Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ghillie Suits

+7
Abak
jirpa
Šáfa
Marshal
Rampa
Nexos
Delta4
11 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Ghillie Suits Empty Ghillie Suits Fri Sep 03, 2010 10:01 pm

Delta4

Delta4
představený uživatel

2Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Sun Sep 05, 2010 4:06 pm

Nexos

Nexos
představený uživatel

No hejkala mám :-) mám ho jako profilovou fotku.

3Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Sun Sep 05, 2010 6:10 pm

Delta4

Delta4
představený uživatel

Nexos napsal:No hejkala mám :-) mám ho jako profilovou fotku.

No ale kupovanej =P z toho nemá člověk takovou radost

4Ghillie Suits Empty Ghillie Tue Nov 09, 2010 8:25 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

Jen tak
Ghillie Suits Img0895.th

Domaskován přírodninou
Ghillie Suits Cimg0621d.th

Ghillie Suits Cimg0622p.th


je to takovej pruzkumnej na zada ruce ramena a hlavu... v plánu je komplet bdu ghillie Wink

5Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Wed Nov 10, 2010 9:41 am

Marshal

Marshal
představený uživatel

Ten je hodně dobrej Rampo. Já mám v plánu vyrobit si něco takovýho přes zimu. Chtěl bych to udělat z obarvenejch obvazů a našít to na BW blůzu a kalhoty. Taky bych mezi to chtěl našít lýko, ale vzhledem k jeho ceně by mě možná vyšlo levněji si ho koupit už vyrobenej...
Ty jsi to dělal z bavlnek?

6Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Wed Nov 10, 2010 2:10 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Maršál napsal:
Ty jsi to dělal z bavlnek?

Juta je veliký kamarád a s výrobou ti pomůže...

7Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Wed Nov 10, 2010 3:44 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Šáfa napsal:
Maršál napsal:
Ty jsi to dělal z bavlnek?

Juta je veliký kamarád a s výrobou ti pomůže...
Kámoš dělá v Jutě a klasickej jutovej pytel tam už prej nedělaj. Nějakej bych doma našel, ale že by se mi s tím chtělo párat Sad Ale stejně mi asi nic jinýho nezbyde Sad

8Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Wed Nov 10, 2010 3:46 pm

jirpa


představený uživatel

Maršál napsal:
Šáfa napsal:
Maršál napsal:
Ty jsi to dělal z bavlnek?

Juta je veliký kamarád a s výrobou ti pomůže...
Kámoš dělá v Jutě a klasickej jutovej pytel tam už prej nedělaj. Nějakej bych doma našel, ale že by se mi s tím chtělo párat Sad Ale stejně mi asi nic jinýho nezbyde Sad

V nějakým armyshopu jutu určitě najdeš.

9Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Wed Nov 10, 2010 4:55 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

Maršál napsal:
Šáfa napsal:
Maršál napsal:
Ty jsi to dělal z bavlnek?

Juta je veliký kamarád a s výrobou ti pomůže...
Kámoš dělá v Jutě a klasickej jutovej pytel tam už prej nedělaj. Nějakej bych doma našel, ale že by se mi s tím chtělo párat Sad Ale stejně mi asi nic jinýho nezbyde Sad

hele jednoduše v hradci kousek od nadra v řempu prodavaj metráž pytloviny (snad ji ještě maj) 5x1.2m mě vyšel na 150kč tušim... jednoduše nastříhat, obatikovat, a vypárat na jednotlivý vlákna... až budu dělat komplet hejkala tak koupim kolem 10-15x1.2m ... je to šílená piplačka ale výsledek stojí za to, pak už jen navážeš trsy trávy nebo zasuneš do sítě Wink .... snad se nikdy nesnížím ke koupi hotovýho Smile

10Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Wed Nov 10, 2010 7:36 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

No, HK je trošku z ruky... prostě se mrknu známejm na půdu Very Happy Akorát jakejma barvama na batiku jsi to dělal? Já se ptal v drogerii a tam měli jen DUHU, ale jenom hnědou a ještě ke všemu jen jeden odstín...

11Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Wed Nov 10, 2010 7:45 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

Maršál napsal:No, HK je trošku z ruky... prostě se mrknu známejm na půdu Very Happy Akorát jakejma barvama na batiku jsi to dělal? Já se ptal v drogerii a tam měli jen DUHU, ale jenom hnědou a ještě ke všemu jen jeden odstín...

tak když je cesta přes hradec tak se to šikne Smile jinak https://www.youtube.com/watch?v=noQ-lFDKw-8 pěkný videjka, vysvětlujou tam jak naplejtat barvy, jaky volit materialy atd... ja sem batikoval duhou, jediny co sem potreboval byla myslim olivova, hneda a zluta ... vyplatí se ty bravy míchat, dá se tim docílit pěknejch výsledků ...třeba 1:1 oliva a žlutá ... + samozřejme zakladni barva pytloviny taky neni na škodu Smile

12Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Wed Nov 10, 2010 8:00 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Jo díky. Škoda že neumím tak dokonale anglicky, ale snad něco pochytím.
Jo ještě by mě zajímalo, jestli to máš našitý přímo na oblečení (jako to mám nejspíš vplánu já - pokud ještě neseženu nějakou vyhovující síť, kterou bych k oblečení připnul třeba pomocí druků) nebo na nějaký holý, na sobě přehozený síti.

13Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Wed Nov 10, 2010 8:34 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

Maršál napsal:Jo díky. Škoda že neumím tak dokonale anglicky, ale snad něco pochytím.
Jo ještě by mě zajímalo, jestli to máš našitý přímo na oblečení (jako to mám nejspíš vplánu já - pokud ještě neseženu nějakou vyhovující síť, kterou bych k oblečení připnul třeba pomocí druků) nebo na nějaký holý, na sobě přehozený síti.


tohle co ted mam je na klobouku na sitce a jinak je to cely na siti ... udelany tak abych to pripnul kolem pasu, ruk a k taktice... do budoucna planuju maskačovej komplet zezadu pošít sítí a na to navazovat.... zalezi na tobe, to co mam je tak na pruzkum, ale na snipeřinu to chce taktiku dolu a udelat BDU hejkala... ale takovej hejkal je využitelnej jenom na vetsich a dlouhodobejsich akcich...

14Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Thu Nov 11, 2010 2:19 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Já to nechci mát jako klasickýho hejkala. Stačí mi ten průzkumnickej, protože stejně nemám odstřelovačku. Pouze dobře upgradovanou M16 a stejně bez optiky.
Ještě jestli se tě můžu zeptat, kde jsi sehnal tu síť? V železářství jí nejspíš mít nebudou. Napadly mě taky rybářský potřeby, ale asi by to mělo hodně velký ty oka.. Neutral

15Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Thu Nov 11, 2010 8:16 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

Maršál napsal:Já to nechci mát jako klasickýho hejkala. Stačí mi ten průzkumnickej, protože stejně nemám odstřelovačku. Pouze dobře upgradovanou M16 a stejně bez optiky.
Ještě jestli se tě můžu zeptat, kde jsi sehnal tu síť? V železářství jí nejspíš mít nebudou. Napadly mě taky rybářský potřeby, ale asi by to mělo hodně velký ty oka.. Neutral

hele bohužel to ti neporadi, ja sem ji sehnal nekde od znamejch, nylonovou 2x2 cm ... stěma sitema je to dost blby, jako jedina nahrada me napada CZ maskovačka...

16Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Thu Nov 11, 2010 8:39 pm

Abak

Abak
představený uživatel

Nejlepe je si koupit v obchodě přimo bud jutovy provázky(různé průměry) nebo jutové pásky.... nepáře se to tak snadno jako když rozřežeš pytel...
dle mého názoru je nejlepší volba kombinace pásek a provázků různých barev...
Jako síť bych použil US crazy camo.. nicmeně se jeji cena pohybuje okolo 8kil, ale nejlepši volba dle mého názoru

http://www.4-pzpr.wz.cz/

17Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Thu Nov 11, 2010 9:05 pm

Sickboy

Sickboy
představený uživatel

Tak zkus toto: http://orion.gc-system.cz/armyveci.cz/sniper-vybava/hejkal-zakladni/ ale už to nebude tolik tvoje výroba Smile

18Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Thu Nov 11, 2010 11:03 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

Abak napsal:Nejlepe je si koupit v obchodě přimo bud jutovy provázky(různé průměry) nebo jutové pásky.... nepáře se to tak snadno jako když rozřežeš pytel...
dle mého názoru je nejlepší volba kombinace pásek a provázků různých barev...
Jako síť bych použil US crazy camo.. nicmeně se jeji cena pohybuje okolo 8kil, ale nejlepši volba dle mého názoru

Podle me te jutovy provazky a pasky prijdou daleko draz nez si koupit 5x1.2m pytloviny za 150,- ... da se sehnat lehci i tezci gramaz, rozdil je v par korunach...

19Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Fri Nov 12, 2010 3:11 pm

redhot

redhot
představený uživatel

Rampa napsal:
Abak napsal:Nejlepe je si koupit v obchodě přimo bud jutovy provázky(různé průměry) nebo jutové pásky.... nepáře se to tak snadno jako když rozřežeš pytel...
dle mého názoru je nejlepší volba kombinace pásek a provázků různých barev...
Jako síť bych použil US crazy camo.. nicmeně se jeji cena pohybuje okolo 8kil, ale nejlepši volba dle mého názoru

Podle me te jutovy provazky a pasky prijdou daleko draz nez si koupit 5x1.2m pytloviny za 150,- ... da se sehnat lehci i tezci gramaz, rozdil je v par korunach...



Jenže když rozřezeš pitel tak se ty pásky rozpářou po pár akcích a zbudou znich jen provázky Smile

http://www.seals.asteam.cz/

20Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Fri Nov 12, 2010 3:42 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

redhot Sc10 napsal:
Rampa napsal:
Abak napsal:Nejlepe je si koupit v obchodě přimo bud jutovy provázky(různé průměry) nebo jutové pásky.... nepáře se to tak snadno jako když rozřežeš pytel...
dle mého názoru je nejlepší volba kombinace pásek a provázků různých barev...
Jako síť bych použil US crazy camo.. nicmeně se jeji cena pohybuje okolo 8kil, ale nejlepši volba dle mého názoru

Podle me te jutovy provazky a pasky prijdou daleko draz nez si koupit 5x1.2m pytloviny za 150,- ... da se sehnat lehci i tezci gramaz, rozdil je v par korunach...

Jenže když rozřezeš pitel tak se ty pásky rozpářou po pár akcích a zbudou znich jen provázky Smile


mam zkusenost ze u nejtezsi hrubosti se temer netrepej Wink zapomel jsem dodat ze sem delal
2:1 provazek:prouzek .... priste to udelam opacne a pridam na prouzku tu vetsi gramaz

21Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Fri Nov 12, 2010 4:12 pm

Abak

Abak
představený uživatel

čim větší gramáž tim těžší hejkal Laughing ...

http://www.4-pzpr.wz.cz/

22Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Sat Nov 13, 2010 9:38 am

Rampa

Rampa
představený uživatel

Abak napsal:čim větší gramáž tim těžší hejkal Laughing ...

maš recht ale když tam přídáš přirodninu tak stejnak ztěškne... je taky pravda že na větší gramáž - více barvy.... Smile

23Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Sat Jan 08, 2011 12:43 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Tak už mám všechny věci kromě barev doma. Ty seženu co nejdřív a hned se na to vrhnu. Jenže už nevím, kde tu byl ten odkaz jaký barvy a jejich odstíny jsou na to nejlepší Sad Netušíte?
Tu jutovinu jsem nemohl nikde sehnat. Nechtěl jsem ji totiž kupovat, tak jsem se ptal všech svejch známejch a příbuznejch... až nakonec si táta vzpoměl že něco máme na půdě Very Happy Jako síť použiju klasickou českou maskovačku, kterou našiju na hnědej pracovní plášť co jsem koupil na to nedávném armyvýprodeji.. Už se nemůžu dočkat až to budu mít hotový.
Tak mě napadá, že bych to mohl celý nafotit a udělat nějakou "recenzi" Cool

24Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Sun Feb 20, 2011 8:34 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

Maršál napsal:Tak už mám všechny věci kromě barev doma. Ty seženu co nejdřív a hned se na to vrhnu. Jenže už nevím, kde tu byl ten odkaz jaký barvy a jejich odstíny jsou na to nejlepší Sad Netušíte?
Tu jutovinu jsem nemohl nikde sehnat. Nechtěl jsem ji totiž kupovat, tak jsem se ptal všech svejch známejch a příbuznejch... až nakonec si táta vzpoměl že něco máme na půdě Very Happy Jako síť použiju klasickou českou maskovačku, kterou našiju na hnědej pracovní plášť co jsem koupil na to nedávném armyvýprodeji.. Už se nemůžu dočkat až to budu mít hotový.
Tak mě napadá, že bych to mohl celý nafotit a udělat nějakou "recenzi" Cool

no vidíš Smile, hele jmenuje se to DUHA a sezenes ji skoro v kazdy drogerii, kombinace musis vymyslet sam, tezko se to odhaduje prooze pri batikovani je voda skoro vzdy černá a vysledek poznas az po vyndani a ususeni, ja zkousel 1:1 zelena:hneda, zluta:hneda, zelena:zluta, jenom oliv. zelena.... urcite nedavej ty zakladni barvy jako cerna hneda olivova, hnus :-!... a zakladni barva pytloviny neni na skodu Smile

25Ghillie Suits Empty Re: Ghillie Suits Mon Feb 21, 2011 8:29 pm

krtek

krtek
představený uživatel

já hejkala dělal už před nějakýma 5ti rokama a tehdy z jutoviny zakoupený tady v Trutnově ve vesně a z 2 hnědých a 2 různých zelených barev DUHA .. jinačí odstín pak docílíte např snížením množství barviva do vody, či přidáním menšího množství octa nakonec.. barva se pak víc vymáchá a udělá to světlejší odstín atd.. chce si to jen trochu poradit.. tzn že i z jednoho odstínu hnědé jde udělat třeba 3-4 odstíny hnědé... ale dle mých zkušeností je lepší zvolit radši 3-4 odstíny zelené a třeba jen jeden odstín hnědé.. záleží v jakém prostoru se pak pohybujete nebo jestli si děláte víc typů hejkala (víc les, víc louka atd...)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru