Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

brýle s mřížkou

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1brýle s mřížkou Empty brýle s mřížkou Sun Feb 19, 2012 8:11 am

kuba(

kuba(
představený uživatel

zdar chlapy mám na vás prosbu jaké máte zkušenosti s brýlemi s mřížkou?? jak je přez ně vydět ??

www.eagleguns.cz kod: 102138

2brýle s mřížkou Empty Re: brýle s mřížkou Sun Feb 19, 2012 9:44 am

Marshal

Marshal
představený uživatel

Konkretne s temahle zkusenost nemam. Ale mrizkovy jsem pouzival asi 2 roky.. Videt je pres to malicko zkreslene (nic pro lidi co na dalku hur videj..), hlavne kdyz je sero, tak je videt hodne blbe. Ale i pres to jsem je pouzival, ptz se zkratka nemuzou zamlzit. Jen kdyz je fakt velky vedro, muze se ti stat ze ti po ty mrizce zacne stejkat pot.
Kdyz jsem je doma testoval, tak vydrzely strelu ze vzduchovky ze vzdalenosti 1,5metru. Diabola se sice zaryla mezi mrizky a ty na sobe udelaly ,,bouli", ale asi vy neproletela. Spis by hrozilo ze se ten projektil roztrosti na maly kousicky ktery uz by oko zasahnout nemely.

Jinak na airsoftmorava.cz jsou tusim ze za polovic Wink

3brýle s mřížkou Empty Re: brýle s mřížkou Sun Feb 19, 2012 10:25 am

kuba(

kuba(
představený uživatel

ok tak to pro mě není. páč na dálku moc nevidím.


prosím o smazání příspěvku děkuji.

4brýle s mřížkou Empty Re: brýle s mřížkou Sun Feb 19, 2012 10:26 am

Tompson

Tompson
představený uživatel

brejle s mřížkou jsem taky jeden čas používal.Koukalo se mi přes to dobře.Jediná výhoda je,že se nemlžej,ale když zafouká vítr a vlítne ti prach a písek do očí,to je fakt lahůdka Very Happy podruhý bych si je už nekoupil.

5brýle s mřížkou Empty Re: brýle s mřížkou Sun Feb 19, 2012 11:09 am

Marshal

Marshal
představený uživatel

S tim prachem to je pravda no.. Každopádně jestli chceš brejle co se nemlžej tak si kup TYHLE . Já je mám ( jsou i na fotce mýho avataru) a nemůžu si ztěžovat. Akorát se ta vnitřní strana skel dá snadno poškrábat, takže musíš bejt docela opatrnej. Přední skla jsou v pohodě, tam můžeš nasypat dávku z metru a pohoda..
Jsou ale dělaný k nošení pod helmu.. I když já ji nikdy nenosil.

Diskuzi bych nemazal, když někdo bude mít podobnej dotaz, aspoň se zas nemusí zakládat téma...

6brýle s mřížkou Empty Re: brýle s mřížkou Sun Feb 19, 2012 11:50 am

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

http://www.eagleguns.cz/shop/img/katalog/acm-bryle-ocel-sit-black.jpg

Tyto mřížkované brýle mám a jsou skvělé tím, že se nemohou zamlžit, což je veliká výhoda. Ovšem viditelnost v nich, při běžném denním světle je cca o 20% horší, než při čirých brýlých (které nejsou zamlžené xD). Pokud je šero, nebo tmavší les je viditelnost v nich zase o dost horší, ale stále se v nich dá relativně dobře hrát. Osobně nosím ještě náhradní čiré, kdyby se přez to už nedalo dívat Smile
Ty mřížky asi jen těžko prostřelíte softkou, ale jak už bylo řečeno, prach, nebo třeba i rozmázlá kulička, se může do očí hravě dostat skrze mřížky.
Takové plastové "držáčky" které drží k brýlím tu gumu, jsou lehce zlomitelné, osobně jsem to vyřešil pouhým nahrazením za párátko a trošku lepidla Very Happy a drží to lépe než v oryginálu Smile



7brýle s mřížkou Empty Re: brýle s mřížkou Sun Feb 19, 2012 9:35 pm

SErgei

SErgei
představený uživatel

taky tyhle brejle mam a nemuzu si stezovat protoze se nemlzej, nejak zkresleni obrazu jsem nepocitil, viditelnost za normalniho svetla je dobra ale jak se zacne smrakat tak je to horsi, ale asi taky hodne zalezi jak kdo vidi...ja s nima odehral celodenni akci az nekde do 6 vecer a hlavne sem se moh soustredit na boj a ne nekde porad otirat Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru