Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

jak se dá zbavit zápachu z čutory

+3
Vais Tomáš
Tompson
kuba(
7 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty jak se dá zbavit zápachu z čutory Sun Nov 20, 2011 12:15 pm

kuba(

kuba(
představený uživatel

zdar hoši jak se dá zbavit zápachu z čutory ???



Naposledy upravil kuba( dne Sun Nov 20, 2011 12:54 pm, celkově upraveno 1 krát

2jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Sun Nov 20, 2011 12:40 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

Horkou vodou nebo horkym čajem.

3jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Sun Nov 20, 2011 12:57 pm

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

Ani to občas nepoůže. Mám čutoru po J. kde byla rok voda. vysavoval jsem to, vypískoval a stejně ta voda je divná....

4jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Sun Nov 20, 2011 1:05 pm

kuba(

kuba(
představený uživatel

takže je lepší si koupit novou ??

5jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Sun Nov 20, 2011 1:10 pm

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

Jo, určitě to je výhodnější než se s tím hodinu srát a ještě bez jistého výsledku.... a navíc to moc nestojí (70 kč...)

6jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Sun Nov 20, 2011 1:27 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

a nebo si na ten zápach zvyknout Wink

7jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Sun Nov 20, 2011 1:38 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Nebo si vyčisti zuby, než z tý čutory začneš pít lol!

8jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Sun Nov 20, 2011 7:39 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Ja teda nemel problem se zapachem, ale s plisni v camelbaku.. Nejdriv jsem to drhnul jarovou vodou. To ale nedoporucuju pokud nechces zvracet bubliny jako to bylo v mem pripade Very Happy Pomohlo mi trochu Sava Prim - zredit a nechat pres noc a pak hodne dobre vyplachnout. Ucejtis tam trochu chloru ale neni to nebezpecny Very Happy

Kdyz to nepomuze, tak poslechni Vojtu Very Happy

9jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Sun Nov 20, 2011 10:03 pm

Abak

Abak
představený uživatel

Na camelbak jsou speciální tablety na čištění(levná záležitost...), jinak se doporučuje camelbak dávat do mrazáku, prej se tím zničej nějaký ty banditi neřádský Very Happy...

http://www.4-pzpr.wz.cz/

10jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Sun Nov 20, 2011 10:14 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Těžko se pak objednávaj tablety 2 dny před akcí.. Very Happy

11jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Mon Nov 21, 2011 5:10 pm

kuba(

kuba(
představený uživatel

zubi si čistím každý den 2x ráno a večír takže se zubama to nic společného nemá. a asi si koupim novou čutoru jinak děkuji za rady

12jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Mon Nov 21, 2011 5:40 pm

krtek

krtek
představený uživatel

mě na výplach čutory pomáhala jarová voda, a do ní nasypat rýži... a pak klepat a klepat, a pak pořádně propláchnout studenou vodou, mělo by to pomoct, tedy pokud tam už nežije třetí generace trilobitů.

13jak se dá zbavit zápachu z čutory Empty Re: jak se dá zbavit zápachu z čutory Mon Nov 21, 2011 5:42 pm

Abak

Abak
představený uživatel

To s těmi zuby byl snad joke Very Happy....
Jo souhlasim s tebou, kup si novou flašku cheers

http://www.4-pzpr.wz.cz/

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru