Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Jakou zbraň na zimu manuálku, plynovku?

+3
Vojt@
Marshal
Salwatore
7 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

Salwatore



Založil jsem toto téma pro diskuzi o tom jaká airsoftka se nejlíp hodí do zimy, plynovka, nebo manuálka? Neuvažuji o AEG, protože ji chci zimy ušetřit. Proto se rozhoduju mezi plynovkou CO2, nebo manuálkou. Předem jsem si už našel nějaký adepty na zimní války Very Happy :

ASG SM-2 ''M14 Socom'':
http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_21_3_280&products_id=3510

CYBG Mossberg M500 Cruiser:
http://www.airsoftprodej.cz/Detail/cybg-mossberg-m500-cruiser/1916/

ASG CZ 75D CO2:
http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_22_23_277&products_id=3484




Marshal

Marshal
představený uživatel

lol! Dobrej vtípek s tou plynovkou na zimu Wink
Jinak ta brokovnice není špatná, ale je dobrá možná tak jako záložka na záda. V pokojový teplotě totiž moc velkej dostřel nemá (asi tak 30m, ovšem brokovnice přeci jsou na blízko), výhoda je že střílí po třech kulích...a tu M14ku jsem zase nikdy jako manuál neviděl...

Salwatore



Měl jsem půjčenou plynovku od bráchy a střílela v pohodě a to dnes bylo -2 °C. A ta brokovnice nestřílí 3 bbčka ale jen jedno to jsis musel splézt z nějakou od Tokyo Marui, tato je přeci jen od CYBG za 990kč Very Happy

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Tak zejtra vemu svýho GBB Glocka a vyzkoušim jak to fluše v mínusu :-))

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

Já mám toho mossberga a teda musím říct že do zimy je fakt super Smile

Anonymní


Anonymní

plynovka v zimě nefunguje dá tak 1 ránu a konec,CO2 je o něčem jiném tam se může i lehce pod nulou,nejlěpší je manuál né nijak upgradovanej prostě v základu to samé je i u AEG,ale vše jednou rupne

Marshal

Marshal
představený uživatel

Salwatore napsal:Měl jsem půjčenou plynovku od bráchy a střílela v pohodě a to dnes bylo -2 °C. A ta brokovnice nestřílí 3 bbčka ale jen jedno to jsis musel splézt z nějakou od Tokyo Marui, tato je přeci jen od CYBG za 990kč Very Happy
Ano, spletl jsem se, ale nebylo to s brokovnicí od TM... Jeden kámoš ji má, pomáhal jsem mu ji vybírat protože neměl moc peněz a stála ho asi 800,-. Kupoval ji z eaglegunu ale nevim jestli ji tam ještě maj...
Jinak to COčko (akorát dualtone) má kámoš a hodně špatně mu to střílelo při pěti stupních.... Ale která zbraň to v zimě nedělá...

jirpa


představený uživatel

Já jsem přemýšlel o manuálním SVD, ale hodně lidí si u něj stěžuje na hop...

Salwatore



Manuáoní SVD je pěkný, ale na mě moc drahý za zimu neni zas tolik akci, abych ho vyuzil a v lete hraju s AEG.

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

drahý?
manuální SVD..střílel jsem z toho a střílelo to tak 50 metrů,docela o dost míň než moje AK,nekoupil bych to..ten jejich upgrade se asi tolik nepovedl..má to rycghlost (500FPS) ,ale dostřel ubohej na tu sílu..

Fíla


představený uživatel

Já mám tu brokovnici a střílí teda suprově, ale doporučuju druhej či třetí zaásobník ale je to teda dost plastový, včera jsem to rozebral a uvnitř to je teda samej křehkej plast..ale co bych čekal, ale tak jestli je to jen na zablbnutí v zimě tak je ok a je to oproti jinejm manuálkám o mnoho rychlejší, jinak já bych bral asi tu pušku M14ku..přeci jen už je to taková polosniperka.

jirpa


představený uživatel

V¤jt@ napsal:drahý?
manuální SVD..střílel jsem z toho a střílelo to tak 50 metrů,docela o dost míň než moje AK,nekoupil bych to..ten jejich upgrade se asi tolik nepovedl..má to rycghlost (500FPS) ,ale dostřel ubohej na tu sílu..

Pokud vim, tak upgrade se dáva do aeg a maunály zůstaly v základu. Ale možná se pletu...

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

jirpa napsal:
Pokud vim, tak upgrade se dáva do aeg a maunály zůstaly v základu. Ale možná se pletu...

Dává se i do manuálů

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Šáfa napsal:

Dává se i do manuálů

Twisted Evil

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru