Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Repelent!!

+7
Medvěd
Vojt@
Johny_h
Mr.Freeman
Hrobař
Marshal
5.1
11 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Repelent!! Empty Repelent!! Tue May 12, 2009 4:13 pm

5.1

5.1
představený uživatel

Už bude léto a vylézá různý hmyz. Proto si berte na každou akci Repelent. Jde o zdraví člověka, když je někdo alergický na bodnutí hmyzu apod. Hlavně na ty klíšťata a si dávejte pozor, a na různý roztoče.
Serža Smile

2Repelent!! Empty Re: Repelent!! Wed May 13, 2009 1:19 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Ahoj, přesně jak říká Míra, v sobotu jsem se byl jenom na pul hodky projit do lesa a během tý chvilky sem ze sebe sundal 3 klíšťata a do druhýho dne jsem si jich vytočil šest! Mad .... Ty klišťata jsou svině! Může mi být sice jedno kdo měl kliště, ale ta případná borelióza a klíšťová encefalitida může být pěkně nebezpečná!

3Repelent!! Empty Re: Repelent!! Wed May 13, 2009 1:46 pm

5.1

5.1
představený uživatel

tOŽ JÁ UŽ JSEM MĚL MINULEJ ROK BORELIOZU.Ležel jsem na lůžku a byl jsem nejlehcí případ, byli tam 14ti letý deti, kterí byli ochrnutí na vozícku, řikám:,,Na každou akci si berte Repelent"

4Repelent!! Empty Re: Repelent!! Wed May 13, 2009 3:31 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

tak to ti nezávidim... sory že odbočuju od tématu, ale když je to delší není nutný pozastavit školu a nějak to potom opakovat? jenom abych si toho repelentu začal brát víc Smile

5Repelent!! Empty Re: Repelent!! Wed May 13, 2009 4:47 pm

Hrobař

Hrobař
představený uživatel

ano při velké absenci musíš opakovat a dostaneš místo známek N (neklasifikován) clown jinak si myslím že repelent by měl být ve výbavě každé lékárničky (doporučuji dát do osobních) přeci jenom to je praktická věc a tolik militaristů co by hledali podle pachu tady taky není (skutečně je to jedna z možností vyhledávání nepřítele) a navíc dost odpoutává pozornost když kolem vás létá nějaký komár = bzučí to a vy se nesoustředíte

6Repelent!! Empty Re: Repelent!! Wed May 13, 2009 5:07 pm

Mr.Freeman

Mr.Freeman
představený uživatel

plně souhlasim se vším... ale má to velké ,,ALE" jaký repelent koupit tak aby jehož cena za trošek nepřesahovala 250Kč a naopak aby nepřitahovala hmyz než odpuzovala a aby ten repelent vydržel...tak čekam na nějaké návrhy od různých značek...

http://www.infantry.wbs.cz

7Repelent!! Empty Re: Repelent!! Wed May 13, 2009 7:17 pm

Johny_h

Johny_h

Jděte s repelentem do háje a nechte se očkovat.

8Repelent!! Empty Re: Repelent!! Thu May 14, 2009 4:22 am

Hrobař

Hrobař
představený uživatel

očkovaný je tu snad každý (většina) stejně ty bzučivý mrchy letos nějak zvětšili počty a proto je třeba s nima bojovat. Jako repelent na obličej jsou dobrý http://www.armyshop.cz/zbozi.asp?id=52&subID=0 (produkt "Barvy kamuflážní v tubě") jsou výbornou koupí. Jinak repelent mám civilní a do budoucna přemýšlím o armádním

9Repelent!! Empty Re: Repelent!! Thu May 14, 2009 6:54 am

Anonymní


Anonymní

Čuz Armádníci.....tak ohledně tématu očkování....nedávno jsem se musel sám hospitalizovat směr Trutnovská nemocnice k vůli klištěti, jelikoz moje šikovná sousedka ho utrhla (to klíště Laughing ) a daná sestra mi řekla že očkovat se můžete na podzim, zima a očkování je rozděleno na tři injekce (jaro a léto prej nemá smysl jelikož by se nestihly dát všechny injekce aby to nějak zabralo)......jinak ty repelenty stojej kolem 100,-....já byl v Trutnovské lékarně na pěší a tam my i poradili kterej je kvalitní a co jsou levný sračky....pánové radši si připlaťte než bejt pak krypl na vozíku jen kvůli blbímu klíštěti.....ten co mi doporučila tak na ten si fakt nemůžu stěžovat......už jsem ho použil třikrát a jsem bez klíšťat cheers ......tak hej.....tak zatím zdar a jinak se uvidíme se přez mířidla.....pokud tedy nebudu mít na kolimu nějakou hmyzí verbeš (třeba prdélku z berušky Laughing )

10Repelent!! Empty Re: Repelent!! Thu May 14, 2009 12:48 pm

Hrobař

Hrobař
představený uživatel

značka ?

11Repelent!! Empty Re: Repelent!! Thu May 14, 2009 1:17 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Já nwm jak Vy,ale já mám asi štěstí,nejsem očkovanej,repelent nepoužívám a ještě sem neměl žádný...... Wink Exclamation Exclamation

12Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri May 15, 2009 2:19 am

Medvěd

Medvěd
představený uživatel

Tak,a od ted jich budes mit hromadu! Very Happy Nemels to rikat(psat),to nosi smulu.. affraid

13Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri May 15, 2009 6:42 am

Anonymní


Anonymní

Hele koukal jsem na ten repelent co mám doma a jmenuje se to Predator....ale myslím si že když vlítnete do lékárny (se slovy tohle je přepadení Laughing ) a zeptáte se ne nějakej dobrej přípravek proti klíšťatům tak si myslím že vám určitě něco dobrýho doporučej.hej?......tak zabijáci valím hákovat tak zatím zdar.

14Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri May 15, 2009 2:26 pm

jirpa


představený uživatel

Vojtik 5.paz napsal:Já nwm jak Vy,ale já mám asi štěstí,nejsem očkovanej,repelent nepoužívám a ještě sem neměl žádný...... Wink Exclamation Exclamation

Já také, ale už s sebou repelent radši vezmu.

15Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri May 15, 2009 4:11 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

sázim na štěstí Wink

16Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri May 15, 2009 6:25 pm

syslos

syslos

Hrobař napsal:očkovaný je tu snad každý (většina) stejně ty bzučivý mrchy letos nějak zvětšili počty a proto je třeba s nima bojovat. Jako repelent na obličej jsou dobrý http://www.armyshop.cz/zbozi.asp?id=52&subID=0 (produkt "Barvy kamuflážní v tubě") jsou výbornou koupí. Jinak repelent mám civilní a do budoucna přemýšlím o armádním

Očkování je pouze proti klíšťové encefalitídě. Takže to je tak 50 na 50, nehledně na to že si vakcíny musí každý jedinec zaplatit, a nic levného to taky není. Repelent taky není 100%. A proto je asi nejlepší preventivní ochrana. Např. Po návštěvě lesa si prohlednout tělo, do houštin lozit jen když to je nutně potřeba, nosit dlouhé rukávy atakdále atakdále.

17Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri May 15, 2009 7:25 pm

Anonymní


Anonymní

Osobně jsem očkovám proti klíštatum a co mohu doporučit je to že když je pauza tak si prohlédnu nohy a částečně i ruce a oklepu si hadry aby ta havět spadala,a dost to pomáhá,repelnt jsem nepoužil asi tak 10 let protože to stejně nefunguje,co jsem otestoval od chlapáků z týmu(repelent)tak se ukázalo že to je pro komáry jen doplněk stravy jako pro člověka red bull takže je to nanic,a klíště to jen nasere a poté je více hladové.Co mě,ale bylo doporučeno je česnek potřít si nohy česnekem a nebo ho i jíst během akce a nebo ho i mít u nohou a v místech kde by to se mohlo klíště i komár přisát,je to od chlapáků co jsou u AČR a údajně jim to pomáhá

18Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri May 15, 2009 8:19 pm

Anonymní


Anonymní

smáznuté komentáře byly na Vojtu,ale mě se to také dlouho dařilo že jsem neměl klíštáka,jinak píšte zkušenosti s repelentama očkováním a podobné věci děkuji sunny

19Repelent!! Empty Re: Repelent!! Sat May 16, 2009 8:01 am

Mr.Freeman

Mr.Freeman
představený uživatel

nj. já mám stejnou zkušenost že někdy repelent spíše přitahuje

cose týče česneku to je pravda ale kdo nemá rád česnek a je alergický apod.
tak doporučuju B-komplex =Vitamíny opravdu to funguje má to stejný postup jako česnek nvm teda jak česnek ale aby B-komplex fungoval musíte ho brát denně aby to tělo čpělo tím smradem který my lidé necejtíme ale pro klíšťata to smrdí prý nehorázně...

ale myslím že to je zbytečný ... jako že tu klíšťata byli ,jsou a budou... tak nvm proč se tím zrovna teď v roce 2009 zaobíráme jako by to byla novinka...jak se zde psalo stačí se doma po příchodu prohlédnout a jeto...jako se to dělalo , dělá a bude dělat....

http://www.infantry.wbs.cz

20Repelent!! Empty Re: Repelent!! Sat May 16, 2009 8:03 am

Anonymní


Anonymní

Ty jo Kofiku to jsou rady spíš proti Upírům než proti komárům a klíšťatům...... Laughing

21Repelent!! Empty Re: Repelent!! Sat May 16, 2009 8:48 am

Anonymní


Anonymní

jde o pach z česneku a látka která se dostává do těla z toho česneku prostě jim to nechutná,ale stejně se najde havět která to ignoruje,a co také pomáhá proti pruniku havěti je mít stažené kalhoty v botech nobo přez botu,použití rip stop oděvu nedovoluje komárům vás pobodat,moskytiera

22Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri Apr 09, 2010 2:09 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

očkovanej nejsem,repelent používam jen někdy a za ten rok a půl softění,jsem ještě klíště neměl Smile
edit: už jsem se nechal očkovat Smile



Naposledy upravil Tompson dne Sun Jul 04, 2010 1:12 pm, celkově upraveno 1 krát

23Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri Apr 09, 2010 2:35 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Tompson napsal:očkovanej nejsem,repelent používam jen někdy a za ten rok a půl softění,jsem ještě klíště neměl Smile

to nasere,že..

24Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri Apr 09, 2010 2:51 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Tompson napsal:očkovanej nejsem,repelent používam jen někdy a za ten rok a půl softění,jsem ještě klíště neměl Smile
Asi jim nechutnáš Very Happy Já jich měl jednou 7 a to jsem byl 20 minut jen v lese Very Happy

25Repelent!! Empty Re: Repelent!! Fri Apr 09, 2010 2:52 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Já jsem taky očkovanej a stejně si občas nějaký klíště přinesu. Repelent mam prošlej už asi 3 roky ale zatim docela funguje

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru