Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Nepravidelny soft pro odreagovaní a cvičení

+2
Abak
Longbowman
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

Longbowman


představený uživatel

Zdarec, hraju v okoli Trutnova s kamosema max ve ctyrech lidech kdyz se sejdem,hrajem jen tak pro zabavu a aby jsme se zlepsili Smile , tak bych rad uvital kdyby nekdo se pridal, hrajem spis o vikendech, kdyz se domluvime.Zbran muzu pujcit.

Abak

Abak
představený uživatel

Jestli sem tě dobře pochopil, tak ti nejde o další členy do teamu, ale o lidi, kteří by si chtěli jít zastílet... Zkus naplánovat nějakou střílečku do připravovanejch akcí a třeba se někdo chytne, poslední dobou se nic nekoná... dříve se dycky sešlo dosti lidí na odreagování Wink

http://www.4-pzpr.wz.cz/

Longbowman


představený uživatel

No jo, je to snad i v popisu Smile S tim naplanovanim je to slozitejsi jelikoz se domlouvame vzdy na posledni chvily nebo fakt den dva dopredu

Forest


Admin
Admin

Longbowman napsal:No jo, je to snad i v popisu Smile S tim naplanovanim je to slozitejsi jelikoz se domlouvame vzdy na posledni chvily nebo fakt den dva dopredu

spousta stříleček tu vznikala den/dva dopředu... když chce někdo vymyslet něco složitějšího, zabere to "DOBU" času, když chce někdo jít jen CTF, TDM, tak stačej dvě věci, KDY A KDE => kdo chce, tak dorazí

Longbowman


představený uživatel

ted tu byla akce na stachelbergu, rekl jsem kamosovi a vyjeli jsme jeste jsem se ptal den predem toho dotycnyho na info a jestli to opravdu plati.akce byla nekdy od pul desaty a frajer mi psal v jednu ze se akce zrusila, takze jsme tam jeli nevedeli ze tam nikdo nebude a jeste jsme tam chodili k pevnosti jestli tam nekdo nahodou neni.Takze mam takovou neprijemnou zkusenost

Forest


Admin
Admin

Longbowman napsal:ted tu byla akce na stachelbergu, rekl jsem kamosovi a vyjeli jsme jeste jsem se ptal den predem toho dotycnyho na info a jestli to opravdu plati.akce byla nekdy od pul desaty a frajer mi psal v jednu ze se akce zrusila, takze jsme tam jeli nevedeli ze tam nikdo nebude a jeste jsme tam chodili k pevnosti jestli tam nekdo nahodou neni.Takze mam takovou neprijemnou zkusenost

taky jsem jednou dorazil na akci a tam byl sám organizátor, byť bylo potvrzeno dost lidí, ale to tak bejvá Very Happy je to vo lidech, každopádně čím víc lidí je do začátku, tím víc dalších se chytne (viz. Krugi, co jeho akce, to byl vždycky pevnej základ tak 10 lidí.... taky dřív když se pořádali Munischaky/Ruský hroby, tak číslo počtu nebylo v lidech, ale v jednotkách a to bylo obzvlášť dobrý, trocha nejistoty co za zabijáky na nás čeká a jistota organizovanosti těch lidí), pokud někdo šoupne pořádám akci a nikoho nemá nasmlouvanýho, tak jsou lidi kritický řekl bych, protože tam bude málo kachen na střílení

Longbowman


představený uživatel

Jo jasny to tak bejva...no vidim ze se aspon nekdo chyta.Neznam tady ty akce u vas nemuzu k tomu nic rict:) budu to zkouset, pokud by nekdo dorazil budem jen radi

Forest


Admin
Admin

Longbowman napsal:Jo jasny to tak bejva...no vidim ze se aspon nekdo chyta.Neznam tady ty akce u vas nemuzu k tomu nic rict:) budu to zkouset, pokud by nekdo dorazil budem jen radi

myslím že se určo někdo najde, rozhodně zkoušej Wink

chroner

chroner
představený uživatel

Tak určitě bych si šel zahrát. Nejlepší by bylo se dohodnout někde kam by se dalo dobře dostat . Jednou sem byl na akci někde buchví kde a jenom cesta i když to bylo cca 25km od mého bydliště mě zabrala 1,5 autobusem . Ale u Trutnova nevidím problém.

Longbowman


představený uživatel

Nejvic hrajeme v oblasti jak se jede od byvale porodnice na rokytnik tak za serpentynama je parkoviste tam kousek mame mistecka na hru a nad tim lomem.Dal jeste ted nedavno jsme byli poprve v libci kde jsme to omrkli a taky se nam libilo.A parkrat jsme byli u bunkru nad Lhotou.Podle toho v kolika pojedem muzem vzit nekoho autem z trutnova.Nebo muzete navrhnout nejaky misto sami.

Forest


Admin
Admin

Longbowman napsal:Nejvic hrajeme v oblasti jak se jede od byvale porodnice na rokytnik tak za serpentynama je parkoviste tam kousek mame mistecka na hru a nad tim lomem.Dal jeste ted nedavno jsme byli poprve v libci kde jsme to omrkli a taky se nam libilo.A parkrat jsme byli u bunkru nad Lhotou.Podle toho v kolika pojedem muzem vzit nekoho autem z trutnova.Nebo muzete navrhnout nejaky misto sami.

jj, to jsou všechno profláklý místa, ale kolem tý lhoty na bunkrech (hlavně popílkáč), to je něco

Longbowman


představený uživatel

No proflakly pro vas trutnovaky mozna jo, ale ja nejsem rodak, pochazim z daleka a sem jsem se pristehoval.Tyhle mista jsem si vytipoval sam, co jsem tady takhle poznaval.jen libec jsem se dozvedel tady

Forest


Admin
Admin

Longbowman napsal:No proflakly pro vas trutnovaky mozna jo, ale ja nejsem rodak, pochazim z daleka a sem jsem se pristehoval.Tyhle mista jsem si vytipoval sam, co jsem tady takhle poznaval.jen libec jsem se dozvedel tady

tak to jo, no a pár dalších perel v okolí tu ještě máme, možná nějakou inspiraci na místečka najdeš i v kategorii proběhlý akce (tady na forku)

Longbowman


představený uživatel

Jasny, uz jsem se tak koukal jednim okem po foru Smile

krakonoš

krakonoš
představený uživatel

Čau , taky se přidám. Tohle už sem tu psal taky , určitě bych taky šel si čas od času zařádit . Kolikrát je to lepší než oficialní akce . Navíc když už je pak parta a vi se kdo tam je tak je to i lepší , žafný zbytečný hádky a tak . Kdyžtak tady je mail a můžem to ešte pořešit co a jak . Bydlím v Úpici a v okolí můžu kamkoliv . j.honzera@seznam.cz

Salvator


představený uživatel

Ahoy bydlím v ČK, klidně mi dejte vědět na mail o nějaký akci nebo to dejte do plánovaných akcí na fórum. Nemám problém dojed k Trutnovu atd. Mohli by jsme si teď v létě někde zastřílet :-)

mail: peroutka.stepan@gmail.com

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru