Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Zbraně firmy D/BOYS

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Zbraně firmy D/BOYS Empty Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 12:46 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Čau, chci se zeptat co si myslíte o zbraních značky D/BOYS konkrétně TOMTO typu..
Popř. nějaký zkušenosti.. Dík.

2Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 1:18 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

dboys/PJ jsou dobrý,sám od nich mam kvéra.Když chytíš dobrej kus,tak stačí vyměnit káble,hopgumu,baterku a jedeš.Ale stejně do roka to celý vyměníš,protože podle mě ti to stačit nebude Very Happy já jedu na základní vzduchotechnice už druhej rok a nestěžuju si.Plánuju vzduchárnu od aspro,baterku mam 9,6 GP a kadence je ucházející.. takhle nějak tatatatatatatatata Razz každopádně za takovou cenu se daj sehnat lepší kousky.Bratranec má zrrovna tenhle typ a ohromenej jsem z toho nebyl.Klasický kovový tělo a hlaveň,plastový části tam docela plavaly.

3Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 4:00 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Tak pls poraďte něco ucházejícího do 4000kč M4A1 jestli o něčem slušným víte Cool

4Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 4:16 pm

Anonymní


Anonymní

za málo peněz dobrá značka i kvér ! a stačí přepodložkovat kola protože do dělají tamani a tím jak mají šikmé oči tak jim příjde že je to OK,ale není,dát lepší hop gumu a na začátek stačí bohatě,až z toho odstřílíš pár akcí a ozkoušíš si to tak pak se dá případně hovořit o dalším investování do upgrádu

5Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 5:04 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

kofik napsal:za málo peněz dobrá značka i kvér ! a stačí přepodložkovat kola protože do dělají tamani a tím jak mají šikmé oči tak jim příjde že je to OK,ale není,dát lepší hop gumu a na začátek stačí bohatě,až z toho odstřílíš pár akcí a ozkoušíš si to tak pak se dá případně hovořit o dalším investování do upgrádu
Nechci upgrádovat čéče, jen chci sehnat kvalitní kvér co bude slušně sřílet, hodim do něj jen novou kabeláž a gumku a nic víc nechci.. Nějaký upgrádování na prd... Koukni ma maršála.. Kolik v tom má tisíc a pořád mu to nefunguje... Jenom kvalitní zbraň i od vietnamců co něco vydrží... Jinak výkon nějakejch těch 400fps by neuškodilo Very Happy Very Happy

6Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 5:24 pm

Anonymní


Anonymní

má na to pech,už ozkoušel kde co a stále má potíže,ale přepodložkovat to chce protože je to děs,tu hopovku to chce také a kabeláž mnohdy není potřeba pokud budeš nechát vše v základu

7Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 5:41 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

No na kabeláž bych to viděl pač mam 9.6V baterku a ještě jednu budu kupovat akorát někde sehnat mosfet protože ty kupovaný jsou na prd ;-) časem možná vysokorychlostní motorek jinak nic jinýho potřeba nebude.... No Petr ode mě bude teď kupovat toho kalacha Very Happy že už má tý M16 dost, teď mi to psal Very Happy ...
Tak teď prostě vybrat jen ten kvér... Prej dost kvalitní jsou warrior zbraně... Hlavně na Akčka ale i ostatní (z těch čínskejch)

8Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 6:26 pm

sob

sob
představený uživatel

kofik napsal:za málo peněz dobrá značka i kvér ! a stačí přepodložkovat kola protože do dělají tamani a tím jak mají šikmé oči tak jim příjde že je to OK,ale není,
lol! lol! lol!

9Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 6:34 pm

Anonymní


Anonymní

warrior je děsná zdačka pokud se ti to podělá tak kemě s tím nechod,a pokud budeš mít 9,6 V baterku tak rychlost/kadence bude slušná a pokud použiješ mosfet tak jetě lepší a pak není potřeba rychlej motor,to by se ti rozkočilo

10Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 7:06 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Ok

11Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Mon Mar 28, 2011 7:20 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Warrior ne! To sou nejětší sráče.. už jen ty plastový ložiska..
Jinak se mnou nesmíš počítat na 100%. Psal jsem ti jak jsem na tom teď s prachama... Ale kdyžtak se domluvíme zejtra...
Každpopádně M16 už mě fakt dost žere. Ale prodávat jí asi nebudu, vždyť jsem si jí taky vychoval Very Happy

12Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Thu Mar 31, 2011 7:34 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

Tak ještě jedna možnost. Na eagleguns si zadejte jako kod zboží AGM015 M4A1 od SRC.... Jen vyměnit kabely, dat mosfet, přepodložkovat a mělo by to stačit...

13Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Fri Apr 01, 2011 1:14 pm

Anonymní


Anonymní

kabeláž můžeš nechat,proč hned mosfet ? protože pokud použiješ dobrou 9,6V baterku tak kadence bude větší než píšou

14Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Fri Apr 01, 2011 1:19 pm

jirka kofik kofranek

jirka kofik kofranek
představený uživatel

jj to je pravda das dobrou baterku a kadence se zvetsi ja ji mam taky celekm dobrou

15Zbraně firmy D/BOYS Empty Re: Zbraně firmy D/BOYS Fri Apr 01, 2011 4:59 pm

Makaroon

Makaroon
představený uživatel

jirka kofik kofranek napsal:jj to je pravda das dobrou baterku a kadence se zvetsi ja ji mam taky celekm dobrou
Ty jí máš božskou.. Very Happy
Já ne ani kvůli kadenci ale životnosti... Jak moc tahle vydrží protože se říká že u prvního kvéru hned vyměnit kabeláž že tam je na prd... Mosfet teda není potřeba..

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru