Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Realné AKM

+4
Luki
Vojt@
Mr.Freeman
Eis...
8 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Realné AKM Empty Realné AKM Fri Jan 07, 2011 5:27 pm

Eis...

Eis...

Nazdar chlapáci.
Není to tak uplně recenze tak snad nebude vadit že sem to sem seknul.

Mrkl jsem dnes na asmoravu a našel tam todle: http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd&productId=2380

Nejdřív jsem si řek že maj v ceně asi chibu, ale když jsem to přečetl bylo mi jasný že asi ne. Zajmalo mě co si otom budete myslet, koupily byste to, myslíte že je konstrukce zbraně hodně znát, a záleží vám na realnosti vaší zbraně? Já už jsem si několikrát pohrával s myšlenkou na eminu z "ostrých" materialů a zpracováním jak u pravé a teď jsem se dozvěděl že nás rudí předběhli Very Happy Tak co tomu říkáte vy?

2Realné AKM Empty Re: Realné AKM Fri Jan 07, 2011 7:12 pm

Mr.Freeman

Mr.Freeman
představený uživatel

Hm... pěkná úsťovka (na elektriku)...
podle mě totálně zbytečné... možná bys stím i někoho na blízko ,už mohl zmrzačit... ,takze bych ji nekoupil ani kdyby stála 2 990,-

- P.S: byl Sarkasmus:D stačí aby stála tolik abych na ni měl a už ji měl doma:o)

http://www.infantry.wbs.cz

3Realné AKM Empty Re: Realné AKM Fri Jan 07, 2011 7:43 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Za ty prachy?
Abych prodal do otroctví tátu,mámu,prarodiče a možná už budu mít půlku naspořeno :-)))

4Realné AKM Empty Vostrá Sun Jan 22, 2012 8:40 pm

Luki

Luki
představený uživatel

Tak za tu cenu by si člověk mohl pořídit 5 jugolávskejch kopií Kalachů, 6 čínskejch kopií, 1 ruskýho kalacha ... to vše v kategorii A (což tento zbroják těžko člověk dostane) a pro nás, co si můžou udělat jen kategorii B je možno pořídit dva krásný kalachy například na stránce zelenysport.cz v elegantním moderním provedení.

To si opravdu myslej, že to někdo koupí? Very Happy Radši zbroják za 4 tácy a vostrou verzi Wink S touhle čínou za 30 klacků zraní tak jako tak a na normální hru ji nevytáhne. Já bych to nechtěl ani za pětinu ceny. Naprosto zbytečný kup.

5Realné AKM Empty Re: Realné AKM Mon Jan 23, 2012 8:51 am

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

Kamarád má, a já se na to taky chystám, na svojí M16A1 originální pažbení. Poté co jsem viděl a měl ve vlastních rukách, nechci nic jiného Very Happy Ten rozdíl mezi kopií (a to že Marui má nejvěrnější napodobení pažbení) je doopravdy markatní... já bych se tedy této koupě (kdyby byla asi 5x levnější) nebál, přec jenom reálná zbraň musí vydržet mnohem horší chování než jak se k nim chováme my.

6Realné AKM Empty Re: Realné AKM Mon Jan 23, 2012 10:57 am

Abak

Abak
představený uživatel

Luki napsal:Tak za tu cenu by si člověk mohl pořídit 5 jugolávskejch kopií Kalachů, 6 čínskejch kopií, 1 ruskýho kalacha ... to vše v kategorii A (což tento zbroják těžko člověk dostane) a pro nás, co si můžou udělat jen kategorii B je možno pořídit dva krásný kalachy například na stránce zelenysport.cz v elegantním moderním provedení.

To si opravdu myslej, že to někdo koupí? Very Happy Radši zbroják za 4 tácy a vostrou verzi Wink S touhle čínou za 30 klacků zraní tak jako tak a na normální hru ji nevytáhne. Já bych to nechtěl ani za pětinu ceny. Naprosto zbytečný kup.

Proč by ji někdo nekoupil? (Jestli na to má někdo peníze, tak do kvality určitě rád půjde...) A to zranění s touhle zbraní jsi myslel jak? (Vnitřní díly jsou vcelku standardní) a proč by ji nevytáhl jako? Very Happy
Jestli bys to nechtěl ani za pětinu ceny, tak holt asi nemáš moc zkušeností s airsoftovejma zbraněma a s trochu tvrdším zacházením...

http://www.4-pzpr.wz.cz/

7Realné AKM Empty Re: Realné AKM Mon Jan 23, 2012 4:10 pm

krtek

krtek
představený uživatel

2x do měsíce na sobotním dopoledni? opravdu 90% lidí tady nevyzkouší tvrdší zacházení

8Realné AKM Empty Re: Realné AKM Tue Mar 13, 2012 3:09 pm

Luki

Luki
představený uživatel

Abak napsal:
Luki napsal:Tak za tu cenu by si člověk mohl pořídit 5 jugolávskejch kopií Kalachů, 6 čínskejch kopií, 1 ruskýho kalacha ... to vše v kategorii A (což tento zbroják těžko člověk dostane) a pro nás, co si můžou udělat jen kategorii B je možno pořídit dva krásný kalachy například na stránce zelenysport.cz v elegantním moderním provedení.

To si opravdu myslej, že to někdo koupí? Very Happy Radši zbroják za 4 tácy a vostrou verzi Wink S touhle čínou za 30 klacků zraní tak jako tak a na normální hru ji nevytáhne. Já bych to nechtěl ani za pětinu ceny. Naprosto zbytečný kup.

Proč by ji někdo nekoupil? (Jestli na to má někdo peníze, tak do kvality určitě rád půjde...) A to zranění s touhle zbraní jsi myslel jak? (Vnitřní díly jsou vcelku standardní) a proč by ji nevytáhl jako? Very Happy
Jestli bys to nechtěl ani za pětinu ceny, tak holt asi nemáš moc zkušeností s airsoftovejma zbraněma a s trochu tvrdším zacházením...

Mě to prostě příjde naprosto zbytečný Smile Dobře, s tou pětinou ceny jsem to trochu přepísk Very Happy Jo, ty parametry jsem si pročítal znova a nejspíš to zas tak "ranivý" není. Ale loupat kůru ze stromu nepotřebuji Smile

9Realné AKM Empty Re: Realné AKM Tue Mar 13, 2012 8:12 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

Luki napsal:
Abak napsal:
Luki napsal:Tak za tu cenu by si člověk mohl pořídit 5 jugolávskejch kopií Kalachů, 6 čínskejch kopií, 1 ruskýho kalacha ... to vše v kategorii A (což tento zbroják těžko člověk dostane) a pro nás, co si můžou udělat jen kategorii B je možno pořídit dva krásný kalachy například na stránce zelenysport.cz v elegantním moderním provedení.

To si opravdu myslej, že to někdo koupí? Very Happy Radši zbroják za 4 tácy a vostrou verzi Wink S touhle čínou za 30 klacků zraní tak jako tak a na normální hru ji nevytáhne. Já bych to nechtěl ani za pětinu ceny. Naprosto zbytečný kup.

Proč by ji někdo nekoupil? (Jestli na to má někdo peníze, tak do kvality určitě rád půjde...) A to zranění s touhle zbraní jsi myslel jak? (Vnitřní díly jsou vcelku standardní) a proč by ji nevytáhl jako? Very Happy
Jestli bys to nechtěl ani za pětinu ceny, tak holt asi nemáš moc zkušeností s airsoftovejma zbraněma a s trochu tvrdším zacházením...

Mě to prostě příjde naprosto zbytečný Smile Dobře, s tou pětinou ceny jsem to trochu přepísk Very Happy Jo, ty parametry jsem si pročítal znova a nejspíš to zas tak "ranivý" není. Ale loupat kůru ze stromu nepotřebuji Smile

Nechci rejpat ale kolik si narval ty do emka? myslim ze to taky neni málo Wink
navíc ak je lisované z plechů tak nechapu tu cenu...

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru