Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

něco z telky (20. 8. 2011 19:28, autor: ČT24)

+5
redhot
Finecek
Šáfa
Fíla
Forest
9 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

Forest


Admin
Admin

Fíla


představený uživatel

No apoň tam z nás neudělali vandaly apod. jak to obvykle bývá.

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Vandaly sice ne, ale napadlo by tě před nima ještě střílet do plechovky od piva? Dobrý jsou taky komentáře lidí co tam choděj: "My se sem bojíme chodit", ale za nima je Vápenka, trošku divný ne? Stejně to tam byl samej malej smrad a většina z těch lidí tam nemá ani občanku...

Finecek


představený uživatel

Šáfa napsal:Vandaly sice ne, ale napadlo by tě před nima ještě střílet do plechovky od piva? Dobrý jsou taky komentáře lidí co tam choděj: "My se sem bojíme chodit", ale za nima je Vápenka, trošku divný ne? Stejně to tam byl samej malej smrad a většina z těch lidí tam nemá ani občanku...
Malejch smradů je ted' hodně , Přijed' se někdy podívat do Dvora Králové a poznáš jaký je to hrát airsoft tady. Proto jsem nedávno skončil. Rodiče koupěj k narozeninám 9 letýmu dítěti kalašnikov elektrickej a ten tady běhá po městě a střílí po všem co se hejbe, včetně zvířat apod. Týmy tady ve dvoře- Většinou děti kolem 9-14 let.

redhot

redhot
představený uživatel

Jeto špatný, ale mohlo to bejt ještě horší, tohle se dá ještě rozdejchat. Ale sou to dementi, když jim ještě předvedou jak sou ty zbraně strasně nebezpečný.

http://www.seals.asteam.cz/

Mr.Freeman

Mr.Freeman
představený uživatel

Finecek napsal:Rodiče koupěj k narozeninám 9 letýmu dítěti kalašnikov elektrickej a ten tady běhá po městě a střílí po všem co se hejbe, včetně zvířat apod. Týmy tady ve dvoře- Většinou děti kolem 9-14 let.

* jo kde jsou ty časy , kdy jsem šetřil jen ztoho ,že nám babička dala na vánoce 1 000Kč
a já si tak koupil zbraň tím , že jsem šetřil 7 let¨... albino

http://www.infantry.wbs.cz

Finecek


představený uživatel

Mr.Freeman napsal:
Finecek napsal:Rodiče koupěj k narozeninám 9 letýmu dítěti kalašnikov elektrickej a ten tady běhá po městě a střílí po všem co se hejbe, včetně zvířat apod. Týmy tady ve dvoře- Většinou děti kolem 9-14 let.

* jo kde jsou ty časy , kdy jsem šetřil jen ztoho ,že nám babička dala na vánoce 1 000Kč
a já si tak koupil zbraň tím , že jsem šetřil 7 let¨... albino
Moje řeč Very Happy

Lubos

Lubos
Admin
Admin

jo to je fakt já si koupil svoji druhou a do teď oblíbenou zbraň M15A4 TC v 15 letech a musel jsem na ní dělat celý měsíc raní a odpolední směny a jen tak tak mi to stačilo na kvér a baterku takže tý číňaní jsou v tomhle směru na hovno že si zbraň dovolí každý a ještě je silnější než značkový kvér v základu

Finecek


představený uživatel

Luboš napsal:jo to je fakt já si koupil svoji druhou a do teď oblíbenou zbraň M15A4 TC v 15 letech a musel jsem na ní dělat celý měsíc raní a odpolední směny a jen tak tak mi to stačilo na kvér a baterku takže tý číňaní jsou v tomhle směru na hovno že si zbraň dovolí každý a ještě je silnější než značkový kvér v základu
Pak když s tim ty malé děti střílí po ulicích po sobě bez brýlí, po psech a kočkách ,tak pak nemá jít soft dohajzlu když si na to pak lidi stěžujou.

jirpa


představený uživatel

Podle toho, co jsem slyšel na vápenku chodili beztak jenom děti a kreté*i. A těm, co si tam občas zašli zastřílet nebude vadit, že to zavřeli, budou chodit jinam. + Lepší aby to hlídali, než aby si někdo zlámal nohy v těch "budovách"

Forest


Admin
Admin

... bohužel nejde o to, kdo tam chodí, hází to špatné světlo na všechny a může se stát, že jednou AS zakážou i u nás, jako i v jinejch zemích

Batman

Batman
představený uživatel

No já doufám, že z toho žádnej velkej problém nebude, určitě ne ze strany policie, co se týče Vápenky, ta bych řek, že je tzv. "zvyklá"...

Spíš mě sere přístup hráčů, okolních lidí (i když to se dá čekat) a médií... navíc ti tataři tam ještě novinářům ukazujou střelbu na plechovku a vůbec jim nedochází, že je ta reportáž bude proti nim, protože média se zastávají "obyčejných" lidí... a už vůbec je netankuje schování zbraně a promenádujou se tam s ní, zákon nezákon...

No uvidíme, snad podobných reportáží nebude přibývat, ale budou přibývat jen ty kladný Smile

PS: co se týče toho Dvora, kde se tam teď vlastně chodí hrát? Přemejšlel jsem, že bych tam ty místní "trouby" šel trošku ponaučit, předpokládám že jedna z destinací bude u nemocnice...

http://asvitezna.estranky.cz

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru