Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ustřelený zub

+13
Jakki-
Hofmic
Zíček
Marshal
Matt 3pp
Vydra
jirpa
Lubos
Čtvrťa - HSK
Vojt@
dark wolf
5.1
rainsr
17 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Ustřelený zub Empty Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 2:27 pm

rainsr



Chlapi, sic sem to ještě nezažil, ale ... Dělali jsme jednu předváděčku na táboře. dva vedoucí se měli schovat v budově(chatičce) a jednotka tří útočníků je odtamtud měla dostat. Bohužel tvůrčí invence těch hochů úřesáhla očekávání a místo kempení v boudě se rozhodli šokovat přepadový tým náhlým výpadem. Došlo k chaotické střelbě a jeden ze dvou vedoucích došel k úhoně tím že má přeražené dva zuby témkěř vejpůl, pravděpodobně důsledkem zasažení při potyčce. Ohlasy od vedení tábora tudíž nebyli zcela pozitivní. V životě sem, za celou dobu co hraji airsoft, nic podobného nezažil. Na zrak se dává pozor téměř automaticky, tělo si chráníme jak jen to jde, nějaká ta borůvka na puse se taky objevila ... ale tohle? Setkal jste se s tím někdo někdy?
Doporučuji při předváděčkách a akcích kde si chtějí soft zkusit nezasvěcení, a tudíž i neobeznámení s tím že může dojít ke zranění, vrámci úvodní instruktáže uvést možná rizika a zranění ke kterým může dojít. Třeba by bylo dobré si i někde udělat seznam k čemu došlo a tak. Asi je to v zájmu nás i lidí kteří si to chtějí vyzkoušet. Reálný předpoklad že zacházíme se zbraněmi a tudíž může dojít i ke zranění je velmi často opomíjen, přestože je připomínán.
Díky za pozornost:) A zdar světlým zítřkům

2Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 4:38 pm

Anonymní


Anonymní

Takže základ je nesmát se a používat brýle,a také jsem ustřelil X lidem nějakej ten zub nebo zuby prostě se to stává nebo stát může.V jednom případě to byl kamarád a bratr velice dobrého kamaráda a doma řekl že zakopl na obrubníku a kousnul se Very Happy a ostatní kterým jsem něco ustřeli tak hold osud a vem je čert protože si zato mohl každý sám když se smějě a vystrkuje hlavu a pořvává HAHAHA vedle atd. tak bohužel o nějakej ten zub dotyčný přišel a pak si může a mohl dotyčný hulákat jak chtěl.

3Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 4:54 pm

5.1

5.1
představený uživatel

Já už jsem o tom přemejšlel, že bych si koupil chránítka na zuby, tak kdo chce, tak můžem udělat hromadné objednávky a můžu to koupit, co Vy na to? Arrow Question

4Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 4:58 pm

dark wolf

dark wolf
představený uživatel

Nápad aj dobrý, ale druhá věc muže být komunikace s teamem nebo PMR Question Jinak jak cenově Question Question (Odkaz) Question

5Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 4:59 pm

5.1

5.1
představený uživatel

Dark WolF napsal:Nápad aj dobrý, ale druhá věc muže být komunikace s teamem nebo PMR Question Jinak jak cenově Question Question (Odkaz) Question

Hele, cenově nevim, ale já se zejtra půjdu kouknout do hokejovýho krámku, tam to budou mít na sto péro, tak pak napíšu, kolik to stojí

6Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 5:08 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

mno co,tak kdyžtak budete mít umělý zuby mno,ale hlavně si nenechávejte dělat do předních řad zlatý zuby kvůli cikánům,pak by vás s tim viděli a vyrazili Vám ho Very Happy lol!

7Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 5:09 pm

Čtvrťa - HSK

Čtvrťa - HSK
představený uživatel

V¤jt@ napsal:mno co,tak kdyžtak budete mít umělý zuby mno,ale hlavně si nenechávejte dělat do předních řad zlatý zuby kvůli cikánům,pak by vás s tim viděli a vyrazili Vám ho Very Happy lol!

Dobře ty lol!

http://www.hsk.ctvrta.cz

8Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 5:44 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

já už jsem též jeden či dva zuby vystřelil je to nepříjemné jak pro poškozeného tak i pro střelce ale stává se to když hrajete CQB je tam riziko několikanásobně větší takže buď celoobličejovku nebo se nesmát ale to také není 100% a nebo ten chránič na zuby s tím mám docela dobré zkušenosti a pokud je to ten lepší kterýmá tenčí vrstvy a lépe se tvaruje tak s tím není problém mluvit ale bohužel jediné co z toho budete mít je posměch ostatních jelikož budete šišlat ale i to se dá překousnout pokud to PMR budete artikulovat tak to pro přenos zprávy nemá vliv já sem za svůj dal 120,-

9Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 5:46 pm

jirpa


představený uživatel

Marine Quirke napsal:
Dark WolF napsal:Nápad aj dobrý, ale druhá věc muže být komunikace s teamem nebo PMR Question Jinak jak cenově Question Question (Odkaz) Question

Hele, cenově nevim, ale já se zejtra půjdu kouknout do hokejovýho krámku, tam to budou mít na sto péro, tak pak napíšu, kolik to stojí

Já jsem je kupoval za 100kč, ale ne na airsoft. A na airsoft bych to asi ani napoužíval, nedá se v tom mluvit.

10Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 6:28 pm

Vydra


představený uživatel

No mně kulička prolítla skrz ret a zastavila se o zub, být to silnější zbraň, tak to zvládne zlomit nebo vyrazit i ten zub, ale bylo to celkem z malý vzdálenosti, z dálky by se asi nic nestalo.



Naposledy upravil Vydra dne Tue Aug 18, 2009 6:37 pm, celkově upraveno 1 krát

11Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 6:29 pm

5.1

5.1
představený uživatel

Vydra napsal:No mně kulička prolítla až do pusy a zastavila se o zub, být to silnější zbraň, tak to zvládne zlomit nebo vyrazit i ten zub, ale bylo to celkem z malý vzdálenosti, z dálky by se asi nic nestalo.

Stejně si ty chránítka koupim

12Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 6:31 pm

Vydra


představený uživatel

Jo já si to taky koupim, docela dobrá věcička a stojí pár korun Smile

13Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 6:54 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Pak dostanete pažbou když mě sejmete zub Exclamation A ejště dávku do zadnice,takže mi radši miřte na nohy!

14Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 6:58 pm

Matt 3pp

Matt 3pp

1)Není to sranda
2)Chci vidět jak dáš např. kofikoj pažbou a dávku do zadku mi to pak natoč..

http://www.sgi.7x.cz

15Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 7:01 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

taky už jsem jeden zub ustřelil a týpek od tý doby nehraje... Moc se prostě smál...

16Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 7:06 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Matt 3pp napsal:1)Není to sranda
2)Chci vidět jak dáš např. kofikoj pažbou a dávku do zadku mi to pak natoč..


Mno já sem zákeřná svině Smile počkal bych si na něj za stromem a dal mu jí,ale myslim,že Kofik je natolik dobrej člověk,že by mi do horní 4ky nestřílel Very Happy

17Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 7:15 pm

dark wolf

dark wolf
představený uživatel

Vojta zase perlí !
Jinak na ten chránič se dá aj zvyknout ...

18Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 7:16 pm

Vydra


představený uživatel

Zvyknout na něj asi jo, ale furt se asi bude šišlat co?

19Ustřelený zub Empty ................. Tue Aug 18, 2009 7:48 pm

Zíček

Zíček
představený uživatel

K této debatě se připojim spoluhráčoj v teamu ustřelili zub a jediný co udělal a mohl udělat je že si koupil helmu brejle na helmu a přes pusu nosí šátek ... JInak masku taky můžete nosit ale je přezní prd vidět..

20Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 18, 2009 7:50 pm

jirpa


představený uživatel

Zíček napsal:K této debatě se připojim spoluhráčoj v teamu ustřelili zub a jediný co udělal a mohl udělat je že si koupil helmu brejle na helmu a přes pusu nosí šátek ... JInak masku taky můžete nosit ale je přezní prd vidět..

Maska se hlavně používá na paintball, tahat to na airsoft mi připadá dost divné.

21Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Wed Aug 19, 2009 10:15 am

Hofmic



V¤jt@ napsal:Pak dostanete pažbou když mě sejmete zub Exclamation A ejště dávku do zadnice,takže mi radši miřte na nohy!
lol! lol! To bych Tě rád viděl. lol!

22Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Mon Aug 24, 2009 2:44 pm

dark wolf

dark wolf
představený uživatel

Toto téma by chtělo promazat ...
Jinak jak se to vyvíjí s těmi chrániči ??

23Ustřelený zub Empty Chrániče Tue Aug 31, 2010 3:02 pm

Jakki-

Jakki-

Dark WolF napsal:Toto téma by chtělo promazat ...
Jinak jak se to vyvíjí s těmi chrániči ??

Tady máš nějakej chránič za 50 Kč
http://www.worker.cz/417/chranic-zubu

24Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 31, 2010 3:19 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Hofmic napsal:
V¤jt@ napsal:Pak dostanete pažbou když mě sejmete zub Exclamation A ejště dávku do zadnice,takže mi radši miřte na nohy!
lol! lol! To bych Tě rád viděl. lol!

Raději nechtěj Twisted Evil

25Ustřelený zub Empty Re: Ustřelený zub Tue Aug 31, 2010 3:35 pm

ondos

ondos
představený uživatel

Jakki- napsal:
Dark WolF napsal:Toto téma by chtělo promazat ...
Jinak jak se to vyvíjí s těmi chrániči ??

Tady máš nějakej chránič za 50 Kč
http://www.worker.cz/417/chranic-zubu

Wolfe takovej chránič jsem měl na karate a řeknuti je to bezva že ti nikdo nevistřelí zub ale nedá se stim dejchat Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru