Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » POKEC » Pokec o všem »  Akce

Akce

+2
Forest
Finecek
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1              Akce Empty Akce Sat Jul 30, 2011 5:11 pm

Finecek


představený uživatel

Zdárek, Kámoš mi nedávno vnukl nápad na akci na Téma Copak je to za vojáka. Co vy na to? Nechci se pouštět do uspořádání sám , protože by nebylo lehký. popř: kdo by se přidal?.

2              Akce Empty Re: Akce Sat Jul 30, 2011 5:21 pm

Forest


Admin
Admin

Finecek napsal:Zdárek, Kámoš mi nedávno vnukl nápad na akci na Téma Copak je to za vojáka. Co vy na to? Nechci se pouštět do uspořádání sám , protože by nebylo lehký. popř: kdo by se přidal?.

mrkni na net, akcička GSG s názvem Prison Quake (nebo ňák tak...), je k tomu i mp3 debrief (30něco minut)... je na to odkaz na AS-severu (link nehážu, hledej šmudlo Wink ) třeba tě to nadchne a namotivuje, je to trošku komplikovanější, ale fáááákt bomba

+ osobně bych se něčeho takovýho klidně i zúčastnil, už jsem na něčem podobným byl (blíže nemohu specifikovat), ale zatím vždy jen jako naháněč (honič cherry ) ale utíkat by bylo taky bezva

OT: jen nesmí bejt chladno a mokro cheers


DOPLNĚNÝ ODKAZ: https://www.youtube.com/watch?v=grFj3TzzO3U



Naposledy upravil Forest dne Sat Jul 30, 2011 5:28 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : doplněn odkaz na vídejko (trailer k akci))

3              Akce Empty Re: Akce Sat Jul 30, 2011 7:22 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Když jsem četl nějaký věci ohledně PQ, tak jsem byl docela unešen z toho, co se tam dělo :-) Lidi co to připravují už mají opravdu něco za sebou a mají to připravené do posledního detailu.

To s těmi naháněči. 2x mě to uteklo, poprvé to byla nemožnost se v čas dostavit na místo (škola) a podruhé zdravotní komplikace (salmonela), ale letošní zimu mě to již neuteče a těším se na to jako malí dítě :-)

edit: Ty co jsou na videu jsou z 4. Zug 2./ Pionierbataillon 144 (Němečtí ženisté) a hlavní účastník (ten v oranžovém oblečku) je Anders, velmi dobrý člověk...

4              Akce Empty Re: Akce Sun Jul 31, 2011 2:11 pm

Jack

Jack
představený uživatel

Nj, Anders, už jsem ho taky poznal =) Každopádně by to mohlo být zajímavé ...

http://soldiers.wbs.cz

5              Akce Empty Re: Akce Sun Jul 31, 2011 2:29 pm

Finecek


představený uživatel

Tak to neboj, to já nebudu do toho bych s nepustil, navíc je to moc práce a navíc na to nemám, spíš mě zajímal váš názor.

6              Akce Empty Re: Akce Sun Jul 31, 2011 3:04 pm

Anonymní


Anonymní

Náš tým má něco takového za sebou a plánoval to Dasty společně Rangers Jablonec a byl to masakr,bylo u toho i plnění úkolů,procházka podzemní řekou,plavání,pokud možno být nezahlédut jak nepřítelem tak civilistou atd.,já jsem sám vzdal po cca 15km pochodu a plnění úkolu ze zdravotních důvodů.Výsadek byl v noci cca 24:00-01:00 postupně jeden po druhém a šlo se jako tým né každej sám za sebe takže každej se musel po výsadku z orientovat v mapě a vše jen za pomoci kompasu a nalézt další z týmu a poté se teprve začalo rychle postupovat a plnit co na nás bylo připraveno a nenechat se dopadnout.

7              Akce Empty Re: Akce Sun Jul 31, 2011 8:18 pm

Finecek


představený uživatel

To zní dobře

8              Akce Empty Re: Akce Mon Aug 01, 2011 5:45 am

Elwira

Elwira
představený uživatel

Jenže Kofe,
Jablonečáci se nás prostě rozhodli zlikvidovat za náma pořádaný Badgery.. Very Happy
Ale je fakt,že nic horšího jsem nezažil,stihnout všechno v časovým limitu s tím vypětím, co bylo...neměli jsme na to,to musíme přiznat.. Sad
Na ždímání hadrů a vlastně všeho,po naskákání do toho jezu v plný polní ve 3 ráno,tma jak v prd...zima(byl březen)...výšlapy těch kopců,co tak nerad vidim,kdykolv si tam jedem zastřílet...nezapomenu..a nezapomenu na Šejna,jak se o nás postaral..chtěl jsem už jen v klidu umřít...a on mě zase nenechal..

9              Akce Empty Re: Akce Mon Aug 01, 2011 9:05 am

Finecek


představený uživatel

Elwira napsal:Jenže Kofe,
Jablonečáci se nás prostě rozhodli zlikvidovat za náma pořádaný Badgery.. Very Happy
Ale je fakt,že nic horšího jsem nezažil,stihnout všechno v časovým limitu s tím vypětím, co bylo...neměli jsme na to,to musíme přiznat.. Sad
Na ždímání hadrů a vlastně všeho,po naskákání do toho jezu v plný polní ve 3 ráno,tma jak v prd...zima(byl březen)...výšlapy těch kopců,co tak nerad vidim,kdykolv si tam jedem zastřílet...nezapomenu..a nezapomenu na Šejna,jak se o nás postaral..chtěl jsem už jen v klidu umřít...a on mě zase nenechal..
To zní už sakra tvrdě

10              Akce Empty Re: Akce Mon Aug 01, 2011 9:15 am

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Že by chtěl Danny a spol někoho zničit? Very Happy To mi k nim opravdu, ale opravdu nesedí Laughing

11              Akce Empty Re: Akce Mon Aug 01, 2011 11:58 am

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

Very Happy

12              Akce Empty Re: Akce Mon Aug 01, 2011 8:41 pm

Anonymní


Anonymní

každej z od nás z týmu je ostřílenej zkušenej mazák ,ale smích nás přešel docela rychle

13              Akce Empty Re: Akce Tue Aug 02, 2011 9:48 am

Elwira

Elwira
představený uživatel

Sotva jsme stihli (myslim,že to bylo v poslední minutě) časovej plán dobelhat se na mezibod (EZ) a pak jsem jen upadl do auta a hned usnul...Prý jsme měli to nejhorší za sebou...ale dál to už vážně nešlo...
Danny nás poplácal tak akorát po ramenou a jeli jsme odpočívat Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

 » POKEC » Pokec o všem »  Akce

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru