Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Jak vyrobit AS granát

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Jak vyrobit AS granát Empty Jak vyrobit AS granát Sat Oct 24, 2009 10:40 am

LOPIK

LOPIK

2Jak vyrobit AS granát Empty Re: Jak vyrobit AS granát Sat Oct 24, 2009 1:07 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

hmm, jakoby tenhle návod nikdo neznal... Jinak na odkazy tu snad už jedna diskuze je ne?

3Jak vyrobit AS granát Empty Re: Jak vyrobit AS granát Sat Oct 24, 2009 5:27 pm

LOPIK

LOPIK

Sorry tenhle navod vidim poprve Rolling Eyes

4Jak vyrobit AS granát Empty Re: Jak vyrobit AS granát Sun Oct 25, 2009 6:05 am

Lubos

Lubos
Admin
Admin

Tento způsob výroby nedoporučuju pokud tedy nezabráníš pojistkou samovolné posouvání se škrtátka. Pokud se nedá pojistka pro samovolné inicializaci hoření tak se připravte že by to mohlo samo spustit ve vestě atp.

5Jak vyrobit AS granát Empty dík Sun Oct 25, 2009 11:28 am

LOPIK

LOPIK

díky za upozornění ...

6Jak vyrobit AS granát Empty Re: Jak vyrobit AS granát Sun Oct 25, 2009 1:25 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Na to si taky dávám pozor, ale pro mě je lepší spíš to zapálit zapalovačem Very Happy

7Jak vyrobit AS granát Empty .. Sun Oct 25, 2009 8:51 pm

LOPIK

LOPIK

teď jsem si jich vyrobil 5 ( 3 se škrtátkem 'a 2 's použitím zapalovače ) 'a je podle mě lepší to se škrtátkem ... Protože to je rychlejší ... A dá se to použít i jako nástraha Idea Smile

8Jak vyrobit AS granát Empty Re: Jak vyrobit AS granát Wed Oct 28, 2009 9:09 am

Sc06-4.Pzpr TU

Sc06-4.Pzpr TU

je to sice rychlejší ale už mi jednou takle chytnul lv kapse a než jsem ho vyhodil tak mě bouchnul v ruce a nic přijemnýho to nebylo, takže o tý doby spolihám na zapalovačSmile ale tobě jde o ruce ne mě :-p

http://www.as4pzprtrutnov.estranky.cz/

9Jak vyrobit AS granát Empty Re: Jak vyrobit AS granát Wed Oct 28, 2009 10:52 am

Lubos

Lubos
Admin
Admin

nejlepší je zapalovač a navrtat lehce síru do ní vložit knot (vrtat jen síru cca 4-5mm) a zafixovat ho či zalepit máte snadné zapalování prodloužení reakčního času a spolehlivost knot se zapálí rychleji než síra jako nástraha to jde též udělat ale chce to vyrobit vedlejší škrtací přípravek

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru