Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ghillie Suits

+7
Abak
jirpa
Šáfa
Marshal
Rampa
Nexos
Delta4
11 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

26Ghillie Suits - Stránka 2 Empty Re: Ghillie Suits Mon Feb 21, 2011 9:15 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Sit uz mam nasitou na plasti a barvy uz mam koupeny asi treti tejden. Dokonce jsem je musel kupovat nadvakrat, protoze poprve jsem je nekde doma ztratil. Obratil jsem celej barak naruby, ale proste jsem je nenasel... koupil jsem 2x khaki, 2x hnedou, 2 takovou normalni zelenou a1x zlutou barvu. Snad to bude stacit.
Jediny v cem to ted vazne je to ze mam chripku, takze nemuzu mame rict jak bych chtel namichat barvy a zase ne vzdycky muze i ona...
Ta prirodni barva juty taky neni vubec na skodu. Tu mam uz i navazanou. Hodne jsem ruzne cetl ze klasickejm hunatejm hejkalum uz odzvonilo a mely by se delat min ridky, ale zato tam navazat vice prirodnin ( to vi samozrejme temer kazdej, ale kdyby to tu cetl nejakej novacek co to nezna...) a pouzit tam i obarveny obvazy ci natrhanou latku ( v pomeru juta:obvazy 2:1 nebo 3:1). Nejlepsi obvazy jsou ty ridky 10cm x 5m. Jsou oznaceny jako obinadlo hydrofilni. Oproti jinejm sou lehky a dobre se trhaj.

27Ghillie Suits - Stránka 2 Empty Re: Ghillie Suits Tue Feb 22, 2011 4:27 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

Maršál napsal:Sit uz mam nasitou na plasti a barvy uz mam koupeny asi treti tejden. Dokonce jsem je musel kupovat nadvakrat, protoze poprve jsem je nekde doma ztratil. Obratil jsem celej barak naruby, ale proste jsem je nenasel... koupil jsem 2x khaki, 2x hnedou, 2 takovou normalni zelenou a1x zlutou barvu. Snad to bude stacit.
Jediny v cem to ted vazne je to ze mam chripku, takze nemuzu mame rict jak bych chtel namichat barvy a zase ne vzdycky muze i ona...
Ta prirodni barva juty taky neni vubec na skodu. Tu mam uz i navazanou. Hodne jsem ruzne cetl ze klasickejm hunatejm hejkalum uz odzvonilo a mely by se delat min ridky, ale zato tam navazat vice prirodnin ( to vi samozrejme temer kazdej, ale kdyby to tu cetl nejakej novacek co to nezna...) a pouzit tam i obarveny obvazy ci natrhanou latku ( v pomeru juta:obvazy 2:1 nebo 3:1). Nejlepsi obvazy jsou ty ridky 10cm x 5m. Jsou oznaceny jako obinadlo hydrofilni. Oproti jinejm sou lehky a dobre se trhaj.

no hele me se ta normalni zelena v zakladu vubec nelibila... rovnou sem ji zavrh, ale treba se ti povede neco peknyho, me prisla takova neprirozena

28Ghillie Suits - Stránka 2 Empty Re: Ghillie Suits Tue Feb 22, 2011 5:33 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Já mám stejně v plánu ty barvy různě míchat, takže stejně ve výsledku nepoužiju žádnou původní barvu...

29Ghillie Suits - Stránka 2 Empty Re: Ghillie Suits Mon Apr 04, 2011 1:23 pm

SErgei

SErgei
představený uživatel

...porad premejslim jak ho udelat a kde sehnat ty veci...muj napad je ten ze si koupim tohle: www.armytrade.cz/detail/maskovaci-sit-basic-light-2-4x3-m-woodland/ to pouziju jako ponco(koupim to ale v armyshopu.cz kde maj metraz) a pak ze bych bud sem tam navazal pruhy z pytle a nebo koupim provazek z juty.

30Ghillie Suits - Stránka 2 Empty Re: Ghillie Suits Wed Aug 31, 2011 4:51 pm

Abak

Abak
představený uživatel

Tyhle sítě máme aktuálně dvě a sou na maskování perfektní... Případná kamufláž se tam bude velice dobře navazovat...

http://www.4-pzpr.wz.cz/

31Ghillie Suits - Stránka 2 Empty Re: Ghillie Suits Wed Aug 31, 2011 8:27 pm

SErgei

SErgei
představený uživatel

a myslíš teda že je ještě třeba na to navazovat nějaký další proužky nebo to nechat jak to je a popř to potom doplnit nějakou přírodou? Smile

32Ghillie Suits - Stránka 2 Empty Re: Ghillie Suits Wed Aug 31, 2011 8:42 pm

Abak

Abak
představený uživatel

No nejlepší je udělat oboje(umělé maskování + příroda)... Tahle síť je perfektní v tom, že jsou v ní vysekaný ty výřezy a sama o sobě dělá nepravidelnou strukturu, navíc když koupíš dvoubarevnou(z jedný strany hnědá a z druhý zelená) tak díky těm výsekům ti dělá dvoubarevný maskování sama o sobě a ještě je to strukturovaný...
Osobně bych to doplnil nějakou tou jutou, kusy látky atd. (za předpokladu, že chceš fakt huňatýho hejkala)
Jinak tahle maskovačka trošku "šustí", není to nic hrozného, ale trocha hluku z toho je.
Samo sebou ti tady nemůžu říct, jak ji využíváme v jednotce Laughing , nicméně je to velice, velice účinná maskovací věcička a hodí se na spoustu věcí alien

http://www.4-pzpr.wz.cz/

33Ghillie Suits - Stránka 2 Empty Re: Ghillie Suits Thu Sep 01, 2011 5:55 am

SErgei

SErgei
představený uživatel

díky...přesně něco takovýho jsem potřebovat vědět Wink takže koupim síť a uvidim co s ní dál..díky ještě jednou Wink

34Ghillie Suits - Stránka 2 Empty Re: Ghillie Suits Sat May 05, 2012 3:44 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Tak já jsem konečně doladil toho svýho, tady je video z lesa: https://www.youtube.com/watch?v=Gobz-EN-pY8

Zájemcům můžu poslat i další 2 videa + fotky..

35Ghillie Suits - Stránka 2 Empty Re: Ghillie Suits Sun May 06, 2012 3:40 pm

Delta4

Delta4
představený uživatel

pošli Smile rád se podívám ..ale asi jedna ze základních chyb,kterou se udělal i já...nedodělaný nohy jinak z videa to vypadá slušně,ale rád se podívám více podbrobně
Kdyžtak: morced@seznam.cz

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru