Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

POZOR!Klíšťata

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1POZOR!Klíšťata Empty POZOR!Klíšťata Mon May 18, 2009 7:09 pm

Orinature

Orinature
představený uživatel

Takže lidi jak sme ted byli v neděli 17.5. střílet tak sme každej potkali aspon minimálně jedno klíště třeba Tom z bráchů jich na sobě viděl asi 15.Já vim,že to pro každýho taky není nějak horky,ale kdo se tomu chce ubránit tak budto nějakej sprej proti klíšťatům a nebo chodit fakt zahalenej aby to klíště prostě neprolezlo.Taky vim,že někomu se nechcde chodit zahalenýmu když je hic.Třeba takový nakažený klíště vás může poslat na kolečkový křeslo do konce života.Tak na to dávejte bacha.Hooah!

2POZOR!Klíšťata Empty Re: POZOR!Klíšťata Mon May 18, 2009 7:13 pm

Olda

Olda
představený uživatel

Jojo přesně tak , určitě tohle nepodceňovaT! Na kaci sem zatim klíště nechyt ale jinak už sem měl taky 4 a to i tam, kde není nikterak vysoká tráva!! Takže voni ty sv.ně vlezou VŠUDE!! Very Happy

http://www.sgi.wbs.cz

3POZOR!Klíšťata Empty Re: POZOR!Klíšťata Mon May 18, 2009 8:16 pm

Bruno



Já v životě neměl ještě ani jedno a teď po očkování proti klíštˇatům asi čtyři ty malý svině. Bacha na ně!!!

4POZOR!Klíšťata Empty Re: POZOR!Klíšťata Tue May 19, 2009 4:05 am

Hrobař

Hrobař
představený uživatel

bacha taky na vaše nářadí v kalhotech jelikož klíště si vyhledává nejtenčí kůži (proto třeba podpaží) a už jsem viděl zakousnuté třeba na koulích a není to žádná prdel..... Repelent na koule je jak napalm ! alien

5POZOR!Klíšťata Empty Re: POZOR!Klíšťata Tue May 19, 2009 5:17 am

jirpa


představený uživatel

Ano, spolužák tam taky dostal klíště a neni to nic příjemného. Já do lesa používám repelent a zatim jsem žádné nechytil.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Pozor na Zmije

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru