Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » POKEC » PROSBA » Pojistka M4

Pojistka M4

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Pojistka M4 Empty Pojistka M4 Thu Feb 17, 2011 4:13 pm

Makaroon


Anonymní

Zdravim chlapi. Chci se zeptat jeslti nevíte jaká pojistka je v M4. Moje praskla ale nemá žádné označení... Popřípadě jeslti je tam potřebná. Jestli je to 15, 16 nebo 20A. A voltáž nebo jaký parametry to má.

Dík.

2Pojistka M4 Empty Re: Pojistka M4 Thu Feb 17, 2011 5:20 pm

Anonymní


Anonymní

není potřeba,já osobně nemám ani v jednom kvéru pojistku a mám jich 5,a poslední ve spoustě zbraních ji už ani nenajdeš,ale pokud ji chceš tak použíj 20A nebo 25A a voltáž byla myslím 250V,a dá se obča pořídit u Štěpánského a Fišera,ale vem sebou tu prasklou at mají představu co chceš a mají myslím dva druhy,párkrát jsem je tam pro někoho pořizoval

3Pojistka M4 Empty Pojistka M4 Fri Feb 18, 2011 7:17 am

Makaroon


Anonymní

Dík. Tak asi se na ní vykašlu. Jen nevím aby mi to nepřepálilo třeba kabely protože mám čínský a v základu jsem měl 8.4V baterku a chci si tam dát 9.6V tak aby to vydržely. Protože všechno má asi svůj smysl když to tam je.

4Pojistka M4 Empty Re: Pojistka M4 Fri Feb 18, 2011 3:47 pm

Anonymní


Anonymní

se ti to může usmažit ve spoušti a pakje jedno zda tam je pojistka nebo ne př. praskne pružinka nebo háček co drží pružinku na mechanic. zarážce spouště a ty to nepoznáš pak zmáčkneš spoušt a bude to nepřetržitě střílet tak dlouho dokud neodpojíš baterku a přitom se to začně hřát a spejkat do sebe a pojistka bude stále v pořádku,ale je to na tobě

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

 » POKEC » PROSBA » Pojistka M4

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru