Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

STTi (s) AEP G18C (BAS)

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1STTi (s) AEP G18C (BAS) Empty STTi (s) AEP G18C (BAS) Mon Jan 04, 2010 7:19 pm

SC08 - Shooter

SC08 - Shooter

STTi (s) AEP G18C


Tuto zbraň jsem koupil u firmy Bohemia Air Soft na internetovém obchodě www.airsoftshop.cz

Když jsem si vybíral sekundární zbraň pro odstřelovače, Glock18C byla jasná volba, díky 30 rannému zásobníku, dobíjecímu akumulátoru a přepínáním na semi/auto. Pro porovnání TM M92F Military 15 ran, 4x AAA baterie. Glock18C má reálné zpracování a detailní části jsou v kovovém provedení, co se týče hmotnosti má 0,620 kg, bronzová hlaveň, kovový mechabox, R.I.S. lišta na zbrani pro montáž dalšího příslušenství (např. svítilny, …), jištění spouště, kovový zásobník a další. Pro zbraň jsem si pořídil pouzdro firmy DASTA zakoupené rovněž u firmy Bohemia Air Soft. Viz odkaz: http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=95_97_107&products_id=3201
Vhodná munice: 0.20g – 0.25g, osvědčili se mi spíš 0.20g. Nedoporučuji 0.12g, rozlítli se na dva kusy po výstřelu. Něco o zbrani v boji, luxusně se drží, mířidla jsou značený bílou barvou, díky tomu se s ní nádherně míří, rychlé manévrování po budovách atd … Obsah balení: zbraň, zásobník, vytěrák hlavně, vzorek kuliček, návod k použití, plnička, AEP Mini baterie 7,2V/450mAh( ta je schovaná v těle), nabíječka. Velice solidní cena: 1280 Kč. Další výhody: zbraň se dá kdekoliv schovat do výstroje, ať je to batoh, kapsa kalhot, náprdelák nebo kapsy na taktické vestě. Dále k parametrům: úsťová rychlost kolem 60m/s, délka zbraně 20cm, délka hlavně 10,5cm, provedení těla zbraně – kov + plast, hop-up mechanismus je snadno seřiditelný atd …

Reál info o zbrani: varábí ji Rakouská zbrojovka, založená r. 1963, od roku 1981 patří k absolutní špičce v oblasti vývoje a výroby pistolí a to zejména díky revolučnímu konstrukčnímu řešení zakladatele a majitele pana Gastona Glocka, které udalo směr vývoje pistolí po celém světě. Kvalitu a spolehlivost nejlépe dokládá více než 60% podílu na trhu v USA v oficiálních státních složkách, nebo více než 5 000 000 prodaných pistolí. V současné době rakouská zbrojovka vyrábí 39 modelů. Tolik stručně reál verze.

Tuto zbraň vřele všem doporučuji, kvalita, výkon, cena = super ;-)

Tuto zbraň jsem koupil u firmy Bohemia Air Soft na internetovém obchodě www.airsoftshop.cz

STTi (s) AEP G18C (BAS) Glockw

Autor článku: SC08 4.PZPR

2STTi (s) AEP G18C (BAS) Empty Re: STTi (s) AEP G18C (BAS) Mon Jan 04, 2010 8:24 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Musím tvou chválu jen potvrdit,vlastim úplně to samí a jsem s tím dost spokojenej,do budov je skvělej,zásobák na 30bb je fantastickej na pistoli,dostřel je docela solidní,dá se v nouzi sním běhat i po lese,viděl jsem na G18c i upgrade díly na "morisovi" jako je píst,pružina,hop-up a další kraviny...uvažuji o tom si ho trošku vytunit.
Glock je dobrá volba Exclamation Wink

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru