Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

nástřik kvéru

+24
Šáfa
Mates
Peny
Fíla
Sc04 - 4.Pzpr trutnov
jakub
tommyk933
Batman
Mikas
Krťa
Marshal
Matt 3pp
jirpa
Vojt@
Tommy - 10th MD
dark wolf
Tompson
Medvěd
5.1
ondos
Krugi RCTT
Johny_h
Lubos
Forest
28 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 5 z 6]

101nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 06, 2011 8:06 am

dark wolf

dark wolf
představený uživatel

Fíla napsal:http://fila101.rajce.idnes.cz/M4/ tak jsem se do toho dneska pustil a výsledek je nad moje očekávání a khaki krylon stříká přesně tak jak se o něm říká pěkně matnej a hrubej.

To vůbec není špatný, dobrá práce !

102nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 06, 2011 10:26 am

Fíla


představený uživatel

Dík Smile

103nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 06, 2011 10:37 am

Mates

Mates
představený uživatel

dark wolf napsal:
Fíla napsal:http://fila101.rajce.idnes.cz/M4/ tak jsem se do toho dneska pustil a výsledek je nad moje očekávání a khaki krylon stříká přesně tak jak se o něm říká pěkně matnej a hrubej.

To vůbec není špatný, dobrá práce !
Hele je to krutý ale pořád mě neleze do hlavy proč si nenastříkal i zásobák ať to ladí?

104nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 06, 2011 10:48 am

Fíla


představený uživatel

Díky dík, ale co jsem viděl nástřiky na puškách, tak se povětšinou zásobník nestříká a bál jsem se že mi tam nateče barva.

105nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 06, 2011 10:59 am

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Fíla napsal:Díky dík, ale co jsem viděl nástřiky na puškách, tak se povětšinou zásobník nestříká a bál jsem se že mi tam nateče barva.

Tak tak, většinou se nestříkaj kvůli tomu, že pokud by se dostala barva na místo, co je už v šachtě, tak by ta šachta byla časem docela zapatlaná...

106nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 06, 2011 3:39 pm

Eis...

Eis...

A co zásobník v části kde zapadá do šachty oblepit?

107nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 06, 2011 4:14 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Eis... napsal:A co zásobník v části kde zapadá do šachty oblepit?
¨
Samo sebou by to šlo, záleží na uživateli... Smile Trochu odbočím, zbytečný to je třeba u poloprůhlednejch zásobníků jako jsou třeba do G36 nebo do SIGa pak ta průhlednost ztrácí smysl

108nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 06, 2011 5:51 pm

Abak

Abak
představený uživatel

No osobně si myslim že zasobaky se nestřikaj protože se s nima po vyprazdněni už nepočita....

http://www.4-pzpr.wz.cz/

109nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 06, 2011 5:59 pm

Fíla


představený uživatel

To je docela chytrý odůvodnění..

110nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 06, 2011 6:48 pm

sob

sob
představený uživatel

Fíla napsal:http://fila101.rajce.idnes.cz/M4/ tak jsem se do toho dneska pustil a výsledek je nad moje očekávání a khaki krylon stříká přesně tak jak se o něm říká pěkně matnej a hrubej.
Nádhera Very Happy takhle nějak si to taky plánuju

111nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Mon Feb 07, 2011 4:35 am

Eis...

Eis...

Co já vím tak počitá, nepočítám stím že je to tak vždy a za každý situace, ale zasobníky se používají opakovaně. Ale nemyslím si že vždy když to kolem hvízdá ten zásobník eště každej vráti do sumky a vytáhne novej.

112nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Mon Feb 07, 2011 11:40 am

Batman

Batman
představený uživatel

Eis... napsal:Co já vím tak počitá, nepočítám stím že je to tak vždy a za každý situace, ale zasobníky se používají opakovaně. Ale nemyslím si že vždy když to kolem hvízdá ten zásobník eště každej vráti do sumky a vytáhne novej.

No tak na použitý zásobníky jsou odhazováky...

Každopádně zásobníky stříká málokdo, je to zbytěčný, nejvíc se omlátěj a mezi lidma se točej, pokud se nezahoděj rovnou, takže... Smile

http://asvitezna.estranky.cz

113nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Tue Feb 08, 2011 1:50 pm

sob

sob
představený uživatel

budete někdo v blízký době objednávat krylony Question

114nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Tue Feb 08, 2011 2:38 pm

Mates

Mates
představený uživatel

sob napsal:budete někdo v blízký době objednávat krylony Question
kdyby někdo objednával tak bych si taky jeden vzal

115nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Tue Feb 08, 2011 4:46 pm

Fíla


představený uživatel

Pinˇˇdo nechci ti do toho kecat ale na MP5 vypadá kamufláž strašně. Very Happy

116nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Tue Feb 08, 2011 5:25 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Fíla napsal:Pinˇˇdo nechci ti do toho kecat ale na MP5 vypadá kamufláž strašně. Very Happy
Moje řeč, co jsem koukal na pár fotek, tak to je takový nic moc, ale G36 v pískoví co nosej němci v Ačku je už o něčem jiným... Smile

117nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Tue Feb 08, 2011 7:02 pm

Mates

Mates
představený uživatel

Fíla napsal:Pinˇˇdo nechci ti do toho kecat ale na MP5 vypadá kamufláž strašně. Very Happy
já to nechvi na MP5 ale na beretu Very Happy ale jinak vim že i na MP5 to někdy opravdu de(když to člověk umí-což já neumim Very Happy

118nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Tue Feb 08, 2011 7:28 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Piňďa napsal:
já to nechvi na MP5 ale na beretu Very Happy ale jinak vim že i na MP5 to někdy opravdu de(když to člověk umí-což já neumim Very Happy
A jsi si jistej, že se ti vyplatí dávat 500 za barvu na zbraň, která sama o sobě není moc vidět a tím pádem je vesměs jedno jakou má barvu... Rolling Eyes

119nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Tue Feb 08, 2011 7:51 pm

Fíla


představený uživatel

A především na pstolku vypotřebuješ asi tak desetinu spreje..toho je škoda ne? ..jinak mě Krylon stačil na dvě ? M4 a ještě zbylo. Jinak nějaký decentí cákance na G36 vypadaj stylově..ale stejně to nejvíc sekne emkům a snipám.

120nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Tue Feb 08, 2011 8:08 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

No, já bych se asi zpátky vrátil k tématu o samotném nástřiku kvéru a nerozebíral bych tu jaké zbrani to sluší víc jelikož každý bude mít svou "pravdu"...

121nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Tue Feb 08, 2011 9:01 pm

Mates

Mates
představený uživatel

hele díky za rado já bych to kupoval na nic tak díky za radu

122nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Wed Feb 09, 2011 12:11 pm

Abak

Abak
představený uživatel

Myslím Šáfo, že tady se všichni shodnem že na Coltech je to hezčí než na nějaky G36ce nebo co to ubec je Very Happy

http://www.4-pzpr.wz.cz/

123nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Wed Feb 09, 2011 1:11 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Abak napsal:Myslím Šáfo, že tady se všichni shodnem že na Coltech je to hezčí než na nějaky G36ce nebo co to ubec je Very Happy
Hele chlape, se všema nepočítej... Já si o Mkách myslím svoje, jejich spolehlivost je docela diskutabilní Very Happy

124nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Wed Feb 09, 2011 1:51 pm

Batman

Batman
představený uživatel

AK, jedině AK Very Happy Ale plastový, stříkat dřevo je prasečina

http://asvitezna.estranky.cz

125nástřik kvéru - Stránka 5 Empty Re: nástřik kvéru Fri Feb 11, 2011 3:40 pm

Fíla


představený uživatel

Tak jsem dneska cákal další pušku, tak se můžete mrknout http://fila101.rajce.idnes.cz/M4_2/ . Na požádáni pošlu klidně i video jak jsem to stříkal. Není na tom nijaká velká věda jen kontrolovat jestli stříkáte z dostatečný vejšky aby to neteklo, ucpat hlaveň a zásobníkovou šachtu. Občas na to přiložit kus nějaký pytloviny nebo pletiva a nacákat kus přes to. Krylon schne dost rychle a pak je hnedka krásně hrubej a matnej, takže doporučuju si za něj připlatit. Jo a ukradněte si na to na benzínce pár igelitovejch rukavic, protože já sem tostříkal bez ní a mám pěkně khaki ruku Smile A je dobrý spíš vrstvit, než dělat jednu velkou vrstvu, pak může vzniknout kaluž a i je to takový dynamičtější.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 5 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru