You are not connected. Please login or register

jak zapalit více petard najednou?

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 jak zapalit více petard najednou? za Thu Feb 19, 2009 4:06 pm

Stislav - HSK

avatar
představený uživatel
Také řešíte tento problém?Dojdou megy ,ale máte třeba šoguny a nebo korzáry a víte, že když dáte třeba tři tak to má ješte lepší efekt jak mega. Jak je zapalit všechny? Takže jednoduchej postup :je potřeba mít jednu římskou svíci jakoukoliv, kterou rozkucháte získáte z ní velmi dobře a rychle hořlavou směs ,malý kuličky to jsou ty světlice co z toho lítají a knot cca 38-40cm. Nyní vemte trochu směsi ,zaleží na vás kolik ,ale stačí fak málo, nějak na pevno ji přidělejte k špičkam petart, aby pokrývala špičky všech petard, potom už stačí prostrčit knot, tak aby byl aspoň 0.5cm ve směsy a upevnit ho, aby nevypadl. Kdyby měl někdo zájem můžu napsat více, je to jen tip s pozdravem stislav ps:da se to doplňovat o různej hrách něco čím se to hodí atd..

Zobrazit informace o autorovi

2 Re: jak zapalit více petard najednou? za Thu Feb 19, 2009 4:34 pm

Anonymní


Anonymní
hlavně opatrně,jaká koli úprava samo doma se může stát osudnou(různé poranění končetin-škrábance,potrhaná kůže či celé části prstu atd.popaleníny končetin nebo očí)takže pokud mohu radit neexperimentujte s něčím co už je samo o sobě velice zrádné Exclamation

3 Re: jak zapalit více petard najednou? za Thu Feb 19, 2009 4:37 pm

Stislav - HSK

avatar
představený uživatel
SOUHLASÍM S KOFIM JA SEM TO DĚLAL V RUKAVICÍCH A BRÍLICH A OBLEČEN ASI DO TŘÍ VRSTEV OBLEČENÍ KULI STŘEPINÁM NA BEZPEČNOST DBEJTE PŘEDEVŠIM DELEJTE TO NA POVRCHU KTERÝ NENÍ VODIVÍ Z DUVODU TŘENÍ.

Zobrazit informace o autorovi

4 Re: jak zapalit více petard najednou? za Thu Feb 19, 2009 4:52 pm

Anonymní


Anonymní
jinak mohu potvrdit z osobní zkušenosti že pokud se to přežene můžete i z pár malejch peterd udělat pořádnou nálož a oco šlo - na učnáku se takto krátil čas pokud se nevěnovalo lenoře nebo učení a při rozebrání X petard jse obsah smíchal s jinejma a tak se obohatil a ještě pomocí lepících pásek usměrnil směr tlakové vlny a poté co byl problém s jedním mladším klukem jse mu to těsně před spaním hodilo mezi nohy a dotyčný se vzdálil do bezpečí a čekalo se co se stane,tan chlapák měl spálenou deku a rozpůlenou postel a dostatečné varování že se má chovat lépe jinak byl bez zranění(a nebudu uvádět kdo ten dotyčný takto mutoval petardy,ale zopakoval to ještě jednou pač dotyčný kluk si to nevzal k srdci a další taková nálož mu byla podstrčena když šel na velkou takže pěkně mokrá prdel a obsah z ní byl i lehce vrácen(mísa přežila)

Sponsored content


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru