Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Minitest streliva 6mm BB

+6
dark wolf
Lubos
Hrobař
Krugi RCTT
Mr.Freeman
Medvěd
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Minitest streliva 6mm BB Empty Minitest streliva 6mm BB Wed Feb 04, 2009 6:41 pm

Medvěd

Medvěd
představený uživatel

Miluju BB ICS!Toto strelivo musim jen chvalit.Pouzivam ho ve svych zbranich jiz delsi dobu,na hlavnich madbull 6,03.Vzdy bylo videt ze leta dal a presneji nez jine obvykle znacky,pohybujici se ve vyssi cenove relaci.Nedavno jsem se stal majitelem chronometru,a tak mne napadlo,jestli i mereni bude vykazovat rozdily.Testoval jsem znacky Guarder,Warrior Elite,BLS a tyto ICS.Vysledky prekvapujici,alespon pro mne.Nejvyssi ustove rychlosti dosahly ICS,nasledovali Warrior,pote BLS a nakonec Guarder.Rozdily mezi ICS a GD byly az 4 m/s.Je jasne ze neco jineho je ustova rychlost a neco jineho letove vlastnosti streliva.Jen podotknu ze Warriory letaji nejmene a nejnepresneji potom nasleduji BLS,Guarder a vitezove opet ICS.Rozdily mezi vitezem a porazenym jsem nemeril,ale odhaduji je tak na 10 m.Coz je dost znat.Rozdil mezi ICS a BLS tak 5m a ICS a GD +-2,5-3m.coz je skoro neznatelne.Ted se nabizi otazka,ktere kule se vyplati nejvic.ICS stoji 245 kc za 4000 kuli,BLS 250,Warriory 220 a Guardery 289.Me osobne vychazeji nejlepe ICS,tudiz pokud se nezvedne jejich cena na 330 jako minuly rok,tak only ICS.Jinak BLS je take velice zajimava varianta,uz jen proto ze se vyrabeji ve vahach 0,20:0,25:0,28:0,30:0,40.Warriory jsou opravdu jen pro ty nejchdusi z nas a jejich pouzivanim si minimalne zaserete hop gumu.Setkal jsem se take s tim,ze mi litaly jen tak 5 m pred hlaven,takze take nejsou pro kazdou zbran.Guardery budu osobne kupovat uz jen v pripade velke nouze a to proto ze na svou cenu nic moc.A jeste podotykam ze tyto kule byly testovany na vsech mych zbranich,byly pouzity hop gumy Systema (cerna) Guarder (silikon) a MadBull (cervena).Warriory jsem zkusil jeste na zakladni cinske hopce u MP5 a tam doslo k tomu 5m vyflusu,at byla povolena nebo utazena.Po vstriknuti trocha Silkalu do pytle se to zlepsilo ale stejne dostrel nic moc.Ja za sebe proste Warrior ne...Pokud mate nejake dotazy,sem s nimy.M.

2Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Thu Feb 05, 2009 4:06 pm

Mr.Freeman

Mr.Freeman
představený uživatel

jo a k tem ICS někdo mě tvrdil že když tam někdo da přesnou hlaveň 6,02 kterou tam chci narvat ze guardery nemam pouzivat.. že už prej ICS..nvm proč ale určitě teď vyzkoušim ICS jo a eště něco jak se stavite k INVISIBLE??

http://www.infantry.wbs.cz

3Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Thu Feb 05, 2009 4:38 pm

Anonymní


Anonymní

já jsem majitel hlavně deep fire 6,02 a používal jsem dlouhá léta Guarder kule 0,20 a 0,25 a nikdy žádné potíže a ted přecházím na ICS a použil jsem na testování 0,20,ale používám 0,25 a budu je používat

4Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Thu Feb 05, 2009 6:17 pm

Medvěd

Medvěd
představený uživatel

Na hlaven DF 6,02 jsem pouzival GD 0,25 a nebyl problem,Invisible jsme pouzivali letos v lete kvuli nedostatku bilejch.A musim ric ze nikdo z nas z nich nadsenej nebyl,ponevadz clovek nevedel jestli mu to vubec strili,takze nakonec jsme je michali s bilejma,a to uz se dalo...Ale uz je kupovat nebudu,ponevadz stejne strilim podle bilyho hada...

5Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Thu Feb 05, 2009 6:20 pm

Krugi RCTT

Krugi RCTT
Admin
Admin

černý nebrat, to je úplně na hovno, asi to může bejt dobrý právě kvůli tomu že nejsou vědět ale to by musel mit člověk 100% poladěnej gun aby věděl že se nic nevysere a poletí z hlavně každá kule. Já osobně už do nich nejdu, jednou stačilo.

6Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Fri Feb 06, 2009 9:16 am

Hrobař

Hrobař
představený uživatel

moje řeč černý sou blbost

7Minitest streliva 6mm BB Empty Minitest streliva 6mm BB Wed Feb 11, 2009 6:57 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

Ahoj pánové taky bych přidal trochou do mlýna už taky nejsem nějaký nováček a několik desítek tisíc kulí již mám taky nastříleno a vystřídal jsem několik značek ale mou srdeční záležitostí jsou Guardery. Guarderama střílím cca roky a naprostá spokojenost moje M4 tyhle kule papá jak poslušné děťátko a nemohu na ně řící ani jedno špatné slovo zažil jsem jeden jediný zádus a to před rokem a něco a to díky hop gumě (systema) která ke konci akce odešla do věčnýsch lovišť. Nadále jsem odskoušel i značku Marui ta je asi nejkvalitnější a je vhodná pro ty nejvíce vybíravý kvéry který na kulích trpějí jenže kvůli vysoké ceně a menším obsahu jsem je vzal jen jednou vživotě. Nadále jsem odskoušel kule značky KSC a k těm taky nemohu říci špatné slovo povrch byl dle mého perfektní a přesnost kulí byla také dobrá cena na počet kulí se dá vydržet pokud není člověk kropič. Další značky jsem tetoval jen v manuálu takže nemám strovnatelné poznatky jak by se to chovalo v AEG. vše testováno na CA M4 (základ později 120M/S od ASPro) a Systema Hop, Základ hlaveň později Tanio Koba a take na China MP5 PDW v základu
PS: kule vzásadě neprostřikuji Silikalem nechávám je jak sou

8Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Sun May 17, 2009 9:59 am

dark wolf

dark wolf
představený uživatel

Je pravda že se vyplatí do nového
pytle kápnout pár kapek silikonového oleje,
nebo to je fáma Question Díky

9Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Sun May 17, 2009 10:32 am

Lubos

Lubos
Admin
Admin

pánové doporučil bych vám se juknout na československý airsoft portál tak Joseff si dal tu práci a změřil ovalitost všech dostupných kulí a zprůměroval výsledky a tam by jste pak poznaly který kule jsou good a který ani nebrat ale pro ICS to vypadá dobře já už jsem toho kluka žádal o povolení to zveřenit i u nás ale bohužel nedostal jsem ho pokusím se ho ještě ukecat

10Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Sun May 17, 2009 10:36 am

dark wolf

dark wolf
představený uživatel

Zveřejnit, nestačí odkaz Question
Jinak jak s tím olejíčkem do pytle (ICS) Question

11Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Sun May 17, 2009 12:43 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

pokud je někdo z vás registrován tak odkaz je http://portal.airsoft-portal.cz/node/5233

12Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Tue Nov 02, 2010 6:18 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Chtěl bych se zeptat, zda někdo máte nějaké zkušenosti s TĚMITO kuličkami. Osobně bych je chtěl pouze použít na základní čínskou hlaveň. Předpokládám že má průměr alespoň 6,08mm. (Je to MP5k, takže jestli to s nima nebude přesný je mi celkem jedno.. Smile )
Slyšel jsem ale že jsou trochu šišatý, tak si říkám jestli jsou to ony, když o nich píšou, že jsou vhodné i pro přesné hlavně...

13Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Tue Nov 02, 2010 7:02 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Ty prémiumky sem z nouze na moravě jednou vzal když semt am něco obědnával a připadali mě v celu normální..moje Ak fluše všechno co se tam dá :-)))) ale radši nějakou lepší značku bych radil..

Jsou v poho.

14Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Tue Nov 02, 2010 7:11 pm

Eis...

Eis...

PJček jsem měl několik pytlů, střílel jsem je na své první zbrani, bylo to mp5, taky od PJ, a problém jsem snima neměl, lítalo to dobře, a žádnej zadus ani jinej problém také ne. Zbran byla v základu (jen vypodložkovaná atd. od Kofa) a lítalo to tak 50-55 metrů cca.
A ruku do ohně zato nedám, ale řekl bych že jsem někde četl že jsou snad srovnatelný s guarderem.

15Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Tue Nov 02, 2010 7:38 pm

Mates

Mates
představený uživatel

hele premiumky sou upe na hovno!!! to ti jen pokurvý zbraň
A když sem dal dávku tak lítali jenom kousky plastu Very Happy

16Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Tue Nov 02, 2010 7:43 pm

Eis...

Eis...

Piňďa napsal:hele premiumky sou upe na hovno!!! to ti jen pokurvý zbraň
A když sem dal dávku tak lítali jenom kousky plastu Very Happy

Co to máš za gun? Very Happy

17Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Tue Nov 02, 2010 7:47 pm

Mates

Mates
představený uživatel

MP5 SD6 Very Happy a úplně na hovno

18Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Tue Nov 02, 2010 8:26 pm

Eis...

Eis...

Jo to jsem si mohl myslet, to moje bylo taky MP5SD6, a problém nebyl střelivem, ale tím že se ti kuličky rozsekali v tlumiči Smile

19Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Wed Nov 03, 2010 12:08 pm

Mates

Mates
představený uživatel

nevim no podle mě je to teda pro MP5SD6 na hovno Very Happy

20Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Wed Nov 03, 2010 1:15 pm

Anonymní


Anonymní

mužeš mít sebe lepší kule a stejně ti to může dělat takže tím to asi nebude,srovnej si tlumič a neopír kvér o strom atd.pak se ti to nebude ohejbat.

21Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Wed Nov 03, 2010 2:01 pm

Mates

Mates
představený uživatel

hele ale narval sem tam jiný kuličky a nic Very Happy tak nevim

22Minitest streliva 6mm BB Empty Re: Minitest streliva 6mm BB Wed Nov 03, 2010 3:03 pm

Eis...

Eis...

Mohlo to bejt hopem, nebo prostě jen jiným spracovaním tech kulí takže je to hodně zvedalo, ale to rozbijení bajlí je tím tlumičem, rozdělej tlumič a uvidíš, bude tam rozsekanej plast, možná pár děr přímo od kule vtej vyplni. Na konci toho tlumiče je taková rourka vedouci k tělu zbraně jako imitace hlavně. A otu seto pěkně sere, nejednou mi to dělalo.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru