Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

jak zabránit mlžení brýlí

+3
Mills
Rampa
kuba(
7 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1jak zabránit mlžení brýlí Empty jak zabránit mlžení brýlí Sun Feb 19, 2012 10:29 am

kuba(

kuba(
představený uživatel

poraťte jak zabránit aby se my nemlžely brýle. Question

2jak zabránit mlžení brýlí Empty Re: jak zabránit mlžení brýlí Sun Feb 19, 2012 12:54 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

kuba( napsal:poraťte jak zabránit aby se my nemlžely brýle. Question

Mlžit se budou vždy, zajdi k optikoj, určitě ti nabídne spray proti mlžení ale funguje jen do jisté míry...
Vyzkoušet můžeš třeba i máslo, čím více mastný povrch tím méně mlžení, ale zase to rozostřuje vidění...

3jak zabránit mlžení brýlí Empty Re: jak zabránit mlžení brýlí Sun Feb 19, 2012 6:25 pm

Mills

Mills
představený uživatel

Jednou se mi dostal do ruky sprej proti zamlžení brýlý. Vydrželo to půl akce, a pak se začli pro změnu zase rosit. Je to z bláta do louže.

4jak zabránit mlžení brýlí Empty Re: jak zabránit mlžení brýlí Sun Feb 19, 2012 7:40 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Tenhle mám na eagle guns: Kód zboží: 100195
Největší spokojenost ;-) Pravda že cca po dvou hodinách musíš znova nastříkat, ale oproti permanentnímu mlžení za do budeš až doprdele rád ;-)

5jak zabránit mlžení brýlí Empty Re: jak zabránit mlžení brýlí Sun Feb 19, 2012 8:45 pm

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Pravé tlačítko - kopírovat adresu odkazu/obrázku.

http://www.eagleguns.cz/shop/index.php?p=polozka/antifog-spray-8oz-(majik)#

6jak zabránit mlžení brýlí Empty Re: jak zabránit mlžení brýlí Sun Feb 19, 2012 9:51 pm

Abak

Abak
představený uživatel

Tak přidám svoji zkušenost do placu:
Brýle se mlžily, mlžej a mlžit budou. Soft už nějakej ten pátek dělám a nejlépe se osvědčili brýle ESS Ice. Používal sem dříve krom jinejch ty brýle ačr 2000(?) a jelikož sou dost mohutny skla tak se mlžili ještě více. ESS Ice mají velice úzký profil na výšku a tak je lépe umožněno proudění vzduchu. Ess dává standardně ke všem brýlím i takovej hadřik zabraňovani mlženi, ale jako všechny tyhle fígle bud to funguje krátkodobě nebo vůbec Very Happy...
Co se týše taktických brýlí tak jsem měl ESS tactical thermal a mlžili se jak svině, jakož všechny taktický brýle při větším pocení a aktivitě...

Celkově bych v mlžení brýlí neviděl nějakej zásadní problém... Záleží také na dýchání jedince a tím nemyslím jak moc lapá po dechu, ale jak vypouští vzduch ústy... Mnohokrát sem viděl že při větší námaze si lidi "foukaj pod brejle"... Mimoto střelecké brýle nosí i vojáci v poli a problém v tom nemají...

http://www.4-pzpr.wz.cz/

7jak zabránit mlžení brýlí Empty BRÝLE Thu Mar 01, 2012 10:47 am

JM


představený uživatel

Já používám brýle za 100kč, stačí je umít tuhým mýdlem a nemlžíse Smile

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru