Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » POKEC » PROSBA » ukradené SVD

ukradené SVD

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1ukradené SVD Empty ukradené SVD Mon Apr 04, 2011 7:41 am

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Zkopirovano z airsoft-portal.cz

Zdravím , jen přeposílám zaúkoloval mě teamový kolega

Zdravím, v sobotu 2.4.2011 kolem páté hodiny ranní mne okradli na Hl. Nádraží a byl mi, mimo jiné, ukraden SVD Dragunov s extrémním tuningem. Jednalo se o zbraň vysoké duševní i peněžní hodnoty. Popis zbraně: A&K SVD Dragunov, CNC válec s tryskou z jednoho kusu, CNC píst s dvojitým těsněním, ocelový spoušťový mechanizmus, přesná 6,01 mm hlaveň, M190 vypodložená pružina, speciálně utěsněná hop komora, kovový tlačný zásobník. Pokud by se někomu naskytla tato zbraň k nákupu, a náhodou by věděl o tomto inzerátu, bylo by možné mne kontaktovat, případně předat informace o prodávajícím? Informace přijmu na ICQ 254575449 Rád bych poprosil všechny airsofťáky, aby v rámci pomoci kolegovi tento inzerát rozšířili. Díky.

Pokud budete vědět jakékoli info o tomhle kvéru tak prosím na jeho ICQ nebo můj email : clasicarmy@seznam.cz

Zde přeposílám kousek rozhovoru po ICQ s kolegou :

Šel jsem k pokladně s věcma a byla tam partička
ci...nů. Jeden z nich na mě vytáhl kudlu a zbytek mě obestoupil a prej ať jim dám
věci, co mám u sebe. Telefon, peněženku a tu pušku, co mám na rameni. Jestli
prej mám alespoň trochu rozumu a nechci umřít.
Je to docela šílený co dneska lidi dokážou dělat kvůli tomu aby nemuseli do práce ...
Díky všem za případnout pomoc při hledání kvéru


celý text zkopírován z as-sever

2ukradené SVD Empty Re: ukradené SVD Mon Apr 04, 2011 6:47 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Jak je psáno v prvním příspěvku, je to zkopírováno z AS-sever a tam to vkládal Ace, který to zkopíroval z velkého portálu. Na velkém portále jsou lidé, na které je většinou spoleh a s hledáním i pomůžou...
Jinak nádraží se pokusím zjistit co nejdřív

3ukradené SVD Empty Re: ukradené SVD Mon Apr 04, 2011 7:33 pm

Anonymní


Anonymní

NIC JSEM NEPIŠTE,JEN ČTĚTE A V PŘÍPADĚ NALEZENÍ PIŠTĚ NA KONTAKTNÍ ÚDAJE ! !

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

 » POKEC » PROSBA » ukradené SVD

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru