You are not connected. Please login or register

ASArmory: AS zbraně, střelivo a příslušenství - nabídka

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

Gary

avatar
představený uživatel
Prodej airsoftových replik zbraní, střeliva a příslušenství. Pro oblast Trutnova a jeho okolí do 5 km provádím dodání objednaného zboží zdarma na místo určené zákazníkem (v odpoledních a podvečerních hodinách). Platba v případě takové dodávky se realizuje na místě v hotovosti. V případě výběru dodání poštou je účtováno poštovné dle ceníku České pošty a platba je realizována na dobírku.

Do budoucna se připravuje e-shop. Ceník mohu zaslat e-mailem. Zatím neobsahuje celou nabídku, tato se bude postupně rozšiřovat. V případě zájmu o zboží, které není součástí zaslaného ceníku, je možné jej objednat individuálně na dotaz (v případě, že jej dodavatel má v nabídce). Záruka je standardně 2 roky od data koupě, vyjma dílů a příslušenství, na které se z povahy věci vztahuje ze zákona záruka kratší (např. akumulátory apod.).

Zaměření především na oblast Trutnovska. Delší lhůta dodání (96 - 168 hod.) je kompenzována dodáním zdarma (ve vybrané lokalitě Trutnova) a nižší cenou.

V případě zájmu o zaslání ceníku mě kontaktujte na e-mailu: asarmory@gmail.com

S pozdravem

Gary

Zobrazit informace o autorovi http://www.delta-trutnov.com

Gary

avatar
představený uživatel
Na skladě kuličky G&G 0,25g. Balení 4.000ks (220,- Kč) a 1.000ks (85,- Kč). Rovněž zásobníky pro M4/M16 - typ PMAG, barva černá a světlehnědá, 300 ran (225,- Kč).

Brzy budou naskladněny kuličky ICS.

Zobrazit informace o autorovi http://www.delta-trutnov.com

Gary

avatar
představený uživatel
Kuličky ICS na skladě.

Zobrazit informace o autorovi http://www.delta-trutnov.com

Sponsored content


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru