Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

botky a batůžek :-)

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1botky a batůžek :-) Empty botky a batůžek :-) Fri Mar 22, 2013 9:00 pm

Krugi RCTT

Krugi RCTT
Admin
Admin

Zdravíčko. Sice se tady už o tom někdo zmiňuje ale odpovědi mě moc neuspokojili takže oč mi jde. Po celou dobu mého působení v AS nosím kanady, na začátku vz. 60 pak jsem přeskočil na vz.90. Není to špatná botka ale já bych přeci jen zkusil něco modernějšího. Takže jaký kdo máte zkušenosti s botkama? Koupit goráčový trekovky, nebo nějaký moderní kanadky, nebo něco na bázi "belleville" Jaké jsou třeba boty s vibram podrážkou?

Dále pak pokukuju po nějaký 5 denním báglu ale zatim nemůžu na nic co by mi padlo do oka, narazit. Chtěl byh něco s molle systémem. Takže taky budu rád za nějaký ten tip.

2botky a batůžek :-) Empty Re: botky a batůžek :-) Fri Mar 22, 2013 9:39 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Nosím na soft i normal celoroční trekovky s vibramkou a nestěžuju si, stačí občas naimpregnovat a sou to zlatý boty. Vojenský boty,respektive kanady mi svojí tvrdostí nevyhovují. Podle mě to je jako srovnání bmw s oktávkou Very Happy Dá se to v tom jezdit, ale není to vono.. ta pohodlnost je prostě o xx levelů vejš a za tu investici to dle mě stojí Very Happy

3botky a batůžek :-) Empty Re: botky a batůžek :-) Sat Mar 23, 2013 9:07 pm

krtek

krtek
představený uživatel

Tak já byl na tom s botama tak, jak píše Krugi, nejdřív vz 60. pak vz 2000? nejsem si jistej tím označením.

Ty jsem po dvou letech nahradil botama od 5.11 typ HRT. S těmi jsem byl nadmíru spokojen, bohužel mi po 4 letech upadla podrážka. Nicméně Něco v podobném stylu si jistě pořídím znovu.

V současné době nosim GTX pohorky ZAMBERLAN VIOZ+GT. Opět si nejsem přesně jistej označením, ale google to jistě najde. Tyhle boty využívám především na zimu, nebo do těžšího terénu rozhodně si nemůžu stěžovat.

4botky a batůžek :-) Empty Re: botky a batůžek :-) Sun Mar 24, 2013 8:34 pm

Abak

Abak
představený uživatel

Vzhledem k armádě a divizi, kterou se zaštiťuješ, je asi jediná volba Belleville nebo Danner Combat Hiker.
Batoh samosebou MOLLE II.

http://www.4-pzpr.wz.cz/

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru