Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

CADPAT - Hodí se?

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1CADPAT - Hodí se? Empty CADPAT - Hodí se? Sat Oct 30, 2010 4:39 pm

Anonymní


Anonymní

Hele chci se zeptat jestli někdo hrajete nebo ste viděli někoho hrát v CADPATU (kanadský flek) a jak to vypadá,jestli to dobře maskuje atd.Jestli to bude v našich lesích maskovat tak dobře jako na foto(což pochybuju)

Foto ZDE

2CADPAT - Hodí se? Empty Re: CADPAT - Hodí se? Sat Oct 30, 2010 4:46 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

v CADAPTU znam jen Sícu,vypadá to docela dobře a maskuje to dostatečně si myslim.. a stejně na velkou vzdálenost nikdo nepozná jaký máš maskáče ..( například já nosim brejle a bez nich to na 60-70 metrů nepoznam Very Happy )

3CADPAT - Hodí se? Empty Re: CADPAT - Hodí se? Sat Oct 30, 2010 4:53 pm

Fíla


představený uživatel

Podle mě CADpat jedno z nejlepších maskování vůbec. http://atd-airsoftteam.rajce.idnes.cz/Testovani_vzoru_CADPAT/ Tady je nějakej českej tým kterej to používá. Vypadá to pěkně a daj se k tomu dobře použít olivový doplňky. S pětaděvkama asi nejlepší vzor k nám. Ale v Česku je spoustu druhů lesa..někam se víc hoděl fleky někam pětaděvky atd. tohle se hodí řek bych asi nejvíc do listnatýho lesa.

4CADPAT - Hodí se? Empty Re: CADPAT - Hodí se? Sun Oct 31, 2010 9:22 am

Hetflik

Hetflik
představený uživatel

5CADPAT - Hodí se? Empty Re: CADPAT - Hodí se? Sun Oct 31, 2010 12:31 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Já mám v plánu pořídit si CADPATy už asi od května... Taky je mám pořád slíbený k narozeninám, který jsem měl už v červenci, ale pro mě je straěšně moc práce přeložit si anglickej text na shopu, o tom, jak je to s platbou a dopravou. Proto čekám až tam někdo bude objednávat abych se přidal...

6CADPAT - Hodí se? Empty Re: CADPAT - Hodí se? Sun Oct 31, 2010 1:03 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Z toho co jsem pochopil, tak by to měl být set kalhoty + blůza http://www.tacticalgear.cz/uniforma-digital-cadpat-camo-uniform-set-l/ Cena by se dala překousnout (ale netuším kolik stojí origo v zahraničí) Jinak tady je pak ještě nějaká vesta: http://www.tacticalgear.cz/armyshop-takticka-vesta-tactical-assault-vest-cadpat/

7CADPAT - Hodí se? Empty Re: CADPAT - Hodí se? Sun Oct 31, 2010 1:38 pm

Anonymní


Anonymní

no prave je to dost drahy
je to podobny jako squad akorát že squad olivová stojí kolem 1600 a tohle 4000 to je prostě nářez a petře pošli odkaz na stranky kde to maj e jestli levněji ja bych do toho šel s tebou

8CADPAT - Hodí se? Empty Re: CADPAT - Hodí se? Sun Oct 31, 2010 3:20 pm

Fíla


představený uživatel

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=cadpat&_sacat=See-All-Categories to máte nejlepší koupit na Ebayi, chce si to jen založit Paypal, zjistit kolonku Ships to - jestli zasílaj do Evropy. Potom to funguje jako aukro. koupíte to pošlete prachy na účet a zboží je do měsíce vaše.

9CADPAT - Hodí se? Empty Re: CADPAT - Hodí se? Sun Oct 31, 2010 3:27 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

zektor napsal:no prave je to dost drahy
je to podobny jako squad akorát že squad olivová stojí kolem 1600 a tohle 4000 to je prostě nářez a petře pošli odkaz na stranky kde to maj e jestli levněji ja bych do toho šel s tebou

Musíš vzít v úvahu, že je to poměrně novej maskáč = téměř žádný kopie a když už, tak za tuhle cenu. Jinak orogoš věci jsou poměrně drahý u všech armád pokud se budeme bavit o novém zboží. Ale to už je na vás, zda se spokojíte s kopii či nikoliv. A jinak ta squad vesta se dá bez problému sehnat okolo 500, možná levnějc, ale kvalita zpracování je ovšem příšerná. Pokud by jsi ji měl jen víkendový pláckobitky tak ti možná chvilku vydrží... A jen tak na okraj, mapříklad batoh od TT v olivě, flecktarnu, černé a khaki 3580 ale v multicamu už 4505 (oboje samosebou od stejný firmy) a to je jen jiný vzor.

10CADPAT - Hodí se? Empty Re: CADPAT - Hodí se? Sun Oct 31, 2010 3:43 pm

Anonymní


Anonymní

safa napsal:
zektor napsal:no prave je to dost drahy
je to podobny jako squad akorát že squad olivová stojí kolem 1600 a tohle 4000 to je prostě nářez a petře pošli odkaz na stranky kde to maj e jestli levněji ja bych do toho šel s tebou

Musíš vzít v úvahu, že je to poměrně novej maskáč = téměř žádný kopie a když už, tak za tuhle cenu. Jinak orogoš věci jsou poměrně drahý u všech armád pokud se budeme bavit o novém zboží. Ale to už je na vás, zda se spokojíte s kopii či nikoliv. A jinak ta squad vesta se dá bez problému sehnat okolo 500, možná levnějc, ale kvalita zpracování je ovšem příšerná. Pokud by jsi ji měl jen víkendový pláckobitky tak ti možná chvilku vydrží... A jen tak na okraj, mapříklad batoh od TT v olivě, flecktarnu, černé a khaki 3580 ale v multicamu už 4505 (oboje samosebou od stejný firmy) a to je jen jiný vzor.

jak říkám hrozně drahý ale i kopie originály už nejsou o moc dražší

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru