Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Změna zákona

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Změna zákona Empty Změna zákona Sat Jul 18, 2009 3:15 pm

Krugi RCTT

Krugi RCTT
Admin
Admin

Zdravíčko admini chtěl bych s váma prodiskutovat jednu věc. V čera jsem mluvil s bratrancem z jižních čech, kterej prodává airsoft zbraně a lovecký zbraně. Ptal jsem ho jak se tady na foru řeší ten "Beran" a zákaz do lesa v uniformě jak tam někdo ptal. Bratranec mi říkal že nic takovýho neplatí ALE sou tu jiné věci, které je potřeba vědět a to: Airsoft spadnul do zákona o zbraních tzn. zbraň nesmí být nošena viditelně což už všichni víme, nový na tom je to že je to přísně postižitelný a to od 12-60 tis. kč. Dále osoby mladší 18ti let NESMÍ držet airsoftovou zbraň a to pod vysokou pokutou. Zbraň můžou příslušníci zabavit a vrátit ji rodičům a jde to snad i na sociálku. my už sme o tom s medvědem mluvili, napadlo nás zavíst jednoduchej formulář kterej bude tady na forku ke stažení, kterej si bude muset každej z těch dětí vytisknout a podepsat rodičema abychom když budem pořádat akce byli krytý když se něco stane. Pište vaše názory

2Změna zákona Empty Re: Změna zákona Sun Jul 19, 2009 12:02 pm

Anonymní


Anonymní

toto je stará známá věc,tyto zbraně spadají do kat. D a dle zákona jsou nebo mají být prodejné osobám nad 18 let,a jejich provozovaní,skladování,nošení by mělo být stejné jako s ostrou zbraní nehledě nato že je to věrná replika ostré zbraně kde hrozí že by toho mohl někdo zneužít nebo při nějaké přestřelce v lese by vás mohl splašenej hajnej sejmout svou loveckou zbraní a poukazovat na to že vyděl pytláka a s tím formulářem souhlasím když si vezmu jak zde někteří chodí po městě s puškou přez rameno a zásobník v šachtě atd. a nehledě nato že když já 30ti letej maník rosekám 14ti letému zuby z mé M150 tak rodiče příjdou kemě domu kde dostanou pěstí a pořádné kázání o tom že ten či onen softák musí počítat se zraněním

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru