Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

CQB místa v Královehradeckém kraji

+3
Fíla
Marshal
Delta4
7 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1CQB místa v Královehradeckém kraji Empty CQB místa v Královehradeckém kraji Wed Jul 14, 2010 9:52 am

Delta4

Delta4
představený uživatel

Lidičky nevíte někdo o nějakých prostorech na CQB ??

2CQB místa v Královehradeckém kraji Empty Re: CQB místa v Královehradeckém kraji Wed Jul 14, 2010 10:24 am

Marshal

Marshal
představený uživatel

To už se tady ale řešilo několikrát, stačí si prohlídnout forum...

3CQB místa v Královehradeckém kraji Empty JOJO Thu Jul 15, 2010 7:52 am

Zetor


Anonymní

Taky bych si zahral s tim mym prckem:-X

Fíla


představený uživatel

Tak tady asi jenom ten Bernartickej prasečák a pak Ralsko..ale to už je myslim Jičínsko

5CQB místa v Královehradeckém kraji Empty Re: CQB místa v Královehradeckém kraji Thu Jul 15, 2010 10:10 am

Marshal

Marshal
představený uživatel

Ralsko je hodně daleko... blíž je třeba Stihnov, ale sám jsem tam ještě nebyl. A Bernartice jsou už docela nebezpečný Sad

6CQB místa v Královehradeckém kraji Empty Re: CQB místa v Královehradeckém kraji Thu Jul 15, 2010 10:30 am

Fíla


představený uživatel

No jo možná by stálo za to něco pronajmout..ale to by muselo bejt vysoký vstupný na akci pak dost lidí aby se to splatilo a pak je problém se svolením od majitele..

7CQB místa v Královehradeckém kraji Empty Re: CQB místa v Královehradeckém kraji Thu Jul 15, 2010 10:50 am

Vojt@

Vojt@
představený uživatel

Prý jsou Bernartice v pořádku,jen se nedoporučuje líst na střechu a používat silná pyrotechnika,takže jen dýmovky radši,ale jinak to tam je v pohodě.

8CQB místa v Královehradeckém kraji Empty ju Thu Jul 15, 2010 2:05 pm

Mikas

Mikas

luxusní CQB je ve Františkově u Rokytnice nad Jizerou je to asi 16km za Vrchlabím

jirpa


představený uživatel

Maršál napsal:Ralsko je hodně daleko... blíž je třeba Stihnov, ale sám jsem tam ještě nebyl. A Bernartice jsou už docela nebezpečný Sad

Stihnov je na tom hůř než Bernartice.

10CQB místa v Královehradeckém kraji Empty Re: CQB místa v Královehradeckém kraji Thu Jul 15, 2010 3:29 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

jirpa napsal:
Maršál napsal:Ralsko je hodně daleko... blíž je třeba Stihnov, ale sám jsem tam ještě nebyl. A Bernartice jsou už docela nebezpečný Sad

Stihnov je na tom hůř než Bernartice.
No ještě k tomu... Á slyšel jsem taky, že v bejvalejch krkonošskejch papírnách něco bylo, nevíte?

11CQB místa v Královehradeckém kraji Empty Re: CQB místa v Královehradeckém kraji Thu Jul 15, 2010 5:15 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

V nich před tejdnem hořelo, Čtvrťa tam dělal reportáž

12CQB místa v Královehradeckém kraji Empty Re: CQB místa v Královehradeckém kraji Thu Jul 15, 2010 6:20 pm

Marshal

Marshal
představený uživatel

Tak to je docela blbý Sad Ale tam to snad bylo i soukromý ne? Vím, že tam někdy z jara byla nějaká akce a bylo tam vstupný, asi 200,- pale scratch

13CQB místa v Královehradeckém kraji Empty Re: CQB místa v Královehradeckém kraji Thu Jul 15, 2010 7:18 pm

Fíla


představený uživatel

Já myslim že vstupný snad pro většinu lidí nebude problém ne?..já bych si teda za dobrej areál a akci klidně připlatil..A v těch Františkových lázních něco nedávno taky bylo pokud se nepletu ne?..mimotoho nechce tam někdo něco udělat? Very Happy pokud je to tak luxusní jak řikáte tak snad by tam ,,pár´´ lidí přijelo..já už po akci v budově prahnu zatim sem ještě CQB nehrál (za rok a půl mé as ,,kariéry´´)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru