Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Hlaveň Mad Bull 6.01mm těsná hlaveň 247mm

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

55luk

55luk
představený uživatel

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Luxusní Very Happy Super značka,kvalita a cena...

Marshal

Marshal
představený uživatel

Tak tohle jsem neměl vidět! Já mám madbull 6,03mm (509mm na dýlku) za 650,- a ta samá akorát 6,01 mm stojí 610,- Very Happy Asi jí tenkrát ještě neprodávali.. každpopádně já na ně slyšel jen samou chválu a sám si nemůžu sstěžovat, když mi zrovna funguje kvér... (mluvím o 6,03 ale bude to podobný, snad ještě lepší..).

55luk

55luk
představený uživatel

Maršál napsal:Tak tohle jsem neměl vidět! Já mám madbull 6,03mm (509mm na dýlku) za 650,- a ta samá akorát 6,01 mm stojí 610,- Very Happy Asi jí tenkrát ještě neprodávali.. každpopádně já na ně slyšel jen samou chválu a sám si nemůžu sstěžovat, když mi zrovna funguje kvér... (mluvím o 6,03 ale bude to podobný, snad ještě lepší..).
a pomohla ti na dostřelu a přesnosti ??

Vojt@

Vojt@
představený uživatel


Hele,neryskoval bych to..ty kuličky od soudruhů rákosníků se ti tam budou sekat Exclamation

55luk

55luk
představený uživatel

risknul jsem to a objednal pak napíšu jak to střílí sní Wink

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Hele buď v klidu... Bude to super, jen budeš muset kupovat kvalitní kulivo... Na nějaký warriory můžeš zapomenout... Dobrý ICS a nejlepší Tokio Marui... Ikdyž to stojí dost takse to ale vyplatí..

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru