Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

nástřik kvéru

+24
Šáfa
Mates
Peny
Fíla
Sc04 - 4.Pzpr trutnov
jakub
tommyk933
Batman
Mikas
Krťa
Marshal
Matt 3pp
jirpa
Vojt@
Tommy - 10th MD
dark wolf
Tompson
Medvěd
5.1
ondos
Krugi RCTT
Johny_h
Lubos
Forest
28 posters

Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 6]

1nástřik kvéru Empty nástřik kvéru Thu Feb 12, 2009 7:23 pm

Forest


Admin
Admin

byl jsem požádán abych založil tenhle topic, takže tady je... Smile zase bude o čem drbat, dobrej nápad Twisted Evil

2nástřik kvéru Empty Stříknutí kvéru Thu Feb 12, 2009 7:34 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

Požádal jsem Foresta aby mi založil toto forum jelikož chci kupovat AirBrush pistoli abych měl čím stříkat kvéry doma ale nechci i když budu kupovat tu nejlevnější aby se mi doma válela a nastříkala jen kvéry doma takže pokud by byl zájem od někoho z vás poscháním prachy a na jaře až v létě bych ji měl vlastnit ted to nemá smysl kupovat přecijenom Léto je léto rychlejc to schne a můžem být na čerstvím vzduchu.
Další věc v Náchodě jsou dva obchody s Barvama lakama kde míchaj na zakázku barvy na stříkání aut bohužel v jednom by mi namíchali barvu jakou chci jenže min. 1kg kbelík a ve druhém zase klidně i několik ml. ale jen když to bude metalíza Smile takže pokud by někdo věděl kde levně a podle např. škáli RAL namíchali pár ml. barvy pro naše účely byl bych rád.
Další požadavek měl by někdo možnost v práci či jinde plnit láhve kyslíkem či vlastní kyslíkovou bombu ?? bohužel kompresor nemám a kdybychom to chtěli stříknout i někdy před akcej tak tam se kompresor blbě zapíná Smile pokud neznátě některý strom který vytváří 220V Smile

Takže odpovídejte a ptejte se

3nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Thu Feb 12, 2009 8:08 pm

Johny_h

Johny_h

Zásadní věc! NESRAT SE S TÍM!

Chcete si stříknout kvér, kupte si sprej a stříkejte. Obyčejný barvy jsou docela na prd, hrozně lesknout a docela blbě držej, nicméně když to pak chvilku potaháte po venku, trochu se to odrbe apod a už to vypadá docela k světu.

Abych jenom nekecal, důkaz místo slibů:

Moje pušky:

SR-25

HK 416

M4A2

Nicmoc ale na to naše blbnutí to stačí.

Když chcete větší kvalitu, tak modelářské barvy Tamyia ( či tak nějak se to píše).

Momentálně mám na cestě tři spreje typu KRYLON se kterejma se stříkaj ostrý kvéry, takže uvidíme až to dorazí.

Jinak se s tim fakt nepatlejte, není na tom žádná věda.

4nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Thu Feb 12, 2009 9:11 pm

Krugi RCTT

Krugi RCTT
Admin
Admin

touto věcí se taky zabejvám, jelikož je moje M4 ve stádiu renovace tak zkoušim na těle různý hokusy pokusy. Jak tu psal Johny můžeš se stim buď vůbec nesrat a nebo se stim dá i pohrát. Záleží jestli ti kvér má opravdu kamuflovat nebo jestli to má bejt jen okulibé Very Happy Největší PROBLEM je že tady neseženeš barvy které jsou MATNÉ. S klukama budem objednávat již zmíněné KRYLONY. Tyhle sprejíky sou fakt luxusní, nádherně matujou a pak už je to na to s kvérem si vyhrát. Našel sem jednu slovenskou soft partičku která to dělá cca za 2 litry slovenskejch korun, teda teď už za éčka takže cca 70-75 éček. Tady je odkaz jak to vypadá krylonem:
http://www.wargames.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=371

zvláště DPM a Multicam je povedenej Very Happy

5nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 15, 2009 2:05 pm

ondos

ondos
představený uživatel

Cau chtěl bych se zeptat kde se dá sehnat ta barva krylon

6nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 15, 2009 2:15 pm

5.1

5.1
představený uživatel

pro Ondose:já jsem to viděl normalně v ,,Barvy laky"

7nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 15, 2009 2:30 pm

Medvěd

Medvěd
představený uživatel

A mohl by jsi upresnit kde? mesto ulice a tak...jinak tahle informace nema cenu...

8nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Sun Feb 15, 2009 2:34 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

Barvy laky bohužel z 99% co jsou zde výhradně lesklé barvy zmatnit je musíš nějakým smirkem či pískem. Pokud to nechceš stříkat matnou tabulovkou

9nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Mon Feb 16, 2009 12:10 am

Krugi RCTT

Krugi RCTT
Admin
Admin

srg.Mira napsal:pro Ondose:já jsem to viděl normalně v ,,Barvy laky"



to by mě teda taky zajímalo kde si viděl konkrétně KRYLON camouflage ve spreji Very Happy Krylon dělá spoustu barev, na dřevo, kov,plasty, malý plechovky, velký, autolaky, autolaky v spreji. Maj toho hodně takže si se asi spletl. KRYLON camouflage se dá sehnat opravdu jen z USA nebo z pobočky v Anglii. Seženeš je i na evropskejch armyshopech podle mě, nebo na podobnejch stránkách ale už je to o penězích pač to tyhle shopy musej kupovat buď přímo od krylonu v USA nebo od pobočky v Anglii. Pro srovnání: v USA stojí 1 sprej krylon na naše asi 80 kč, pokud by si ho sehnal v ČR což si myslim že se ti nepodaří, tak už by byl od 300-500 kč. Aby to za něco stálo tak na kvér potřebuješ min. 3-4 barvy takže buď to zkusit sehnat někde tady ale to bude pořádnej ranec a nebo si dát tu práci najít si tu anglickou prodejnu a dohodnout se snima, což momentálně dělám já. Ptal jsem se jich kolik by mě stálo cca tak 10 sprejů a poštovný. Dostal jsem odpověď, že spreje posílaj jen v krabici po 6 kusech a poštovný by bylo 25 liber což je cca 800 kč a platba se musí províst přes paypal což je něco jako elektronická internetová banka. Nevim jak je to s matnejma barvama tady u nás ale podle mě co jsem tak scháněl tak žádná sláva.

10nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Mon Feb 16, 2009 7:00 am

Lubos

Lubos
Admin
Admin

jediný barvy nejbléže který by se hodily jsou v Armyshop.cz http://www.armyshop.cz/zbozi.asp?id=52&IID=2214&DTM=760273372716&Highlite=sprej#2214

11nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Fri Feb 27, 2009 8:37 pm

Johny_h

Johny_h

Tak jsou doma Smile Písková, olivová a hnědá, brzo to na něčem zkusim.

nástřik kvéru Img0708

12nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Fri Feb 27, 2009 9:26 pm

Krugi RCTT

Krugi RCTT
Admin
Admin

Jaj jak já ti závidim, to mi pak musíš ukázat

13nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Tue May 19, 2009 6:33 pm

Johny_h

Johny_h

..jsem na to tady nějak zapomněl...moc jsem se s tim nepáral...není třeba...

..barvy držej perfektně a jsou prostě takový "hrubý...takže paráda...

https://2img.net/r/ihimizer/img299/4051/img0008w.jpg

14nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Tue May 19, 2009 7:06 pm

Krugi RCTT

Krugi RCTT
Admin
Admin

tak to je pecka, no jo KRYLON je KRYLON

15nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Sat Jul 11, 2009 6:54 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

vyndáváte před stříkánim mecháč aby tam třeba nenatekla barva?

16nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Sun Aug 09, 2009 10:36 am

Lubos

Lubos
Admin
Admin

tak Airbrush stříkačku jsem již objednal takže ti co si chtějí s kvérem vyhrát není problém se nějak domluvit můžem u nás nastříkat.

17nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Sun Aug 09, 2009 5:43 pm

dark wolf

dark wolf
představený uživatel

Digital nástřik ACU Digital by jsi nezvládl ? Jinak černou barvu máš ?

18nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Tue Aug 11, 2009 2:01 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

snad bych zvládnul ale nic neslibuju ještě se musím s tou pistolí naučit tak abych s tím dělal alespon nějak přesně ale když by se to tužkou předkreslilo tak by to mělo jít

19nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Tue Aug 11, 2009 7:04 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

již jsem dnes otestoval pistol a když se s ní naučím tak to půjde už přemýšlím o výrobě nějakých šablon pro lidi náročnějšího typu ale zatím řeším barvy. Matová barva, jemné až střední konzistence vhodná pro Airbrush stříkání a hlavně rozumnou cenou jelikož 150,- za deci barvy se mi zdá docela dost

20nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Wed Aug 12, 2009 8:31 am

Lubos

Lubos
Admin
Admin

kdyby někdo měl nějaký typ tak napište sem či na moje ICQ

21nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Wed Aug 12, 2009 5:34 pm

dark wolf

dark wolf
představený uživatel

Jinak téměř celou zlatou zbran by jsi zvládl
nic jsem nedávej,stačí když dáš název maskovacího vzoru nebo najdeš nějakou normálni fotku a né nějakej hnusnej obrázek z her ...kofik



Naposledy upravil Dark WolF dne Thu Aug 13, 2009 9:57 am, celkově upraveno 1 krát

22nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Wed Aug 12, 2009 7:26 pm

Tommy - 10th MD

Tommy - 10th MD

na kalacha dávat UCP XD je je hnusný a k čemu ti to bude ?? když ti to nebude maskovat XD lol!

http://www.mountain.wbs.cz

23nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Wed Aug 12, 2009 7:31 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

problém by to asi nebyl ale ber to že jsem začátečník a majitel by musel být u mě a říkat si jak si to přectavuje. Když si koupíš zlatou barvu tak ti to zlatě nastříkám Very Happy

24nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Wed Aug 12, 2009 9:04 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

pánové poptej te se ve svém okolí v Barvách lakách scháním barvy akrylové matné v různých barevných odstínech v menších objemových nádobách a za rozumnou cenu jako 150,- za deci je kravina a kupovat 1kg barvy aby mi doma strvrdl taky nechci

25nástřik kvéru Empty Re: nástřik kvéru Thu Aug 13, 2009 9:48 am

ondos

ondos
představený uživatel

Našel jsem nějaký barvy ale jsou ve spreji.http:// www.armyshop.cz/zbozi.asp?id=52&subID=0

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 6]

Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru