Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Granát na AS - kupovaný

+2
Mates
Lipanek
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Granát na AS - kupovaný Empty Granát na AS - kupovaný Sun Nov 07, 2010 5:36 am

Lipanek



Ahoj,
co si myslíte o těchto granátech :
Click

2Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Sun Nov 07, 2010 4:30 pm

Mates

Mates
představený uživatel

nevimm já bych se na nějaký kupování vysral a vyrobil si ho: https://www.youtube.com/watch?v=ramQh13gYqE&feature=related nevim jak funguje tendle ale pokud budeš chtít hodim ti sem vidko jak to dělám já Very Happy

3Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Sun Nov 07, 2010 4:32 pm

Lipanek



Tak vyrobit si ho dokážu taky ! Very Happy Ale takhle bych to měl bez práce a po estetické stránce lepší Smile

4Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Sun Nov 07, 2010 4:34 pm

Mates

Mates
představený uživatel

no a podle mě jen ten můj účinější Very Happy

5Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Sun Nov 07, 2010 5:08 pm

Lipanek



Very Happy Je to možný, možná si dva cvičný kusy objednám a dám vědět...
Někde jsem viděl CQB Airsoft Grenade za 27,- / Kus a ty byly hodně dobrý Smile

6Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Sun Nov 07, 2010 5:16 pm

redhot

redhot
představený uživatel

Tyhle granáty sme zkoušeli a je to hodne shit, rána z toho je jako kapslikovky, učinej absolutně nulovej. Lepší fakt vyrobit... nebo pokud se ti stim nechce vyrábět, tak ti jich třeba par někdo udělá za cenu materialu a trochu tý práce....

http://www.seals.asteam.cz/

7Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Sun Nov 07, 2010 5:25 pm

Lipanek



Tak tady nejde až tak o tu práci jako o tu estetiku ale pokud je to vyloženě krumpl jak píšeš, tak to kupovat nebudu....

Největší problém = Ta rulička Very Happy

8Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Sun Nov 07, 2010 6:08 pm

Mates

Mates
představený uživatel

hele vyrábíme s kámošem jeden za dvacku Very Happy

9Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Sun Nov 07, 2010 7:53 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Když si ho vyrobíš tak tě to bude stát akorát - 1kč za krabičku sirek, 1kč za kroužek na klíče, do 5kč za petardu a kolem dvacky za hrách, kterej ti vystačí tak na 3-5 granátů (ten jsem dřív používal, teď mi kámoš nosí z práce takový granule)... A ruličky, lepidlo a nějakej ten kartón so toho nepočítám... a když si ho vyrobíš tak pěkně jako to dělám já, tak to má účinej poloměr patnáct metrů Smile tak mě napadá, že bych mohl vyrobit fotonávod Smile

10Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Sun Nov 07, 2010 8:31 pm

Mates

Mates
představený uživatel

jak řekl maršál (zkráceně)-lepší a levnější je vyráběnej Very Happy

11Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Mon Nov 08, 2010 3:47 pm

Nik (Kouťas)

Nik (Kouťas)
představený uživatel

Maršál napsal:Když si ho vyrobíš tak tě to bude stát akorát - 1kč za krabičku sirek, 1kč za kroužek na klíče, do 5kč za petardu a kolem dvacky za hrách, kterej ti vystačí tak na 3-5 granátů (ten jsem dřív používal, teď mi kámoš nosí z práce takový granule)... A ruličky, lepidlo a nějakej ten kartón so toho nepočítám... a když si ho vyrobíš tak pěkně jako to dělám já, tak to má účinej poloměr patnáct metrů Smile tak mě napadá, že bych mohl vyrobit fotonávod Smile

No proč ne, jen sem dej ten fotonávod aspoň se lipánek něco přiučí...

12Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Mon Nov 08, 2010 5:40 pm

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

pro mě je chyba tadytěch granátů, že si to nemužu pčidělat na sumky........kdyby nekdo vymyslel jak to přidělat na klasický LC sumky(ty sice nemam ale systém je těměř stejný, jen trochu lepší Very Happy) ať mi dá vědět

13Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Mon Nov 08, 2010 6:03 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Vais Tomáš napsal:pro mě je chyba tadytěch granátů, že si to nemužu pčidělat na sumky........kdyby nekdo vymyslel jak to přidělat na klasický LC sumky(ty sice nemam ale systém je těměř stejný, jen trochu lepší Very Happy) ať mi dá vědět
Myslíš těch vyráběnejch nebo kupovanejch? Já si vždycky vypomůžu izolačkou Very Happy A jakej je systém LC sumek? něco jako molle?

14Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Mon Nov 08, 2010 6:18 pm

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

myslím vyráběné.

a k neznalosti LC sumek a LC vystroje se radeji nebudu vyjadřovat. dyt delas americany!! LC byl systém používanej američany asi 15 let někdy od roku 1975 až do přelomu 80/90 let kdy se zacaly nasazovat LBV vesty. jde o normální sumky na M16 uchycené Alice klipama

http://www.majordads.com/wp-content/uploads/wpsc/product_images/M16%20Ammo%20Pouch.jpg

15Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Mon Nov 08, 2010 6:27 pm

Anonymní


Anonymní

nehledě na to že tu sumku stále používá velká část US ARMY,NAVY atd. i v dnešní době

16Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Mon Nov 08, 2010 9:11 pm

redhot

redhot
představený uživatel

Pro vaise: ja mam vymyšlenej system jak stavet granáty přimo do tehle sumek, jeto jeste levnější, min pracný a učinek 30m Smile ozvi se a proberem to

http://www.seals.asteam.cz/

17Granát na AS - kupovaný Empty Re: Granát na AS - kupovaný Tue Nov 09, 2010 9:14 am

Marshal

Marshal
představený uživatel

Jo tak tenhle systém znám. Jen jsem nevěděl jak se jmenuje.. sorry že jsem se zeptal Rolling Eyes

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru