Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Z čeho jste si vystřelili?

+9
Vais Tomáš
SErgei
Mates
Rampa
longi
Hetflik
Fíla
Marshal
Tompson
13 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Z čeho jste si vystřelili? Empty Z čeho jste si vystřelili? Sat May 29, 2010 9:18 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

Po dnešním pokecu o zbraních s Krugim mě napadalo,že bych se vás mohl zeptat z jakejch ostrejch kvérů jste si vystřelili,popřípadě kam jezdíte na střelnici... takže? Smile

2Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sun May 30, 2010 8:58 am

Marshal

Marshal
představený uživatel

Kromě pár vzduchovek a doma dělaný malorážky jen z padesátosmičky Sad

3Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sun May 30, 2010 10:55 am

Tompson

Tompson
představený uživatel

tak já se taky pochlubím : několik Glocků, berreta 22. ,Hi-Capa,Makarov,M4A1,Mosberg500,pěchotní Mosin,vz.61,hromada Cz75ek,policejní Remington 700, nějaká kulovnice a malorážní pušky... muj sen je si prásknout z Deserta,ale to se mi asi nesplní Sad jo a zapomněl jsem na 58čku,to je klaiska Exclamation

4Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sun May 30, 2010 11:19 am

Marshal

Marshal
představený uživatel

Kde jsi k tomu všemu přišel? Surprised

5Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sun May 30, 2010 11:53 am

Fíla


představený uživatel

Tak to ti závidím!..kde si toho tolik sehnal? Shocked

6Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sun May 30, 2010 11:56 am

Tompson

Tompson
představený uživatel

polovinu z toho máme doma(tim se samozřejmě něchci nějak vychloubat) a k něčemu jsem přišel na střelnici.. většinou tam jsou ochotný lidí,co ti ten kvér na pár ran půjčej

7Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sun May 30, 2010 11:58 am

Fíla


představený uživatel

A z čeho si měl největší zážitek?? mě by asi nejvíc brala ta M4 Smile

8Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sun May 30, 2010 12:11 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

největší zážitek byla ta Remingtonka ( 308. winchester) poslal jsem z toho jednu ránu,ale měl jsem z toho fakt krásnej pocit...Jinak ta M4ka je krásná I love you



Naposledy upravil Tompson dne Sun Oct 10, 2010 9:57 am, celkově upraveno 1 krát

9Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sun May 30, 2010 12:14 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

Filda napsal:A z čeho si měl největší zážitek?? mě by asi nejvíc brala ta M4 Smile
a ta M4ka je fakt krásná,teď na ní máme puškohled s přísvitem, už z ní vyšlo asi 5 zásobníků a bez závady.. cena cca 15 tis.

10Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sun May 30, 2010 7:02 pm

Hetflik

Hetflik
představený uživatel

Jenom závistivě koukám. Já si zatím jenom střílim ze vzduchovky Sad
Jinak, pokud se ti pošťastní střílet z deserta, tak abys nedopadl jako slečna to tomdle videu xD
https://www.youtube.com/watch?v=_uZkvzYEXp0

11Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sun May 30, 2010 7:21 pm

Tompson

Tompson
představený uživatel

jj to jsem u viděl Very Happy neřeknu,kdyby se takovej náboj střílel z pušky,ale na pistoli to je fakt dělo Smile

12Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sat Jul 10, 2010 11:52 am

longi

longi
představený uživatel

Tak po dnešku se mohu taktéž pochlubit.
2x GLOČEK ráže 9 a 45. a ještě AK47+optika a na závěr SA58 sklopka. Very Happy

13Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Wed Nov 10, 2010 4:49 pm

Rampa

Rampa
představený uživatel

Tompson napsal:polovinu z toho máme doma(tim se samozřejmě něchci nějak vychloubat) a k něčemu jsem přišel na střelnici.. většinou tam jsou ochotný lidí,co ti ten kvér na pár ran půjčej

Remingtona tiše závidím Sad

14Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Thu Nov 11, 2010 6:30 am

Mates

Mates
představený uživatel

to já jenom CZta a vzduchovka Very Happy

15Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Thu Nov 11, 2010 12:04 pm

Fíla


představený uživatel

Zkoušel jsem jen pár slepých z Walthera PPK..

16Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Thu Nov 11, 2010 2:29 pm

SErgei

SErgei
představený uživatel

já zatim jenom z otcovi služební devítky...ale za boha si nevzpomenu co to je...až to zjistim napíšu Wink

17Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Thu Nov 11, 2010 3:47 pm

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

pravděpodobně Berreta M92F nebo Glock 17?

18Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Thu Nov 11, 2010 3:50 pm

Šáfa

Šáfa
Admin
Admin

Vais Tomáš napsal:pravděpodobně Berreta M92F nebo Glock 17?
Pokud je u PČR tak snad CZ75 ne?? ale nevím, nejsem v tomhle směru studovaný člověk

19Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Thu Nov 11, 2010 4:14 pm

SErgei

SErgei
představený uživatel

Vais Tomáš napsal:pravděpodobně Berreta M92F nebo Glock 17?
nn on slouží u MP a tam CZ nemaj...maj nějakou ruskou...myslim ale nejsem si fakt jistej

20Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Thu Nov 11, 2010 4:30 pm

Vais Tomáš

Vais Tomáš
představený uživatel

tak to mě napadá jen Makarov PM.....jenže to je taká srágora.....

21Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Thu Nov 11, 2010 4:40 pm

SErgei

SErgei
představený uživatel

Tak prej je to Baikal Viking Wink

22Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Thu Jan 13, 2011 6:52 pm

jirpa


představený uživatel

Já si vystřelil jen několik slepejch z Sa 58, ale je to skvělá zbraň.

23Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Thu Jan 13, 2011 10:04 pm

Delta4

Delta4
představený uživatel

nuže : :-D
Sa58Pi,Glock 17,CZ75,Glock21,MossbergM500,SVD Dragunov,MP5 s eotechem,kulovnice s optikou,osmatřicítka ( 6.ranej beben - neskutečnej kanón )Very Happy,UK59,M16A1,AK47,chapionka,dlouha malorazka,tokarev,makarov,pistole vz.52 + 58,držel sem v ruce CZ805,L96A1,RPG-7 bylo to nabitý :-D stačilo zmáčknout :-D

24Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Fri Jan 14, 2011 6:36 pm

dark wolf

dark wolf
představený uživatel

Delta4 napsal:nuže : :-D
Sa58Pi,Glock 17,CZ75,Glock21,MossbergM500,SVD Dragunov,MP5 s eotechem,kulovnice s optikou,osmatřicítka ( 6.ranej beben - neskutečnej kanón )Very Happy,UK59,M16A1,AK47,chapionka,dlouha malorazka,tokarev,makarov,pistole vz.52 + 58,držel sem v ruce CZ805,L96A1,RPG-7 bylo to nabitý :-D stačilo zmáčknout :-D

Tož taká Al-Kaida. Hezká "sbírečka" na počet ...
Jen by mě zajimalo jako se smrtelnik dostane k
M16(Vietnam????) SVD a nabitému RPG7 :-)

25Z čeho jste si vystřelili? Empty Re: Z čeho jste si vystřelili? Sat Jan 15, 2011 7:33 am

Delta4

Delta4
představený uživatel

dark wolf napsal:
Delta4 napsal:nuže : :-D
Sa58Pi,Glock 17,CZ75,Glock21,MossbergM500,SVD Dragunov,MP5 s eotechem,kulovnice s optikou,osmatřicítka ( 6.ranej beben - neskutečnej kanón )Very Happy,UK59,M16A1,AK47,chapionka,dlouha malorazka,tokarev,makarov,pistole vz.52 + 58,držel sem v ruce CZ805,L96A1,RPG-7 bylo to nabitý :-D stačilo zmáčknout :-D

Tož taká Al-Kaida. Hezká "sbírečka" na počet ...
Jen by mě zajimalo jako se smrtelnik dostane k
M16(Vietnam????) SVD a nabitému RPG7 :-)


jednoduše byl sem u chvíli u armády a když máš střelby s VP nebo s jiným útvarem tak se k tomu dostaneš snadno,hlavně u VP to sou maniaci přes tohle

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru