Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pokračování změna zákona pro lidi

+2
Matt 3pp
Mr.Freeman
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Pokračování změna zákona pro lidi Empty Pokračování změna zákona pro lidi Sat Jul 18, 2009 6:26 pm

Mr.Freeman

Mr.Freeman
představený uživatel

Předmět: Změna zákona Today at 5:15 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Zdravíčko admini chtěl bych s váma prodiskutovat jednu věc. V čera jsem mluvil s bratrancem z jižních čech, kterej prodává airsoft zbraně a lovecký zbraně. Ptal jsem ho jak se tady na foru řeší ten "Beran" a zákaz do lesa v uniformě jak tam někdo ptal. Bratranec mi říkal že nic takovýho neplatí ALE sou tu jiné věci, které je potřeba vědět a to: Airsoft spadnul do zákona o zbraních tzn. zbraň nesmí být nošena viditelně což už všichni víme, nový na tom je to že je to přísně postižitelný a to od 12-60 tis. kč. Dále osoby mladší 18ti let NESMÍ držet airsoftovou zbraň a to pod vysokou pokutou. Zbraň můžou příslušníci zabavit a vrátit ji rodičům a jde to snad i na sociálku. my už sme o tom s medvědem mluvili, napadlo nás zavíst jednoduchej formulář kterej bude tady na forku ke stažení, kterej si bude muset každej z těch dětí vytisknout a podepsat rodičema abychom když budem pořádat akce byli krytý když se něco stane. Pište vaše názory

Pokud dobře chápu zákon byl pouze o koupi zbraně a nošení se nevztahovalo na to a teď se vztahuje i nošení pod pokutou... a my máme donášet lístečky? nám kterým není 18 let_? ale teď mě zajimá když nás např,: odchytnou při hře tak nějaký lístek je nám(pro nás asi) na prd... že? to aby sme radši zdrhali king

no vidím to špatně jestli jsou TU policisté na nás nasr... tak nás nebudou při přemístěný po ulici šetřit i když bude přikrytá... zřejmě... Question

http://www.infantry.wbs.cz

Matt 3pp

Matt 3pp

No,podle mého názoru,je toto téma nekonečné a věčné..To by tě mohli chytnot v autě dám ku příkladu s mámou která tě veze na akci najdou tam kvéra ana sobě budeš mít maskáče to si asi řeknou to nebude patřit tomu rodiči to je miliony způsobů jak se dá ten člověk chytit...Třeba i když tady dáváme fotky z akcí..Tak tam jsme vyfocení s kvérama..No každopádně člověk porušuje zákony každý den..a to nejen zhleska softu tohle téma vlastně by se dalo říct zákony České Republiky se nikdy nevyřeší furt někdo hrát bude až vyrosteme my 13+ do věku kdy nám bude 18 tak budeme za vodou ale zase pod zákonem..Jenže zase bacha kdyby mý mámě nebo tátovi dali pokutu 60000 tak to si hodně dlouho na prdel nesednu a do mých vytoužených 18 let si budu muset počkat buďme rádi že se nám zatím nic nestalo(ťukám na stůl nebojte:-)
..................................................................................................................................................
Jinak k těm lístečkům mě by to ani nevadilo jenže to je tak jednoduchý si to vytisknout a podškrábnout to svým písmem..Jinak nevím nevím jestli by to policii stačil kousek formuláře..No,uvidíme třeba ANO

http://www.sgi.7x.cz

jirpa


představený uživatel

Pokud dobře vím, tak dřív to bylo tak, že pokud s nezletilýma byl někdo dospělý tak by s tím neměl být problém. Jestli se to teď změnilo, to nevím. A co se týče zabalených zbraní na veřejnosti, to je snad jasná věc.

Matt 3pp

Matt 3pp

Jenže ta zbraň se nesmí doslova a do písmena držet pokud to tak chápu..takže ti ani ta punčocha(vak)žádnej nepomůže..Mě se to prostě nelíbí podle mě zakazujou až moc věcí... affraid

http://www.sgi.7x.cz

Tommy - 10th MD

Tommy - 10th MD

Matt 3pp napsal:Jenže ta zbraň se nesmí doslova a do písmena držet pokud to tak chápu..takže ti ani ta punčocha(vak)žádnej nepomůže..Mě se to prostě nelíbí podle mě zakazujou až moc věcí... affraid
hele ale když si to vezmeš tak ja to trochu i chápu všude se probíra kinders kteří si stříli jen tak na ulici a to před lidma a někdy i do lidí jaj jinak by to PČR měla řešit oni nebudou brýt ohledy jestli hraješ airsoft nebo stříliš na ulici je jednoduší to omezit věkově než nějak podle využití....

http://www.mountain.wbs.cz

6Pokračování změna zákona pro lidi Empty Re: Pokračování změna zákona pro lidi Sun Jul 19, 2009 12:30 pm

Anonymní


Anonymní

dodržujte tyto body
1.- skryté nošení - zbran zabalena do čehokoli až do příchodu na místo(les,domov atd.)
2.- zásobník nezasouvat do šachty
3.- nestřílet po lidech z oken,u baráku a v podobných místech,v lese po civilistech

a nechat si napsat na kus papíru něco ve smyslu že rodič XY bere na vědomí že malej XY dostal k provozování airsoftu AS zbran a je obeznámen i s rizikem úrazu které tato zbran může způsobit jemu nebo někomu jinému(podlitiny,při nepoužívaní ochranných brýlí i poškození očí,poškození zubů atd.)

protože v opačném případě se může stát že když já někomu mladšímu ustřelím zuby tak ponesu následek já,přičemž si za takovou věc-nehodu může dotyčný z velké části sám,nehledě nato že by mě doma navštívila rodina dotyčného a ta by dostala pořádné kázání o bezpečnosti a provozu AS zbraní a chovaní dotyčného který se v daném případě smál a přitom došlo k poškození zubů

7Pokračování změna zákona pro lidi Empty Re: Pokračování změna zákona pro lidi Sun Jul 19, 2009 10:20 pm

Čtvrťa - HSK

Čtvrťa - HSK
představený uživatel

Myslím si, že je to divnej nápad, aby jste byli vy krytí tím, že napíšeme a podepíšeme nějaký papír, jelikož vy za nás zotpovědnost nemáte, ne?

http://www.hsk.ctvrta.cz

Mira



Mě to příjde jako velmi dobrý nápad. Předchází minimálně tomu, že kdyby náhodou nějaký starší hráč omylem vystřelil oko jinýmu (co nemá 18), tak by pak snad rodíče toho dotyčnýho nehonili po soudech za obližení na zdravý své ratolesti. On to vážně takhle je asi čekání na průser a co si budem povídat, nemůžem vědět, že rodiče mladších hráčů vědí co se jejích ,,dětem" může stát.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru