Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Boty,vesta a batoh

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Boty,vesta a batoh Empty Boty,vesta a batoh Tue Nov 24, 2009 7:10 pm

Sgt. Gary Gordon

Sgt. Gary Gordon

Zdravim,shanim nejake pohodlne veci na soft a to: boty,vestu a batoh.Jestli mate nejake zkusenosti s nekterymi produkty tak prosim to sen hodte.Dik moc

2Boty,vesta a batoh Empty Re: Boty,vesta a batoh Tue Nov 24, 2009 7:27 pm

Forest


Admin
Admin

a co si představuješ konkrétně? dost často se pohodlnost odvíjí od toho, kolik do toho chceš vrazit, taky záleží na tom, do jaký armády děláš a zdali se chceš držet nějaký podobnosti, nebo jestli ti to je úplně jedno, rozhodně to chce taky preference co od toho očekáváš, např. co do toho vůbec chceš rvát (v případě taktiky) - na jaký zagary, apod...

... není problém ti poradit, ale zas aby si tady lidi nevyplapávali prsty a ty si měl přitom úúúúplně jinou představu

3Boty,vesta a batoh Empty Re: Boty,vesta a batoh Tue Nov 24, 2009 7:37 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Hele, já mám už dva roky bágl od ťamana z Úpický Veroniky Very Happy A navíc mu nefunguje zip, zařezávají se od něj popruhy do ramen a ještě by se toho naslo hodne, jestli chceš tak se domluvíme a je tvůj Smile Pak mam ještě starý lyžáky, sou docela pohodlný, taky se můžeme domluvit Very Happy

4Boty,vesta a batoh Empty Re: Boty,vesta a batoh Tue Nov 24, 2009 7:42 pm

Forest


Admin
Admin

Maršál Kutuzov napsal:Hele, já mám už dva roky bágl od ťamana z Úpický Veroniky Very Happy A navíc mu nefunguje zip, zařezávají se od něj popruhy do ramen a ještě by se toho naslo hodne, jestli chceš tak se domluvíme a je tvůj Smile Pak mam ještě starý lyžáky, sou docela pohodlný, taky se můžeme domluvit Very Happy


a vestu nemáš? Very Happy třeba nějakou cowbojskou... lol!

5Boty,vesta a batoh Empty Re: Boty,vesta a batoh Thu Aug 19, 2010 10:18 pm

Abak

Abak
představený uživatel

jakou maji lyžaky barvu?... heled jestli tu někdo budete mit cowbojskou vestu tak chci taky lol!

http://www.4-pzpr.wz.cz/

6Boty,vesta a batoh Empty Re: Boty,vesta a batoh Thu Aug 26, 2010 3:47 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Jo, vestu mam taky, ale je to velikost asi XS v barvě "vietnamwoodland". Má asi 8 minikapes Very Happy A jestli chcete bejt fakt hustý kovbojové, můžu na půdě najít kapslíkovku Smile Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Batoh v UCP

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru