Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Bezhlavé komentáře

+27
dark wolf
longi
Mills
Johny_h
Mates
Abak
Vais Tomáš
redhot
Mr.Freeman
Delta4
Lubos
krtek
Peny
Elwira
sob
Vojt@
jirpa
Čtvrťa - HSK
jakub
Makaroon
Forest
Tompson
kuba(
Šáfa
Rampa
SErgei
Marshal
31 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 6]

26Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Sat Jul 30, 2011 6:05 pm

kuba(

kuba(
představený uživatel

já umím také

27Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Sun Jul 31, 2011 7:42 am

Čtvrťa - HSK

Čtvrťa - HSK
představený uživatel

kubajs napsal:já umím také

Ty brďo, já taky Laughing Dokonce mám i papíry Very Happy

http://www.hsk.ctvrta.cz

28Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 10, 2011 2:17 pm

jirpa


představený uživatel

Tak jsem uvažoval, že bych se zase vrátil k softu a snad si to radši zase rozmyslím. Koukám, že se tu všichni hádají a děti řeší blbosti. Co se to s forkem stalo? Snad bych se radši ani neměl ptát.

29Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 10, 2011 8:41 pm

kuba(

kuba(
představený uživatel

kofik napsal:žádám o smazání účtu dík,Kubajs je jeden z těch co nechal mozek v porodnici když upadl ze stolu proto nečte a necháme co se píše a i když to někdo napíše 3X tak se zeptá znova takže chci zrušit účet,už mám dost těch fracků co si myslej jak jsou nejlepší a přitom neumějí čísta psát

kdybych nechal mozek v porodnici tak bych asi vůbec nežil Exclamation Exclamation a jak tak koukám a čtu tak tam máš také chyby ale nato já ser*

NIKDO NENÍ DOKONALÝ

30Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 10, 2011 9:10 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

ty vole, to je moc Very Happy To je jasný,že bys nežil,ale tys to opět nepochopil ! Very Happy Když tam má nějaký chyby a píšeš že na to sereš,tak na to ser a ani se o tom nezmiňuj.. bože Very Happy

31Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 10, 2011 9:18 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

kubajs napsal:
kofik napsal:žádám o smazání účtu dík,Kubajs je jeden z těch co nechal mozek v porodnici když upadl ze stolu proto nečte a necháme co se píše a i když to někdo napíše 3X tak se zeptá znova takže chci zrušit účet,už mám dost těch fracků co si myslej jak jsou nejlepší a přitom neumějí čísta psát

kdybych nechal mozek v porodnici tak bych asi vůbec nežil Exclamation Exclamation a jak tak koukám a čtu tak tam máš také chyby ale nato já ser*

NIKDO NENÍ DOKONALÝ

Místo toho, aby jsi v některých případech držel hubu, respektive ruce od klávesnice, tak stále musíš přikládat pod oheň a hycovat to svejma tupejma kecama, radím ti, chvíli se tu neukazuj a nebo aspoň nic nepiš!!
A osobně doufám, že tě potkám brzy na nějaké akci, jelikož budu špatně slyšet a vidět,, že jsi to už dostal a, že deš na mrtvoliště...

32Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Wed Aug 10, 2011 10:35 pm

sob

sob
představený uživatel

Achjo, já už to prostě musím napsat. Kubajs drž už prosímtě tu svoji hubu. Absolutně si nevážíš ostatních, nečteš co jiní píšou, furt musíš mít nějaký keci, protiřečíš si, porušuješ pravidla který jsi sám zadal! No Já sám jsem tu měl konflikt s Elwírou protože jsem si ho s někým spletl a psal jsem tam pěkný sr.čky ale od tý doby se snažim bejt zticha a moc sem toho nepsat abych si to ještě víc neposral, ale ty ne! Furt něco! Jak psal Vojta buď už ticho bude to tak lepší pro všechny, ale hlavně pro tebe akorát tu ze sebe Děláš dementa. scratch Jo a jestly tam mam nejaki hrubki my je u řyťki tak to tu nemusíš zmynovat stejne to nykoho nezajma (už se těším až sem někdo napíše že ho to zajímá Very Happy )

33Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Aug 11, 2011 5:44 am

Elwira

Elwira
představený uživatel

Mě to zajímá, Sobe Very Happy

34Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Aug 11, 2011 6:36 am

Peny

Peny
představený uživatel

kofik napsal:žádám o smazání účtu

To nééé. Udělat to všici zkušenější, tak kdo bude novejm telatům jako já radit?

35Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Aug 11, 2011 6:52 am

Elwira

Elwira
představený uživatel

Peny,poradí ti ty ostratní "talenti" okolo...Hodně štěstí Very Happy

36Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Aug 11, 2011 9:18 am

sob

sob
představený uživatel

Elwira napsal:Mě to zajímá, Sobe Very Happy
Very Happy Very Happy

37Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Aug 11, 2011 3:11 pm

Peny

Peny
představený uživatel

Elwira napsal:Peny,poradí ti ty ostratní "talenti" okolo...Hodně štěstí Very Happy

O to snad ani nemám zájem :-(

38Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Thu Aug 11, 2011 7:23 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Nevím kam vyjádřit svůj názor k tomu co se tu teď děje. Nechci nikomu kazit, teď už dost pokažená témata, kde se tenhle problém řeší.
S tím, že bude fórum od osmnácti let a ostatní budou pouze na zvláštní "povolení" mi příjde rozumný.
Abych se vyjádřil k panu Kubajsovi.. myslím si, že do doby než se objevil na tomto fóru a než "zorganizoval" svou akci tu byl relativní klid. Já osobně jsem tu měl taky konflikt. Bylo to s Elwírou, ale když jsem viděl že se to začíná vyostřovat, prostě jsem přestal psát a byl klid pro obě strany i pro všechny uživatele. Od tý doby se snažim držet hubu a krok. Ano, nějaký drobný problémy tu byli vždycky - když se ohlédneme do minulosti, byl to například Zektor, ještě dále pak i Vojta.. Ale ti se po pár upozorněních takzvaně hodili do latě a už s nimi problém není. Dokonce si myslím že rozumu už pobrali docela dost a nikoho (hlavně z těch starších) už neurážejí, nepíší nemístné komentáře. Nikdy to ale nedosáhlo takového rozměru jako teď. (Promiňte kluci že jsem zmínil zrovna vás, ale nevzpoměl jsem si na nikoho jiného kdo dostal ban, ikdyž lidí co si ho dřív taky zasloužili bylo požehnaně..)
Tebe Kubajs, upozornili snad už všichni na tvoje chování, na tvoje tupé příspěvky a podobně. Stejně sis z toho ani nevzal ponaučení. Ještě jsi navíc drze napsal, že bys chtěl být admin lol!
Wolfova videa sice stojej za hovno (sory Wolfe, ale sám vidíš že nejsem jedinej komu se nelíběj), ale nemyslím si že by napomáhaly tomuhle rozpadu. Každej při hře nepoloží kvér a nevymění ho za kameru. Sice jsou ta videa i dost vulgární, mladiství tam hulej jak fabriky ale snaha se cenní. Ikdyž není nejlepší... Evil or Very Mad
To, že jsou najednou volná místa pro 3 adminy je už opravdu velká známka toho, aby se i nad sebou všichn zamysleli! Akce tady v okolí už taky stojej za velký kulový. To i hlavně proto, že nikdo nechce organizovat něco, kde se mu lidi pohádaj už tady. Jak by to pak vypadalo při hře?!

Chtěl jsem letos začít dělat novou armádu, chtěl jsem se víc bavit se zkušenějšíma a chtěl jsem jezdit na kvalitní akce, kde vyzkouším svoje sic né příliš velké, ale přecijen nějaké zkušenosti.. Jenže teď - zkušení nemají na nás mladý ani náladu, na uniformu jsem radši zapoměl, protože situace tady v okolí je nejistá a aby se tady objevila nějaká lepší akce, když už všichni házejí flintu do žita? To si radši vezmu ty svoje neoriginální digitály a pak nebudu litovat toho, že jsem vyhodil vydřený prachy. Teď by to zachránil už vážně jenom ten zázrak, nebo obrovská "reforma"..

Je to jen můj názor, klidně se za něj do mě pusťte, ale stojím si za ním. Kubajs není možná jedinej faktor co tomu tady tolik napomáhá, ale je to největší viditelnej faktor a může si za to sám. A jestli mi někdo bude říkat, že se jenom schovávám za monitorem, klidně za ním přijedu a řeknu mu to z očí do očí..
Nazdar..!

39Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 1:11 pm

krtek

krtek
představený uživatel

maršále pokud chceš dělat něco pořádně tak tě vůbec nemusí zajímat jaká je situace tady na fóru. Ty starší military jednotky, tu byli před fórem a budou tu i po tom co se fórum rozpadne. Hlavně po tom, co na sobě jako jednotka trochu zapracujete se dostanete na úplně jiné akce, takže tě akce pořádané tady v okolí, nebudou muset nějak vzrušovat.

40Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 2:22 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

takové hezké video jak by video o zbaních nemělo vypadat
https://www.youtube.com/watch?v=4GKBRd5nnR8

41Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 2:29 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

krtek napsal:tak tě vůbec nemusí zajímat jaká je situace tady na fóru.
Dobře, ale kde jinde nasbírat zkušenosti, než tady, na místních akcích? Nepojedu přes celou republiku abych nakonec třeba nic nepředvedl. Náhodou se ukážu třeba jen v trochu horším světle a o nějakým dalším pozvání si můžu nechat zdát..
Samozřejmě, píšu to dost s nadsázkou, ale nechtěl bych se hned od začátku ukázat jako "bažant".



Naposledy upravil Maršál dne Fri Aug 12, 2011 3:13 pm, celkově upraveno 1 krát

42Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 2:40 pm

Forest


Admin
Admin

Luboš napsal:takové hezké video jak by video o zbaních nemělo vypadat
https://www.youtube.com/watch?v=4GKBRd5nnR8

Very Happy nevím, jestli si to sem měl dávat, aby někdo nedostal inspiraci právě do softového videa Very Happy no snad ne I love you

43Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 2:42 pm

Delta4

Delta4
představený uživatel

tak hlavní je že se pánové baví ne ? Very Happy ..ale to střílení před ksichtem by mě asi vážně sralo Razz

44Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 3:15 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Všimli jste si, jakej je tu od včera klid? sunny Laughing

45Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 3:21 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Maršál napsal:Všimli jste si, jakej je tu od včera klid? sunny Laughing
Ano všimli, snad to tak zůstane i nadále Smile

46Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 3:39 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

modlím se jen aby to nebyl klid před bouří

47Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 4:07 pm

Delta4

Delta4
představený uživatel

pokud sem ti devastároři už nepřijdou,tak snad by mohl být klid a forko se může vrátit do starých kolejí albino

48Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 4:15 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Tak jako tak dojde k určitým změnám, aby se zamezilo takovým věcem, které se tady poslední dobou děli již v zárodku. Proto zde budou určitá omezení pro určité lidi a podobně. Snad se to povede a bude to fungovat

49Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 4:48 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Šáfa napsal:Tak jako tak dojde k určitým změnám, aby se zamezilo takovým věcem, které se tady poslední dobou děli již v zárodku. Proto zde budou určitá omezení pro určité lidi a podobně. Snad se to povede a bude to fungovat

Ty změny jak píšeš už jsou na světě nebo jsou teprve ve stádiu projednávání? Bylo by asi fajn kdyby jsme věděli čeho se budou týkat.
A kdo se řadí mezi "určité lidi"?

50Bezhlavé komentáře - Stránka 2 Empty Re: Bezhlavé komentáře Fri Aug 12, 2011 4:54 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Něco se už projednává, něco je ve fázi myšlení. Určití lidé jsou lidi tipu Kubajs a podobně

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru