Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Zbrane od APS

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Zbrane od APS Empty Zbrane od APS Wed Jul 20, 2011 2:41 pm

longi

longi
představený uživatel

Zdarec borci nemáte někdo zkušenosti s touto firmou?
Pripadne co vi na. http://www.zamerovac.cz/pj-m4ris-ebb-dekorace-aps-p-92694.html

2Zbrane od APS Empty Zbrane od APS Wed Jul 20, 2011 5:28 pm

jirka kofik kofranek

jirka kofik kofranek
představený uživatel

zdar borce jednu mam doma jo jsou dobry par mensich uprav a ze 120 strilej celekm fajn zna to ze je v zakladu a je to cina a snese to i bez problemu 130 pero takze to tam mam a nemuzu si stezovat Very Happy

3Zbrane od APS Empty Re: Zbrane od APS Fri Nov 18, 2011 7:00 pm

SoftAir.cz

SoftAir.cz

M4 z osobních zkušeností podle prodaných kusů moc doporučit nemůžu, kvůli EBB mají ještě více oslabený mechabox, což je u v.2 už celkem na pováženou. Ač nerad, tak musím přiznat, že nám tahle značka končí na reklamacích výrazně častěji, než zbraně ostatních výrobců.

Ta jejich AK série k zahození určitě není, ani zpracování není zlé..

4Zbrane od APS Empty Re: Zbrane od APS Sat Jan 21, 2012 11:25 pm

Luki

Luki
představený uživatel

SoftAir.cz napsal:M4 z osobních zkušeností podle prodaných kusů moc doporučit nemůžu, kvůli EBB mají ještě více oslabený mechabox, což je u v.2 už celkem na pováženou. Ač nerad, tak musím přiznat, že nám tahle značka končí na reklamacích výrazně častěji, než zbraně ostatních výrobců.

Ta jejich AK série k zahození určitě není, ani zpracování není zlé..

Já ti dám, že k zahození není Smile ... Né, v pohodě. Tady od Softairu mám jedno AKSko doma (konkrétně AK-74). Kvér by po dodání v dosti ,,žalostném" stavu (co šlo, to se hýbalo a to hodně), ale metr kobercovky to napravil a byla pevná jak beton, střílí nádherně a když budu koukat jen na vzhledové zpracování, tak excelentní krása. Jenže se mi stala před čtyřmi měsíci malá nehoda (zlomil jsem tělo) a za boha není možné sehnat nové na pevnou pažbu. On ty APSáci mají totiž tak trochu specifické tělo, které není kompatibilní s ostatními výrobci ani trochu.
Pokud by někdo kalacha od APS kupoval, tak já říkám jedině se na něj nejdřív podívat, jestli drží a hlavně si dát pozor, aby ho někde nezlomil (jo, jsem šikula). Smile

Toť můj názor na AK-74 od APS, který mi doma už čtyři měsíce leží a už ani nevím, jak ho dát do kupy.

5Zbrane od APS Empty Re: Zbrane od APS Sun Jan 22, 2012 8:32 am

SoftAir.cz

SoftAir.cz

Luki_2./PzGrenBtl 412 napsal:
SoftAir.cz napsal:M4 z osobních zkušeností podle prodaných kusů moc doporučit nemůžu, kvůli EBB mají ještě více oslabený mechabox, což je u v.2 už celkem na pováženou. Ač nerad, tak musím přiznat, že nám tahle značka končí na reklamacích výrazně častěji, než zbraně ostatních výrobců.

Ta jejich AK série k zahození určitě není, ani zpracování není zlé..

Já ti dám, že k zahození není Smile ... Né, v pohodě. Tady od Softairu mám jedno AKSko doma (konkrétně AK-74). Kvér by po dodání v dosti ,,žalostném" stavu (co šlo, to se hýbalo a to hodně), ale metr kobercovky to napravil a byla pevná jak beton, střílí nádherně a když budu koukat jen na vzhledové zpracování, tak excelentní krása. Jenže se mi stala před čtyřmi měsíci malá nehoda (zlomil jsem tělo) a za boha není možné sehnat nové na pevnou pažbu. On ty APSáci mají totiž tak trochu specifické tělo, které není kompatibilní s ostatními výrobci ani trochu.
Pokud by někdo kalacha od APS kupoval, tak já říkám jedině se na něj nejdřív podívat, jestli drží a hlavně si dát pozor, aby ho někde nezlomil (jo, jsem šikula). Smile

Toť můj názor na AK-74 od APS, který mi doma už čtyři měsíce leží a už ani nevím, jak ho dát do kupy.

Tak ty jsi speciální případ, tobě něco prodávat je prokletí.. Ale všechny AK APS co mi od té doby prošly rukou byly naprosto v pohodě a reklamaci jsem na ně neměl..

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru