fórka a AS samotnýho mě přijde blbost. Beztak se na to většina lidí vykašle a budete se snažit zbytečně, protože vám to pak stejně zkritizujou.

Ale doufám že se to tu dá dokupy. Potěšilo mě zmínění naší SUPácký akce Hot Case:)
Kdysi se chodilo střilet každej víkend, dnes sme rádi když se sejdem jednou za měsíc...

dávám Like ! Laughing Tompson

117Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Aug 02, 2012 6:44 pm

longi

longi
představený uživatel

Zdarec borci chi jen ríci,že pokud někdo neni schopen schovat kvéra a dělá s ním machra na veřejnosti není schopen ani poslechnout zkušenějšího,bo on je přece ten NEJHUSTŠÍ A VÍ VŠE NEJLÉPE.
Já již na vojně nebyl,ale osobně si myslím,že by nikomu neuškodila.Dnešní mladež je akorad zblblá z tel. a neuznává autorytu a neví co je to úcta ke staršímu,zkušenějšímu.
Přeberte si to jak chcete snad každý ví co sem tím chtěl zdělit.
Zdarec a snad se sejdem na nějaký akci
PS:omlouvam se za chyby nejsem dobrý češtinář

118Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 03, 2012 6:48 am

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Tak dále neděle 19.8. nebo sobota 25.8.??
Nebo já nevim na jak je dlouho ten fesťák, a jestli tam budou lidi chtít být i v neděli.

119Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 03, 2012 7:03 am

Čtvrťa - HSK

Čtvrťa - HSK
představený uživatel

Makaroon napsal:Tak dále neděle 19.8. nebo sobota 25.8.??
Nebo já nevim na jak je dlouho ten fesťák, a jestli tam budou lidi chtít být i v neděli.

Festival je 16. - 19. Srpna ... Mám radost, jak jsi se k tomu postavil a snažíš se něco zorganizovat Wink

http://www.hsk.ctvrta.cz

120Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 03, 2012 9:12 am

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Tak toho 25.8. nebo klidně v neděli Wink Nebo se to dá samozřejmě udělat i v tejdnu, ale to pochybuju že někdo příjde, protože i já jsem v práci, a je to takový blbý... Ale dejte vědět kdo by teda dorazil, alespoň letmo napiště ANO, ať máme představu...

121Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 03, 2012 1:55 pm

mkofik

mkofik
Admin
Admin

ce nejprve kontaktovat lidi přez PM,email,icq atd. protože ze sebe děláš jen troubu,píšeš si tu totiž tak nějak sám se sebou a dáváš zde datum o kterém máš páru jen ty a 3 další a každej ti píše že je festák že chodí do práce atd. proč nejprve nekontaktujete ty lidi a nedohodnete se na datumu.

122Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 03, 2012 2:58 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Longi, vcera jsem asi videl to samy. 4 sasci v "maskacich", kvery vybaleny a kver urcite taky nezajistenej... Clovek na ne zarve at to schovaj a nic...

123Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 03, 2012 3:09 pm

krtek

krtek
představený uživatel

ono akce jsou.. ale nezvykejte si, že vám někdo naservíruje vše až pod nos. Chce to taky trochu hledat.
Pořádá se spousta akcí např v milovicích atd. Který si myslim, že by vás alespoň posunuli někam dál. A není to otázka financí. Jen záležitost řekněme dvou stovek na dopravu. Jídlo byste snědli jak doma tak i na akci. A nic kromě toho, co už máte nepotřebujete.

Dá se tímhle způsobem objet měsíčně 2-3 akce. Tj například jedna pláckovka tady a pak na víkend do milovic atd.

Můžete se tam setkat se zkušenějšíma a pro vás neznámýma týmama, takže další posun nahoru.

Chce to jen nebýt línej a udělat pro to i něco sám. Ale tady si všichni jen stěžujou, že nic není. ale sami nic neuspořádaj.

Jinak dělala se i hromada akcí tady. A to jak čistě střílecích, nebo takových, který byly na celý víkend s tím že jsme vás tam chtěli něco přiučit. Ale ve výsledku to byla opět hromada keců, jak někdo nemá vybavení atd. Jak říkám. Chce to jen trochu chtít. Myslim že 36 hodin co trvá akce se většina lidí dokáže obejít bez teplýho oběda. A že se třeba hůř vyspíte? Vždyť na spaní máte celý týden tak proč prospat akci na kterou jste se dva týdny těšili. Neříkám nespat vůbec. Ale vyspat se dá ve výsledku jen v bundě a nepotřebujete na to nic extra.

Schválně se přiznejte, kdo jste byl na akci někde dál, než jen tady po okolí. :-) Takhle jsme přeci začínali všichni ostatní. Tak proč se i vy nechcete podívat na něco většího?

124Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 03, 2012 4:10 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Krtek to vystihl přesně ;-) To že se tady nekoná tolik akcí co dříve, to jest pravda, ale airsoft se hraje dál než jen tady, a těch akcí jak pláckovejch tak větších je hromada. Je to čistě o té lenosti se podívat. Já třeba za 3 roky co hraju neznám pořádnej web kde se uveřejňujou takový ty ,,větší´´ a ,,významější´´ akce, tak zkustě hodit nějakej odkaz ;-)

Kofik - dobrej nápad ;-) Už jsem o tom taky uvažoval, a asi to udělám. Já se pro to budu snažit udělat maximum, ale bohužel problém je, že v mojim věku nemám žádnou autoritu, a většina si řekne, co ten mladej blbeček zas kecá, je nezkušenej kindersák jeden, akorát zas má plnou hubu keců. No však jsme se o tom tady už kolikrát bavili už z mnoha úhlů pohledu. Tak bych byl rád kdybyste se i Vy starší zapojili ;-) Páč popravdě já sám s tím nemám moc valné zkušenosti...


Zkus tuhle stránku http://www.airsofthq.eu/users/registration/index/ dává se tam většina akcí v okolí Milovic a Ralska / Tompson

125Bezhlavé komentáře - Stránka 5 Empty Re: Bezhlavé komentáře Sun Aug 05, 2012 6:48 am

Tompson

Tompson
představený uživatel

Makaroon napsal:Tak dále neděle 19.8. nebo sobota 25.8.??
Nebo já nevim na jak je dlouho ten fesťák, a jestli tam budou lidi chtít být i v neděli.
Myslim,že nikdo neodejde z fesťáku za kterej platil litra,aby šel na nějakou střílečku Razz

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 5 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru