Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Reflexni vesty...

+9
Lubos
Fiš
Šáfa
Dědus
Hrobař
jirpa
Olda
Forest
Medvěd
13 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Reflexni vesty... Empty Reflexni vesty... Thu Apr 30, 2009 8:44 pm

Medvěd

Medvěd
představený uživatel

Na dost akcich se stava,ze dojde ke konfliktu kvuli strelbe do mrtvol.Aby se temto problemum predchazelo,navrhuji,zde na trutnovsku zavest zvyk pouzivani reflexnich vest mrtvolami.Tak uz nemuze dochazet k rozporuplnym situacim a tudiz tzv.zle krvi.Myslim ze vetsina hracu AS neni financne tak na dne,aby nemohla investovat 50Kc.A argument:tahat to sebou...neobstoji.Radne slozena vesta se vejde do vetsiny kapes,a tech ma kazda uniforma,vesta,bandalir atd.dost.Ja sam od 1.5.2009 jdu prikladem.A timto tez apeluji na organizatory akci-trvejte na pouzivani techto vest,rozhodne to neni na skodu.

2Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Thu Apr 30, 2009 8:54 pm

Forest


Admin
Admin

No, mě se to moc nelíbí, byl sem na akcích kde byly reflexky povinné a zrovna moc mi nepřišlo příjemné procházet jako nějakej "svítič" lesem, nehodí se to, ale pravdou je, že to svůj účel plní což je KLAD, který porazí všechny zápory...

Tady je velice zajímavej ČLÁNEK (link) od 2. SZN, myslím si, že pro nezasvěcené v této tématice může být jeho přečtení jenom přínosem... Smile

3Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Fri May 01, 2009 1:14 am

Olda

Olda
představený uživatel

Já sem to zažil na 1 akci kde bylo dost lidí, a myslím že je to dobrý nápad, jelikož nedochází k hádání, zda je mrtvej nebo ne. Jsem pro!Wink

http://www.sgi.wbs.cz

4Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Fri May 01, 2009 5:37 am

Anonymní


Anonymní

No já bych v tom uř radši rovnou hrál,jak debil to oblíkat a furt slíkat to je hnus,a vypadat jak šašek a svítit jak broučci z večerníčku lecerničkami to mi připadá kravina,to se radši pohádam,pobiju a je to Exclamation Cool

5Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Fri May 01, 2009 5:56 am

jirpa


představený uživatel

vojta napsal:No já bych v tom uř radši rovnou hrál,jak debil to oblíkat a furt slíkat to je hnus,a vypadat jak šašek a svítit jak broučci z večerníčku lecerničkami to mi připadá kravina,to se radši pohádam,pobiju a je to Exclamation Cool

Když tu vestu držíš v ruce a ruku zvedneš tak je to taky dost vidět.

6Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Fri May 01, 2009 8:11 am

Medvěd

Medvěd
představený uživatel

Jirpa:Uz jsem myslel ze to budu muset napsat sam,ale je videt ,ze nekteri lide maji mozek a umi ho pouzit. Very Happy Jinak se ta vesta taky da prehodit pres rameno a myslim ze se urcite da najit i vic zpusobu.

7Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Fri May 01, 2009 8:23 am

Forest


Admin
Admin

Medvěd napsal:Jirpa:Uz jsem myslel ze to budu muset napsat sam,ale je videt ,ze nekteri lide maji mozek a umi ho pouzit. Very Happy Jinak se ta vesta taky da prehodit pres rameno a myslim ze se urcite da najit i vic zpusobu.

co sem tak koukal, tak moc lidí si to na sebe nebere, prostě si to hodí na rameno, nebo na zbraň a tu zvednou, ale jednou z vychytávek je navlíknout si to "zádama vesty na břicho", prostě jen prostrčíš ruce a na zádech zapnutí neřešíš... je to rychlí a označenej seš úplně ideálně... bounce

8Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Fri May 01, 2009 9:12 am

Hrobař

Hrobař
představený uživatel

víc mě vyhovuje sundávání čepic ......proto bych spíše byl že KAŽDÝ bojovník(ce) nechť nosí pokrývku hlavy (šátek bych jako pokrývku nebral) a mrtvej si jí jednoduše sundá

9Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Fri May 01, 2009 11:38 am

Dědus

Dědus

Souhlasim s Hrobařem, ale Jirka má zase dobrej nápad taky, při AS, kolikrát ani hlava vidět někdy, když se někde válíš... Takže k vestám, já jsem pro. A udělá se třeba nějaký hromadný kup např. jako se střelivem od Krugiho? Nebo si to každej individuelně zařídí ať chce jak chce??

10Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Fri May 01, 2009 6:56 pm

Medvěd

Medvěd
představený uživatel

Myslim ze individualne si asi kazdej skoci do mesta,maj to na kazdym rohu...

11Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Sun May 17, 2009 9:00 am

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

u nas ji prodavaj i u vetraku cca za 30 korun,mam ji uz asi pul roku a zatim je porad jako nova a to sem ji pouzil uz na mrte akcich

12Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Sun May 17, 2009 6:30 pm

Fiš

Fiš

no taky něco písnu, když jsem poprvý slyšel že si na akci musíme brát reflexní vesty tak jsem říkal že to je ta největší píčovina ať se jdou vysrat ale můžu říct že během tý akce se mi to v palici začalo překrucovat a nic lepšího není, ty mrtvoly vidíš už na dálku takže nemusíš tápat že něco slyšíš nebo koukáš a kreješ se za stromem a pak čumíš že nehrajou prostě bezvadná věc, hlavně nemusíš mít celou vestu v kapse ale stačí vystřihnout nějakej kus co si dáš na hlavu nebo na zdviženýho kvéra stačí 50x50cm nebo i menší to je fuk

13Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Sun May 17, 2009 6:41 pm

Lubos

Lubos
Admin
Admin

jo je to krásný nápad a ideální jelikož dejte ruku na srdce kolikrát člověk sejme omyslem mrtvolu jelikož někde cajdá a pak jsou z toho jen hádky a navíc jsou tací hlavně mladší hráči v mém okolí kteří ještě nejsou na mrtvolišti a už maj sundané brýle což by se mělo radikálně řešit brýle sundávat až po akci

14Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Mon May 18, 2009 5:01 am

dark wolf

dark wolf
představený uživatel

Je hojně rozšířeno - při smrti sundat pokrývku hlavy.
Ale když někdo nosí taktické brýle na helmě,
může to být trochu problém. Pro něj žlutá reflexní
vesta je jediné, pohodlné a nejlepší řešení ...
Jsem proto aby se to zavedlo ve velkém Arrow

Zde se diskuze na toto téma rozvedla trochu více:
http://www.asportal.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=179&sid=30122bc31c5d48b5c6b0a37d0ebd8304

15Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Mon May 18, 2009 5:20 am

Lubos

Lubos
Admin
Admin

no hele ono to je rozšířený tedy u nás tam je to dokonce poviný pro všechny ale nevím jak u vás

16Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Sat Jul 11, 2009 7:11 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

já jsem jednoznačně pro!!!ale už jsem se setkal s jedincema,kteří tu vestu měli na akci,ale jako mrtvoly ji nepoužili

17Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Mon Jul 13, 2009 8:08 am

Čtvrťa - HSK

Čtvrťa - HSK
představený uživatel

Taky jsem pro ....

http://www.hsk.ctvrta.cz

18Reflexni vesty... Empty Re: Reflexni vesty... Sat Jul 18, 2009 10:09 am

Marshal

Marshal
představený uživatel

Já už ji používam docela dlouho... Smile

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru