Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Uniforma AČR vz. 95

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Uniforma AČR vz. 95 Empty Uniforma AČR vz. 95 Mon May 03, 2010 6:58 pm

Sickboy

Sickboy
představený uživatel

Jaké máte zkušenosti s nákupem použitých uniforem vz. 95 přez internet? Chci si 95ku koupit, ale bojim se, aby nebyla moc vybledlá

2Uniforma AČR vz. 95 Empty Re: Uniforma AČR vz. 95 Mon May 03, 2010 7:08 pm

lukin.b HSK

lukin.b HSK

Stephen napsal:Jaké máte zkušenosti s nákupem použitých uniforem vz. 95 přez internet? Chci si 95ku koupit, ale bojim se, aby nebyla moc vybledlá


jestli ti mužu poradit použity veci si raci kup nekde osobne v obhode kdys zrovna kolem pojedes nejakeho army shopu tak si mužes i vybrat jen pokud si trpelivejsi jinak s nakupem pres interned bych koukl na AUKRO a pockal si na nejaky mas to s fotkou a td... z internetovych shopu bych si osobne moc pouzite veci nekupoval

(omlouvam se za chyby Very Happy )

3Uniforma AČR vz. 95 Empty Re: Uniforma AČR vz. 95 Mon May 03, 2010 8:08 pm

Eis...

Eis...

Moje skušenost stím je velmy dobrá, teda spíš s jedním konkretním obchodem jsem spokojen ostatní bych v tomdle směru už asi ani neskoušel. Mluvím tu o www.armypoint.cz Obědnával jsem odtamtud tři komplety. Všechny skutečně dobrý stav. Inzerují že jsou lehce použité vyřazené například prootže je majitelé špatně skádali a tak vznily ohiby tam kde být nemají. Což nás asi trápit nemusí. A mam skušenost stím že pokud obědnáš kalhoty+blůzu(kabát) zaroven a né třeba jednou to a pak to. Tak dostaneš i barevně ladící kusy. A ne jiné odstíny. Ale je to jen má skušenost.

4Uniforma AČR vz. 95 Empty Re: Uniforma AČR vz. 95 Sun May 09, 2010 6:40 pm

Sickboy

Sickboy
představený uživatel

Nakupoval ste někdo odsud: http://www.earmyshop.cz/eshop/obleceni-a-obuv/bluzy-kosile-bundy-vlozky/bluza-vz-95-pouzita.html ??? 95ky celkem levný, ale aby to nebyl nějakej šunt

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru